Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Родители по държави
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 301 отговора

DFW

AZ
benson10 - A.J. - 5/9/2007

CA
Пумпал-син-LA
Juturna - Сан Франсиско
Зора - дъщеря-Сан Франсиско
Jungle (Петя) - Натали-Джоел/2ро момиче
penguin - Isabelle - 6 nov 2007
Winx - Los Angeles - син
Мирче-Немирче - Сан Франсиско

CO
dessivl -Рая, Юлия, Алекс и Виктор , София/Денвър
milf - син  - София/Денвър

CT
Hear Again

FL
MrsG - Sophia
Джи - Anthony Kyle
Кейси
sofkobofko - Дани - София/Сейнт Питързбърг

GA
victoria - Елла- 12/19/2005 - София/Атланта
4baby -  Антоанета -8/22/2006 - Атланта

IL
ТинаХрис  - Джоджо
Atalanta (Петя) - Симон  , Мая  - Плевен/Чикаго
Niki1 - Чикаго
mucunka - Алекс
irka - Чикаго/София ,деца - Деница и Лъчезара
pinkito  (Кари)  - Гери и Марги-Чикаго
Pety- Ричард и Дейвид

IN
stella_ars (стела)- Деница(01.23.2002), Дара (12.17.2006)

МА
Бубка (Боряна) - Дани -4/11/ 2006 - Пловдив/Бостън
Ana- Mama (Борислава) -  Ана-Мария
Agent Provocateur - Ангелина

МD
Sladurana

MN
Biz - Мартин, 2005
Atti - Сейнт Пол - Константин, 2008

MO
raya_usa - Дида(Dida)-22 септември 2001 и Матю(Matthew)-18 май 2007

NJ
sipirumi - Иво - 1/7/07 - Сливен/Атлантик Сити
Dushica (Веси) - Деси
блажка- 2ма сина
Jenna - Нолън

NY
hotmama73 (Елица) - Рада 12/13/2005 - София/Плевен/Ню Йорк
Tandoori (Ани) - Калин -5/24/2003; Елена- 8/24/2006 - Варна/Албъни
cubbit - NYC
krasina77 - NYC

NC
MissZ
МVK- син

OH
anette1104 (Анна) - Ния , Стефан - София/Синсинати
Krassi-Денис и Косара
Ружа - Лора , Марта

РА
Фея-кръстница (Анна) - Анелия (2003г), Eлизабет (2006г)

TX
Шоколадкина - момиче и момче /Ямбол/София/Пенсилвания
Clairette - Dallas/Fort Worth

WA
Liann (Ани) - Деси 2/6/1992; Кристина- 5/5/2005 - Пловдив/Сиатъл
Evanescent (Ева на сцена)- Стара Загора-София-Сиатъл
Etka (Елена) - Никола  - Карнобат/Сиатъл
Tannita (Таня) - Диана , Кристина  - Сливен/София/Сиатъл

+ мишолина-дъщеря и син

Неактивните мами са с малки букви.

Цитирай

Ю Ес енд Ей

Тъкмо се наканих да пускам тема...добре че видях новата. Laughing  Тук е студ, ама стуууд...  12 Ф показа таблото на колата.  ooooh!
Още се моткам с подаръците аз, а вие?
Цитирай

И аз съм все още неподготвена с подаръците. За "европейците" се наложи да купувам от Европа, защото литнах изневиделица за насам и се спасявах в движение. За "американците" ще се грижа като се върна.

Честита рожденничка на Ирка.   bouquet  newsm67

Браво и на Бенсънови!  Hug Приятно опаковане.  Wink
Цитирай

usa

Znachi днес разбрах защо у нас елха се окрасяваше на Бъдни вечер и се сетих колко бях шашната че тук диплят лампи от 30нов. Ние ще минем със компромис м-у 2те и ще се накичим след 15ти дек.
*
ААААА..ластват шоколадите,как не,броим,смятаме,отваряме прозорци чинно всеки ден,малко поспонд гратификейшън,не може ол и нау
*
Подаръци-измислени и на 2 мин от нас за децата ни. За приятелски деца са купени и опаковани от много време. Други-няма да купувам. За ситерката-кеш, бонбони и картичка от децата.
Цитирай

Честит Рожден Ден на Деничката на Иркаbouquet

Елхата я окрасихме  още на Тенксгивинг-а, ама сега трябва да я развалям рано, рано.
-------------
Саутуест използваме най-често там не чарджат чанти(последно миналата седмица мъжа ми летя).
------------
Утре отиваме  на гости при баба и дядо Б за седмица.

Реших да опаковам къщата като дойдат сестра ми и баща ми да помагат, как ще се сместим в апартамент с 2 спални, ум не ми го побира ooooh!
----------
преди малко разбрах, какво е да ти изкочи сърцето от страх. ЕйДж скача по леглото, ударя се в стената, в това време часовника в банята пада и се пръска на парчета(от удара), мъжа ми прахосмукира в същото време, като чул детето хвърля прахосмукачката на земята с трясък, за да вземе детето. Това за 5 секунди време, аз докато се кача да видя какво става бях ни жива ни умряла.детето е добре, само със синявица на челото..рано ли да е гаврътна едно за успокоение?

