Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Варна

Доста разглеждах и реших, че тук е най -подходящо да попитам дали има мами с моя проблем. омаслявах дъщеря си с олио на Бюбхен.при първите няколко намазвания тя плачеше но мислех,че е съвпадение.мазах я близо 2м и на нея постепенно и се появиха нещо като лишеи. кожната лекарка каза,че не е от бюбхена а детето имало суха кожа,мазахме с крем и засега минаха. днес обаче реших да пробвам да я изкъпя със сапун на същата марка и детето се разпищя много (никога не е правила така в коритото). искам да ми пишат майки които имам мнение по въпроса.
P.S.няма нужда да ми обяснявате колко сте доволни от тази козметика,защото все това слушам
Цитирай

Бургас

Явно кожата на детенцето ти е по-чувствителна, смени я с някоя която е ХА и дано да се оправи
Цитирай

Tам през Атлантическия океан

По принцип от олиото се получава нещо като запарване на кожата ако детете се облече веднага и не се изчака олиото да попие  Confused Като бе малък Алек също за кратко ползвах олио и се обрина с едни малки пъпчици  Crazy Минах на чист (преварен) зехтин  Peace и след 3 м минах на бебешка козметика но не ползвах олио а бебшко мляко  Peace
Цитирай

От раждането/от около 10-я ден/ до 7 мес. се къпахме с гела на Бюбхен за коса и тяло.Масла и сапуни не съм ползвала.Но на 7 мес  ни сложиха диагноза АД и от тогава до сега вече на  24 мес. сме само на А-дерма.А  вие защо не го смените този Бюбхен,щом на детето не му понася на кожата? Аз направих грешка като опитах само веднъж и с Мустела-кожата на детето се зачерви,избиха пъпчици.Отиде на боклука и Мустелата.Ние със сапун си мием само ръцете. Най- добре кожен да ви каже какво да ползвате.
Цитирай

Варна

кожната лекарка ни каза да продължаваме с бюбхен, но аз мисля нищо вече да не купувам на тази марка...
Цитирай

кожната лекарка ни каза да продължаваме с бюбхен, но аз мисля нищо вече да не купувам на тази марка...
смени я,правилно си решила
Цитирай

смени я,правилно си решила
Peace На моето дете пък от шампоан на Бюбхен му се появи пърхот. ooooh!
Цитирай

близо до Витоша

смени я и така най- лесно ще разбереш дали проблема идва от Бюбхена  Wink
Цитирай

И дъщеря ми се обрина от олиото на бюбхен,а от крема против подсичане..и се разрани кожичката.Явно е с по-чувствителна кожа.Вече мажа само със свинска мас и всичко е ок.
Цитирай

От олиото на Бюбхен дъщеря ми се обрина,а от крема им за студено време едната й бузка стана грапава,като лишей.Затова ползвам продукти на  Мустела и А-дерма и съм доволна.
Можеш да вземеш някаква медицинска козметика-Мустела,А-дерма,Себамед,Клоран.
Цитирай

Варна

да се похваля! сега сме с козметиката "Саносан" и съм много доволна.вече нямаме проблеми с кожата и дано вече нямаме  Smile
Цитирай

Под синьото небе и топлото слънце...

Peace Моето дете ми направи този номер ...Бяхме в майка ми на гости и не му бях взела сапуна, ползвах наличен на друга бебешка марка.Голям рев от банята-никога не го беше правил.Реших,че е от ваничката и му купих нова  ooooh! А то било от сапуна! Може да не му понася, смени го смело. Аз на следващия ден му купих неговата си марка сапун(в случая саносан) и си се изкъпахме спокийно...
Цитирай

да това е най удачното.
Цитирай

Ползвали сме само шампоана на Бюбхен но  очичките на дъщеря ми ставаха страшно червени след къпане и много плачеше явно и на нея не и действаше добре сменихме го и сега ползваме само на Нивеа детските шампоанчета С тях нямаме проблем
Цитирай

Абсурдистан

Не всичко марково и скъпо е хубаво
Даже бих казала, че повечето е некачествено и натъпкано с какво ли не.
И аз имах проблеми и с Бюбхен и с Мустела.
Сега ползваме серията бочко и не мога да ви опиша колко е голяма разликата в качеството.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.