Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Млека за кърмачета, захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 37 отговора

sofiq

Здравейте мами,до кога давахте мляко на малките?Моя син е на 2 г. и 3 м и още си пие мляко сутрин и ве4ер.Купувам му това на нестле за след 2 г. bottle И не знам до кога.Гледам на моите приятелки децата не пият отдавна мляко но моя син си иска и мисля да си му давам до когато иска Rolling EyesВие какво направихте?
Цитирай

Велико Търново

Дъщеря ми е по-голяма от твоето дете  и продължава да закусва с АМ.До като иска ще и давам.
Цитирай

София

Записвам се да следя, защото ми е любопитно!
За огромно съжаление все още има "останки" от такива педиатри (като нашия), които твърдят, че на 6 мес детето ТРЯБВА да пие АМ само веднъж на ден - вечер преди лягане  Shocked Това е пълно безумие!
Цитирай

Велико Търново

То моето на 6 навършени месеца познаваше само мляко/кърма/.Те по-вечето педиатри са спрели да четат след вземането на специалност.На първата педиатърка на дъщеря ми и бях занесла плана на захранване според СЗО Crazy
Цитирай

до година и 2 месеца.
Цитирай

София

То моето на 6 навършени месеца познаваше само мляко/кърма/.Те по-вечето педиатри са спрели да четат след вземането на специалност.На първата педиатърка на дъщеря ми и бях занесла плана на захранване според СЗО Crazy
Благодаря за идеята! Ще го направя  Peace
Извинявам се за спама!
Цитирай

В полето на неограничените възможности.

До годинка. После минахме на прясно мляко.
Сега малко съжалявам за това.  Confused
Цитирай

София

Още пие и ще й давам докато го иска
Цитирай

Белгия/София

До година и половина. После отказа всякакво прясно. Докогато иска, дотогава давай, хубаво е да пият. Сега пие кисело всеки ден с литри, започнах да го ограничавам, че няма спиране  Tired
Цитирай

Бг

До две години.Дотогава си искаше АМ.
Цитирай

София

Щом детето ти го харесва -давай му го. Ще го откаже само някой ден.
Иво пи до годинка и нещо, когато го отказа ми беше малко криво, но явно вкусът на АМ вече му беше втръснал.
Цитирай

Никога не съм се водила по това какво пият децата на приятелките ми  Laughing

Нестле пиеше до докато сама го отказа (3 г.), после мина на прясно мляко, пак сутрин и вечер.

Адаптирани са само тези до 1 г., другите са пълноценни.
Цитирай

София

Преди месец тотално го отказа. Ако имаше желание да пие, щях да продължавам да му давам.
Сега яде кисело мляко и пие от време на време обикновено прясно мляко.
Цитирай

София

Здравейте мами,до кога давахте мляко на малките?Моя син е на 2 г. и 3 м и още си пие мляко сутрин и ве4ер.Купувам му това на нестле за след 2 г. bottle И не знам до кога.Гледам на моите приятелки децата не пият отдавна мляко но моя син си иска и мисля да си му давам до когато иска Rolling EyesВие какво направихте?

Синът ми е на същата възраст и вечер още пие АМ - Нестле Джуниър 2+
Не смятам насилствено да го спирам, не ме интересуват изобщо децата на приятелки и въобще другите. Докато му се пие от него ще си го пие. И без това не мисля, че прясното мляко от магазина е по-добро от АМ.
Цитирай

София

Малко след годинката отказа да го пие
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 37 отговора