« Последна редакция: пт, 05 дек 2008, 21:59 от benson10 »
Цитирай

USA

Аз нашата елха ви я показах още миналата седмица, та по списъка за Коледа:
- снимки на децата- чек
-подаръци за вкъщи- чек ( опаковани и строени под елхата)
-подаръци за училище и навън- чек
- курабийки - предстои
- коледни картички- чек
- Коледно меню- дори не съм стигнала до там, ще измислям в движение
- адвент календар - чек ( чинно си чакат всяка вечер бонбонките)

Честито на Деничка на Ирка!

Бенс, погледни го от хубавата му страна- ще посрещнете новата година на ново място, ново начало, дано ви върви по вода!

Тука е -10 С и за почва да вали сняг.

Цитирай

При нас къщите се украсяват уикенда след Тенксгивинг. Украсихме, но елха няма да имаме.

Най-вероятно съм единствената Гринч тука, която не дава на детето си шоколад.

Другата седмица отивам на "коледен рецитал" в прискула на детето. Това е първата програма с публика на децата там и съм много, много excited.

P.S. Ще редактирам, за да питам. Само в нашия прискул ли практиката е учителките да си пишат какво искат за Коледа? Нямам нищо против, но 3 жени са в класа на детето всеки ден.  Смятам да взема на всички гифт карти, които са и сред желанията на листа...  За гледачка знам какво и как, но това ми е за първи път....
« Последна редакция: пт, 05 дек 2008, 20:31 от Pixie »
Цитирай

Бенс, погледни го от хубавата му страна- ще посрещнете новата година на ново място, ново начало, дано ви върви по вода!

ще посрещаме новата година в движение Smile  трябва да тръгваме оттук най-късно на втори, за да стигнем навреме. Ама ако ще ми върви да пътувам много догодина няма проблеми, само да не се местим цяла година Smile...
--------------
Пикси и аз не давам шоколад, също и плодови сокове.
Цитирай

при палмите, влагата и комарите

Irka, chestit Rojden den na porastnalata ti hubavica!!!   bouquet  bouquet  bouquet
Цитирай

Sunshine State (of mind)

ирка, четито ти порастнало момиченце! Да е жива и здрава! Smile

benson, радвам се за вас! По-добре да местиш кервана, защото имате работа, а не да го местиш, защото се налага, поради липса на такава.

Подаръците, ах тези подаръци, са още в магазина. Да не говорим, че не знам как изглеждат, т.е. представа нямам какво и как, а ще имам и пълен комплект БГ фамилия на гости. Само Антъни си е заявил поръчката от "Анта", та е лесен. Тук днес е към 20 и няколко градуса по Целзии и освен по накичените палми и надуваеми снежни човеци, по друго не личи, че идва Коледа. Елхата ми е още на тавана. Чудим се къде да я инсталираме, предвид любопиткото вкъщи. Не вярвам да не се пробва да я събори поне веднъж.
Цитирай

Честит рожден ден на Дени! Да расте здрава и усмихната  Smile

Гледам списъка на Тандури и освен да изям един шоколад за успокоени на мързеливата ми натура, друго не ми остава.
Цитирай

USА

Честит рожден ден на Деничка  newsm67 nbirthday
-
На бенсънови честита нова работа   bouquet
-
Елха украсяваме на 24. Едно, че така сме свикнали, второ, че ако опънем елхата рано-рано до юли месец ще вадя иглички от килима  Crazy. Тази година изобщо ще пропуснем че сме си в България  Cool.
-
Подаръци - измислени и купени. Бъднивечерно меню кортеси ъф мама (баща ми е именник), коледно меню кортеси ъф свеки (на мъжа сестрата е именничка) Whistling.
Цитирай

Boston, MA

Бау.

Моят списък:

Подарък на дете - измислен
Подарък на мъж - в пощата
Подарък на брат - измислен, но май ще го сменям
Елха - другия уикенд

Май ще трябва да пращам картички тая година...

Ха добре, че запитахте - какво купуваме на учителките? Тодлърските учителки - само на тези в неговата стая или на всички, които го гледат по една или друга причина?
Цитирай

Нищо не съм купила, само един подарък. Другите ще ги мисля после пък и аз непрекъснато им подарявам от всяко пътуване и вече не знам, какво да давам. Генът за изпращане на картички ми липсва и затова не пращам. Crazy Елхата е украсена от миналата година  Mr. Green А и изобщо не ми се празнува тази година, ако може в леглото с бутилка вино да изкарам празниците добре ще бъде. newsm40

Пикси, и аз бях от тези майки, но животът в България ме пречупи  hahaha - тук дават шоко за щяло и нещяло, под път и над път и не можеш ги уварди децата. А пък и вече почнах да си мисля, че колкото повече не давам, толкова повече му се иска и ефектът е обратен.
Цитирай

Бубка, аз вземам само за жените в класа на детето. За другите, с които тя не комуникира--не (а и не се очаква). При нас са сложили листове в лобито на центъра, където всички учителки (групирани по клас), са си написали желанията за подаръци. Ами улесняват ни хората, вместо да се чудя какво да купувам Smile  Но нашият център е за деца от прискул до киндъргартън, така че не са само тодлърз.  Гледачката влиза в съвсем друга, по "персънъл" категория.

Биз, аз нали си признах, че съм Гринч!  Преди да заведа детето в БГ, се обадих на малкото роднини там и ги помолих специално да не дават бонбони и шоколад на детето.  По някакво чудо ме послушаха, но не знам ако отидем за по-дълго.

« Последна редакция: пт, 05 дек 2008, 21:08 от Pixie »
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 301 отговора