20 годишен студент почина след побой в Студентски град

  • 6 039
  • 125
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 237
http://dnes.dir.bg/2008/12/05/news3698569.html#sepultura

Чудех се дали да го пусна....Най-малкото  защото сигурно повечето от вас вече са го прочели.Жестоко е. До кога ще четем подобни новини !? Живея точно срещу въпросното заведение.Построиха го наскоро.Докато си беше полянка и хоп - заведение.Минавам от там с дъщеря ми като я взема от градина....Никога вече няма да минем от там.Как да я опазя бе хора ? Как да ги опазим тия деца като пораснат ? Накъде отиваме ?  Confused  Бог да прости момчето.И да даде сили на родителите.....

# 1
  • Мнения: 562
...  Sad  отиваш да си прекараш добре и после вече те няма ... болка ...

Последна редакция: пт, 05 дек 2008, 15:18 от Pavlina Nikolova

# 2
  • Мнения: 540
потресена съм

# 3
  • Мнения: 27 524
Преди няколко дни гледах репортаж на БТВ за това, къде са децата ни вечер. Меко казано останах не потресена, а по-скоро безкрайно натъжена. Нямам думи. Така че подобни ужасни новини изобщо не ме изненадват за съжаление. При картинката която видях вечер пред Попа, НДК, градинки разни и детски дискотеки  Tired Shocked ooooh!
Ако от половината от тези деца останат живи, здрави и станат хора - пак ще е нещо. Изобщо, бъдещето на България с тези картинки, не върви на добре  Tired

# 4
  • Мнения: 186
Въпроса е" кой от кого да опазим?"-децата от децата,децата от възрастните,възрастните от децата или възрастните от възрастните?Няма отговор.Господ да ни пази.
Лека му пръст на момчето.

# 5
  • Мнения: 2 631
Мой комшия го убиха по същия начин, когато беше на 17г.!  Cry Мир на праха му!  Praynig
Потулиха всичко покрай случая и така и не обвиниха никой!  ooooh!
Още в далечната 1997г.!
Самовъзпитанието и възпитанието играят много определяща роля в живота на всеки младеж. Това е моето мнение.

# 6
# 7
  • Мнения: 101
Познавах момчето ...
Просто съм потресена, днес не можах да повярвам ...
Как е възможно, къде са били всички???
Горкият Стоян.Толкова умно и будно дете беше ... Жалко, наистина много жалко ...Мир на праха му  Praynig

# 8
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 660
 Sad
Страшно чувство на безсилие и безнадежност ми е стегнало гърлото...

# 9
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
Явно в този форум всеки познава по някой, който си е заминал така нелепо...
Някои си спомняме Петър - 2001г, 19г. студент от Варна, други обаче забравят - http://www.bnr.bg/RadioSofia/NEWS/2008271001.htm

# 10
  • Мнения: 223
#2gunfire гледах репортажа на бтв
малки гадни извер4ета
много, много мнгоо бой им трябва на тези нагли пубер4ета

# 11
  • Мнения: 1 317
Ох, върнах се няколко години назад.
Убиха мой приятел по същият начин пред дискотека в Русе.  На 18 години Tired
Да почива в мир момчето  Sad
Ужасяващо е, страшно, нелепо и много, много тъжно ...  Confused

# 12
  • Мнения: 674
Не го бях прочела  Sad Много гадно ми стана за момчето!
А като си представя из нета колко клипчета се въртят на ученици които се бият и цяла тълпа около тях се кефи и снима с
телефоните.Отвратително е!Откъде се взе толкова агресия ?

# 13
  • Мнения: 107
Преди няколко дни гледах репортаж на БТВ за това, къде са децата ни вечер. Меко казано останах не потресена, а по-скоро безкрайно натъжена. Нямам думи. Така че подобни ужасни новини изобщо не ме изненадват за съжаление. При картинката която видях вечер пред Попа, НДК, градинки разни и детски дискотеки  Tired Shocked ooooh!
Ако от половината от тези деца останат живи, здрави и станат хора - пак ще е нещо. Изобщо, бъдещето на България с тези картинки, не върви на добре  Tired

Мъчно ми е много  Praynig Дано родителите да имат сили да живеят с мъката.

Блонди, знам за какво говориш, но това не се случва от вчера. Винаги е било така, винаги е имало агресивни момчета и момичета, побойници. Разликата е в това, може би, че напоследък са по крайни.
Тъжно е, но е факт. Това не се случва само тук, в България. В Англия, например, почти ежеседмично някое дете е наръгано с нож или пребито. Предполагам, че живеещите там могат да потвърдят.

# 14
  • Мнения: 304
ужасно е дано господ пази децата Praynig

Общи условия

Активация на акаунт