Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 18 отговора

Sofia

Може да има и по подходящо място за темата, но не намерих в момента. Спешно се нуждая от сервиз в който да ми поправят Рено Лагуна. Ако някой има опит и може да ми препоръча проверен човек ще съм много благодарна.
Колата ми близо месец е в някаква ТРАЯНА АУТО уж официален представител на Рено.  Закарах я за смяна на дребно нещо и от тогава тръгнаха мъките.  Имам чувство че ми разбиха колата и вече я ползват за части. Смениха какво ли не и я докараха до там че вече дори не може да запали.
Искам да си я взема веднага, но незнам къде да я закарам.  А въпросната фирма е с няколко сервиза и не искам да попадам на тези "специалисти " повече.
Моля Ви за помощ, спешно се нуждая.
« Последна редакция: сб, 06 дек 2008, 21:21 от Blue@ Berry »
Цитирай

София

Сега ще питам  Peace
Специализирани са за Рено, но съм доволна за нашето Пежо  Wink
Цитирай

София

http://www.espaceauto.bg/ , това намерих в google.
Ако не питай тук http://www.renault-bg.com/, ние сме с рено и мъжа ми все тук виси , както аз в бг-мамма  Laughing.
Всеки с приоритетите си  35
Цитирай

София

Защо не влезеш във форума на рено-много са любезни момчетата,ще ти помогнат!
Цитирай

Абсурдистан

В Люлин след магазин Лабиринт посока околовръстното има един сервиз. Води се официалният сервиз на пежо, рено.
Много съм доволна. Може само да ти я диагностицират, може и да я ремонтират.
Цитирай

София

В "Дружба - I" срещу OMV и Еником-М също има сервиз на Рено.
Цитирай

Sofia

Мерси много момичета. Утре ще проверя тези места. И дано не попадам на въпросната фирма за която споменах, че  ooooh! ooooh! ooooh!
Цитирай

Ние си ходим в официалният сервиз на Рено. Първият път отидохме със свито сърце и бяхме приготвили 300лв - някаква лампичка не светеше, нещо тропаше и т.н. Отидохме след 30мин и ни казаха така "Имаше развит болт, от там тропаше - затегнахме го, имаше разпоени жички - оправихме ги. Не дължите нищо!". Оставихме им 20лв да пият по едно кафе и си тръгнахме супер доволни.  Peace
Цитирай

София - Слънчев бряг

Доволни сме от едно сервизче на Лъвов мост, в пряката зад спирката на рейсовете посока гарата.
Цитирай

София

Препоръчвам Алианц Ауто на Хр.Ботев, срещу Втора градска болница.
Цитирай

спешно си продайте Реното!
Цитирай

София

Ето сервизи: http://www.renault.bg/bg/contributors/#sofia. Аз съм ходила в този на ул. "Резбарска" и съм доволна.
Цитирай

София

спешно си продайте Реното!

Ох, Нотар, не си по темата, замълчи.

Препоръчвам Промобил.
Цитирай

Защо Джули, трябва да обяснвам надълго и широко, че съм започнал шофьорския си живот с Рено и след малко повече от 1 год. нерви се зарекох че повече не искам да чувам тази дума, за колата да не говорим.  Защо пак трябва да се заядеш с мен, като просто като на интелигентни хора казвам с 3 думи изхода от мъките. Мои кръщелници и най-добър приятел от детството също не ме послуша и си купи чисто ново Рено - не ми се говори за мъките в Промобил Варна и София. Бившата ми дори му стана адвокат да ги съди. По спомени - Реното е държавна фирма или поне беше - какво може да се очаква от пиян французин?
Цитирай

София

Защо пък аз трябва да то обяснявам, че за мен по-добра кола от Рено няма? И не само аз съм на това мнение? Защо трябва да ти обяснявам, че хората, които разбират от Рено са в Промобил? За щастие почти не ми се налага да общувам с тях.
Мисля, че си достатъчно интелигентен (надявам се), че да ти е ясно, че както има фенове на Форд(например), така има и на Рено. И че съветът ти е неуместен.
Предполагам има държавно участие в Рено. Не знам що трябва французите да са пияни. И какво общо имаше това с темата.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 18 отговора