Какво стана с играта с мечетата на Памперс?

  • 55 422
  • 1 028
  •   1
Отговори
# 1 005
  • София
  • Мнения: 1 890
Аз се сдобих с карта и съм много щастлива Party . Има в кв. Света Троица, магазинчето в новата кооперация срещу 345 Peace . Дават срещу покупка на Памперс, независимо каква.
Аз имам два въпроса (тъпи и може би задавани, ама Embarassed ...): трябва ли да се престарая с орязването на мечетата? И има ли проблем, като две-три от мечетата са смачкани и "разпънати" от по- грубото отваряне на пакета Rolling Eyes ?
А как разпознавате турските мечета (моите, които имам са абсолютно еднакви, с изкл. на едни на син, а не зелен фон)?


   Дааа, и аз оттам, само че без да купувам нищо на Памперс.  newsm78 Собственичката е много мила, има Еви бейби и от турските Хъджис. Наскоро го открих това магазинче как не съм го виждала досега...  Thinking

# 1 006
  • Мнения: 328
Здравейте,постарах се да прочета цялата тема от 68 стр /не че всеки ден не я чета,но за да си запиша на кратко най общо/ и да я обобщя и направих нова темичка  Peace Че тази стана доста дълга и може скоро да я заключат,нали на 20стр. а ние отидохме....... ooooh! Joy
Дано този път не ни я изтрият  Hug,че до сега се мъчех с нея  Crazy
Ето я Тук  Heart Eyes Peace

# 1 007
  • Мнения: 28
[Здравейте,

"Кеар Дайрект" са натоварени с изпращането на играчките и картите. "Проктър и Гембъл" измислят правилата на играта и в кои магазини ще се дават карти. В "Кеар Дайрект" нямат информация в кои магазини ще се раздават, тъй като те не разпространяват тези карти. Ако се интересувате от кой магазин може да си намерите карта се обадете на телефона на Проктър. В "Кеар Дайрект" се обаждам само когато искам да разбера дали са получили писмото ми, дали е изпратена играчката ми, оня ден се обадих за карта, дават информация за правилата на играта. Ако ви интересува това е страницата на Памперс за играта. На мен ми казаха , че карти се раздават в бебешките и детските магазини в страната.

http://www.pgbalkans.com/bu/pampers_loyalty_reg.asp

# 1 008
# 1 009
  • Мнения: 5 592
Здравейте,постарах се да прочета цялата тема от 68 стр /не че всеки ден не я чета,но за да си запиша на кратко най общо/ и да я обобщя и направих нова темичка  Peace Че тази стана доста дълга и може скоро да я заключат,нали на 20стр. а ние отидохме....... ooooh! Joy
Дано този път не ни я изтрият  Hug,че до сега се мъчех с нея  Crazy
Ето я Тук  Heart Eyes Peace


има нова тема

# 1 010
здравейте защо вместо да обикаляте
магазините не звъннете на тел.02/4899491
и ще ви изпратят защо уолкърите вече свършиха
докато откриете къде дават карти и другите
играчки може да свършат

# 1 011
  • Мнения: 3 886
спешно търся карта на памперс моля ако някой има излишна да ми пише  bouquet

# 1 012
  • Мнения: 136
По телефона вече неможе ли да се поръчват карти? Rolling Eyes

# 1 013
  • Мнения: 6 441
Момичета,имам карти.
АКо някоя има нужда да свирка.
Не искам мечки,вече пратих за играчка.

# 1 014
  • Мнения: 3 886
Момичета,имам карти.
АКо някоя има нужда да свирка.
Не искам мечки,вече пратих за играчка.
писах ти на лични

# 1 015
  • София
  • Мнения: 1 535
По телефона вече неможе ли да се поръчват карти? Rolling Eyes

Може. Преди седмица си получих картата по пощата  Peace

Момичета пишете в новата тема вече 6-та поред http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=393029.0

# 1 016
 Az imam karta i vav momenta sam sabrala vsi4kite me4eta.0ba4e ne razbiram zahto v kartata ima podarak proxodilka ako sabereh 90 me4eta ,a vav internet nese spomenava za tazi proxodilka.OTGOVORETE    Confused newsm78 DANEBI DAE PAK NIAKOIA HEGA.a az lepa li lepa  Laughing

# 1 017
  • Варна
  • Мнения: 777
Тази тема е много стара, има доста по-нова за тази игра. Но проходилките се изчерпаха още в първите седмици от промоцията, вече не дават от тях. Разрови из форума и намери новата тема, там има повече информация.

# 1 018
  • Мнения: 15 379
Ето я последната тема, в която можеш да получиш повече яснота: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=393029.0

# 1 019
  • Мнения: 0
zdraveite razbrah za tezi karti no kak moga da se zdobia s takava

Общи условия

Активация на акаунт