Вместо коледно звънче в мама бие АВГУСТовско сърчице

  • 12 102
  • 304
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 4
И аз съм много притеснена... Какво ли майчинство ще вземаме? Това с едната година доста ще ни прецака... Sad

# 76
  • Мнения: 9 973
#2gunfire newsm78 mai i az sum bremenna. V4era bqh na lekar... 4estito na vsi4ki avgustinki
преместих ти поста в новата тема
  Hug добре дошла!
Защо са тия пистолети,това мислене...от какво си недоволна...от поста ти излиза,че не искаш да си бременна  Thinking

# 77
  • Мнения: 9 973
сега разбирам, заради майчинството е  GrinningКога ти е термина?

# 78
  • Мнения: 4
Забравих да се представя ... На 25години съм, първа бременност, Стара Загора, терминът ми е на 10.08.2009г. Мисля че това е достатъчно  Hug

# 79
  • Мнения: 9 973
а сега отново добре дошла  Hug
НАПЪЛНО ДОСТАТЪЧНО
кажи сега защо се ядосваш?За майчинството и аз съм 3 м. назад,защото съм в майчинство

# 80
  • Мнения: 9 973
на вниманието на ЯНА-СЛАДУРАНА добавих данните ти  WinkКакто и на другите.
Вече сме 33,ще разминем юлките скоро  hahaha

Последна редакция: нд, 07 дек 2008, 15:24 от `Деси`

# 81
  • Мнения: 1 054
Оооо няма да се забавя с отчета, ако имам с какво хубаво да се похваля де Wink
А за тва майчинство да ви кажа... аз пък съвсем нищо няма да получавам май  Rolling Eyes Работата ми е на граждански договор и май няма такива екстри иначе си ме осгуряват на реалната заплата, която хич не е малка, но не знам имам ли право на майчинство. newsm78

# 82
  • Мнения: 9 973
и аз утре мисля да правя първи преглед
май беше рано за сърчицето

# 83
  • Мнения: 3 372
Здравейте и от мен Hug
Снощи безсънието ми премина в сънливост и в 20.00 бях дълбоко заспала, а на сутринта стнаха в 9 #Crazy Сега пак ми се спи Crazy А пък как преядох Embarassed
Аз още си меря БТ и сутринта като премерих и видях, че е паднала изпаднах в паника.....вчера беше 37.35, а днес 37.15 #Crazy Гърдите си ме болят, а корема ми е като на бременна в 4-5 месец #Crazy На преглед /първи/ съм на 15.12 и се надявам тогава да чуем сърце Praynig и всичко да е наред Praynig
Добре дошли на новите момичета и лека бременност  bouquet
P.S. Момичета, моля използвайте бутона "редактирай" когато искате да допълните нещо към поста си, не пускайте два последователни, защото така само пълним темата Peace

# 84
  • Мнения: 2
здравей Шери за двурогата ми матка никои не я беше забелязал досега,От две години се разкарвам по лекари толкова много пъти са ме гледали,но разбраха едва,когато забременях и чесно казано ме е много страх

# 85
  • Мнения: 219
Здравейте майчета  Hug
Аз преди малко много се притесних. Вчера имах леко зацапване, което мисля, че е съвсем нормално. Но преди малко, направо си беше като 1-ви ден на МЦ (нямаше на бикините, но като се избърсах и беше доста). Сега нищо няма (или е съвсем малко). Много се притесних. Говорих с майка ми, и тя каза, че като е била бременна с мен е била по същия начин, уж си имала цикъл, пък после съм се появила аз Simple Smile А като се замисля и с бебка беше така, защото се бях заблудила, че си имам цикъл  (вярно, че беше много леко кървене, но мислех, че е нещо от времето). Дано това да е причината, че много се шашнах.

Преди час пък мъжа ми се обади, един идиот го блъснал отзад, както си чакал на червено, и задницата на колата е сплескана, та не го знам кога ще се прибере. А малката е рожденничка другата неделя и ни трябва колата да напазаруваме, направо...нещо не ни е ден, но дано поне топчицата е добре  Praynig

# 86
  • Мнения: 2
цветито не се притеснявай,мисли си само за хубави неща и не се притеснявай за топчето,ако ти си добре и то ще е

# 87
  • Мнения: 9 973
Цвети,мисли позитивно  Wink
на Катето честита нова придобивка  Party

# 88
  • Варна
  • Мнения: 407
Цвети, мен ако питаш все пак отиди на лекар да те види. За всеки случай  Peace

# 89
  • Мнения: 4
Притеснява ме това, че няма да мога да взема пълно майчинство и се чудя дали да не говоря с работодателката си да си доплащам осигуровки за по голяма заплата, за да може поне да е сносно майчинството. Мн съм притеснена. Изобщо не знам как ще се справяме с отглеждането на малкото сърчице!
И много благодаря че си ме добавила към мамите  Hug

Общи условия

Активация на акаунт