Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Варненка на Лансароте

Предстои ми сменяне на доставчика ми,тъй като изобщо не съм доволна от качеството на услугата му.Спряхме се на БТК,но случайно попаднах на един блог,в който доста хора се оплакват и от тях.ttp://www.ivanzhelev.com/blog/2008/01/btc-adsl-2/То е ясно,че навсякъде има проблеми,но само ме притеснява да не са като на стария ми доставчкик.Почти всеки ден им се обаждах по няколко пъти да им съобщавам за проблем,че нямам интернет или че връзката е много бавна.Тегля един филм по 1-2 седмици,а си плащах за 50 мгбитов интернет "уж".Понеже в техния сайт също има филми,които можеш да гледаш онлайн(само за клиентите им),е в последно време това стана невъзможно,поради непрекъснатото сечене на картината.И всеки път като им се обаждах проблема бе в мен. newsm78 Сега от няколко дни нета им се пооправи,доволна съм,но вече подадох заявка за БТК и се чудя дали и там няма да си имам същите ядове.
Как е при вас?
Цитирай

Варна

от 3 месеца сме с бтк, поради липса на друг доставчик, много бях стресирана и аз от всичко, което бях прочела, още повече, че нета ми вади хляба, но да чукна на дърво нет сме нямали 3-4 пъти за по няколко часа.  Peace
Цитирай

Galaxy 13197853088

доволен
Цитирай

home!sweet home!

недоволна - интернета прекъсва непрекъснато!
Цитирай

Варна

Много съм доволна! Никога не съм имала проблеми.
Цитирай

Варна

Доволна съм. Не сме имали проблеми.
Цитирай

sofia

И аз съм от доволните.
Много рядко сме нямали нет и щом се обадя го оправят.
От няколко години сме с БТК.
Цитирай

Stara Zagora

От година сме на БТК и никога не съм оставала без Интернет,но напоследък нещо е много бавен,което много ме изнервя.
Ето в момента чакам ли,чакам да се зареди една страница newsm61
Цитирай

ВЕЛИКО ТЪРНОВО

много съм доволна Peace
Цитирай

София

Доволна.
Цитирай

Варна

Много!Имам на 3 места, екстра е!
Цитирай

джакузита макузита

В офиса го ползвам, доволен съм, само дето ъплоуд скоростта е ниска и трудно се прави коефициент на торентите.
Цитирай

Тук и сега

Peace Аз също съм от доволните,на месец плащаме около 25лв.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.