Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Реклама
  • 6 дек. 2008, 18:09 ч.
  • Преглеждания  2 447  Мнения  54  Онлайн  1
Отговори
  • Sofia, Bulgaria
Здравейте, мисля да отида на ехограф и преглед за първи път около 10 дни, след закъснението ми, дали е твърде рано.....Някой знае ли какъв ехограф има в 17 поликлиника. Предварително благодаря!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Реклама
# 1
  • София
зависи от техниката и от АГ-то,но за сърчицето е рано мисля.Заповядай в отчетните`очавкащи бебета август 2009г.`(ако не бъркам термина ти  Blush)
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=354258.0

# 2
  • Sofia, Bulgaria
Благодаря, ами аз направих 3 теста и трите бяха положителни, принципно имам нормален 30 дневен цикъл, не искам да ходя на вагинален ехограф, след всичко прочетено, но искам да се убедя, че наистина съм бременна, за това питам могат ли, да видят точицата с ехограф??

# 3
  • София
и все пак,ако си за август ела се запиши при нас,обсъждаме тези неща

# 4
  • София
Вагиналният трансдюсер не е толкова страшен колкото го описват. Ти от какво се притесняваш, че може да стане нещо с бебето ли?

# 5
  • Sofia
В 17 поликлиника преди 6 години ехографа беше много зле. Сега не зная какво е положението, но при всички случаи ще свърши работа за установяване на бременност.

# 6
  • Пловдив
Благодаря, ами аз направих 3 теста и трите бяха положителни, принципно имам нормален 30 дневен цикъл, не искам да ходя на вагинален ехограф, след всичко прочетено, но искам да се убедя, че наистина съм бременна, за това питам могат ли, да видят точицата с ехограф??

Thinking Кое те притеснявя във вагиналния ехограф

# 7
  • Белгия/София
не искам да ходя на вагинален ехограф, след всичко прочетено

Вагиналният ехограф не крие никакви рискове. Той не влиза по-дълбоко от ... когато правиш секс  Simple Smile

# 8
  • Плевен
не искам да ходя на вагинален ехограф, след всичко прочетено

Вагиналният ехограф не крие никакви рискове. Той не влиза по-дълбоко от ... когато правиш секс  Simple Smile
Peace

# 9
  • София
С първата ми бременност отидох при 10 дневно закъснение и нищо не видяха даже на вагинален ехограф, но се оказа, че съм забременяла по-късно. Успех на теб!  Hug

# 10
  • София, Бели Брези
с вагинален ехограф се вижда по-добре особено в началото, когато точицата е много мъничка, а лекарите не са идиоти и знаят какво правят Peace

# 11
  • Плевен
с вагинален ехограф се вижда по-добре особено в началото, когато точицата е много мъничка, а лекарите не са идиоти и знаят какво правят Peace
трябва да се види точицата Peace

# 12
  • София, Бели Брези
трябва да се види точицата Peace
...така де Wink

# 13
  • София
Ако те притеснява в 17 поликлиника иди в някоя от поликлиниките към болниците, другото мацките са ти го казали.

# 14
  • Стара Загора
Не е рано-аз отидох на 5-я ден от закъснението и се установи бременност

Реклама

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт