Ако имате пари-какъв бизнес бихте започнали да работите?

  • 22 127
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 668
Дават ги , наистина ... но чак когато изпълниш проекта . Разбира се , много е трудно да те одобрят , трябва да спазваш какви ли не условия , да строиш по одобрен от тях начин , всичко с фактури ...
Трябва да имаш средства да го направиш и чак тогава ти превеждат парите . Преди да започнеш разбира се имаш предварително 100 % одобрение , черно на бяло .Значи аз примерно би трябвало да си заложа земята , за да взема кредит и да започна .
Комисионната на финансовата къща е 3 % от стойността на отпуснатите средства .

Сложно е , но си заслужава ... ако имаш пари и ти стиска  Laughing

# 16
  • out of space
  • Мнения: 8 573
един мой познат скоро си направи фирма за уреди захранващи се със соларна енергия. За два месеца направо изби рибата! Предусещам как за няма и година ще стане милионер.  Peace
И какви са тези уреди - лампа, печка , кола  Rolling Eyes ? Аз нямам такъв уред в нас, май  newsm78
Simple Smile

Е чак пък кола....то не че не са измислени отдавна и автомобил движещ се с обикновена вода, и лекарство против рак, и панацея за всички болести....но някои хора нямат далавера да стигат до масовия потребител...
Косачка за трева, работеща със соларна енергия как ти звучи?

# 17
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 382
Моя приятелка завършила агрономия отглежда един вид билка.
Вложи около 10хил.лв, в разсади (като бурен е и се използва плода), напоителни системи, и т.н. Изчаква 3-те години докато бурените дадат плод и след това печели от износ. Плодовете на този бурен се използват във фармацията за лекарства за сърце. В България тя е втората която отглежда този вид билка.

# 18
  • Мнения: 25 600
Сложно е , но си заслужава ... ако имаш пари и ти стиска  Laughing

Ха! Аз ако имам пари и ми стиска, до техните ли ще опра?  Laughing

Не ми се вижда читава тази работа. Или има нещо скрито, или е поредният начин да се източат фондовете от "наши хора". Съмнявам се, че всеки, който пожелае, ще успее да го направи.

Навремето имаше една подобна далавера - ще вземеш едни пари, но ако одобрим бизнес-плана ти. А за да го одобрим, трябва да вземем определен процент. Бизнес-планът трябва да е изработен от определени хора, които също взимат значителен процент... И така по веригата, докато за човека не остане почти нищо. Най-накрая се окаже, че докато са го мотали насам-натам, някой друг вече е реализирал бизнес-идеята му и е превзел пазара...  Whistling

# 19
  • Мнения: 4 668
Нищо чудно и така да е  Rolling Eyes
Както казваш , аз примерно ако имах един приличен капитал , щях да взема кредит като ипотекирам земите си и пак да си построя хотела ... примерно  Simple Smile

# 20
  • Мнения: 25 600
Както казваш , аз примерно ако имах един приличен капитал , щях да взема кредит като ипотекирам земите си и пак да си построя хотела ... примерно  Simple Smile

Именно!  Wink
Цялата работа мирише на кражба на бизнес-идеи. Надявам се вече всички знаят, че такова животно като безплатен обяд няма. Всичко се плаща и то с лихвите.  Tired

Общи условия

Активация на акаунт