Дървена шейна с облегалка-от къде???

  • 2 896
  • 12
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 433
Търся за моите малчугани дървена шейна с облегалка, но не знам дали продават още такива? newsm78
Ако можете да ме посъветвате къде да търся ще съм много благодарна  bouquet

# 1
  • Мнения: 1 712
Миналата година имаше в Метро.
Ето тук също има http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/index.php/cPath/214

# 2
  • Мнения: 13 512
И тази година ги има в Метро

# 3
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Sport Deport в каталога им има страхотни дори с коланче на 35лв ...но не съм ходила в магазина
на Илиенци са по-евтини обаче с по 10-тина лв - така беше на времето поне преди 1г

# 4
  • София
  • Мнения: 1 433
много мерси момичета, ще потърсим в Метро  bouquet

# 5
  • София
  • Мнения: 1 890
В Кауфланд, и то на промоция в момента.

# 6
  • София
  • Мнения: 1 433
Миренка  bouquet
ще се посети Laughing

# 7
  • Варна
  • Мнения: 311
Вчера купихме дървена шейна от Практикер 25 лв,  гледахме и в Кауфланд имаше -30лв.  Става въпрос за Варна, но то асортимента им е един и същ, така, че може и в Практикер да погледнете.

# 8
  • Варна
  • Мнения: 407
Вчера купихме дървена шейна от Практикер 25 лв,  гледахме и в Кауфланд имаше -30лв.  Става въпрос за Варна, но то асортимента им е един и същ, така, че може и в Практикер да погледнете.
Полезна информация, благодаря  bouquet Още днес ще посетим Практикер.

# 9
  • Мнения: 1 650
Тези в Кауфланд ги видях, но са тежки. Искам малко по- олекотена и по възможност с дървена облегалка.

# 10
  • Мнения: 3 634
Тези в Кауфланд ги видях, но са тежки. Искам малко по- олекотена и по възможност с дървена облегалка.

И то плътна дървена облегалка, а не просто тръба като тези в Кикиморско царство.
Какви са тези в Метро, не ги видях в каталога?

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Тези в Кауфланд ги видях, но са тежки. Искам малко по- олекотена и по възможност с дървена облегалка.

И то плътна дървена облегалка, а не просто тръба като тези в Кикиморско царство.
Какви са тези в Метро, не ги видях в каталога?
Дали някой е купил такава шейна-с плътна дървена облегалка, а не само с куха тръба?
Явно цените варират- от 25 до 45 лв.(на пазара Красно село) за един и същ модел newsm78

# 12
  • София
  • Мнения: 2 883
А хубаво ли се пързалят дървените шейни. Ние имаме пластмасова и се чудех и аз дали да взема за бебка дървена newsm78 Не се ли обръщат ппо-лесно

Общи условия

Активация на акаунт