Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бебета
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Ползвали ли стего и ако да какъв е на цвят и пени ли се? Защото купих от Санита един който е със странен цвят - кафяв, и все едно си изливам мръсна вода в ръката...нито е мазен, нито гъст, нито се пени (питам за шампоана а не за крем шампоана)
Цитирай

Sofia

Ползвала съм "душ -гел и шампоан с невен" и "измиващо мляко с невен и билкови екстракти" на Веледа. Като душ гел шампоана е в тубичка а измиващото мляко е в шише. Пояснявам така подробно защото ми се струва че си взела второто а именно измиващо мляко което има такъв светлокафяв цвят но то е продукт който се добавя към водата във ваничката на бебето и определено не се пени. На опаковката пишеше че способства за спокоен сън и облекчава раздразнена кожа и възпаления. А душ гелът определено е бял на цвят и се пени умерено. Всъщност ако не се лъжа от измивните средства за бебе на Веледа само това се предлага на пазара.

Сори че стана толкова дълго но дано да помогнах.
Цитирай

София

Много благодаря за отговора, явно объркването ми е, защото на шишето от Щатите пишеше CreamBath, а това което внасят тук от Германия само Bad но с превод измиващо мляко и аз реших, че трябва да е едно и също, но уви.
Цитирай

Стара Загора

Не съм ползвала
Цитирай

Варна

не съм ползвала, но защо не попиташ пак в аптеката. Някой детски продукти не правят пяна, да не би този да е такъв?
Цитирай

София

и аз не съм ползвала,но в аптеката наистина трябва да знаят
Цитирай

Надежда, неотдавна имаше специална тема за продуктите на Веледа – с консултант, представител за България. (ако ти се рови назад, потърси)
Това че шампоанът не се пени, за мен не е проблем, аз ползвам Клоран и той не се пени също
Тъй като се продават в Бг едва отскоро,  рядко се намират майки, които да пишат, че са ползвали. Аз също не съм, но от прочетеното не само тук, вярвам че са добра козметика и не бих допуснала, че си попаднала на неистински продукт.
Цитирай

София

това което внасят тук от Германия само Bad но с превод измиващо мляко и аз реших, че трябва да е едно и също, но уви.
Точно във водата се слага. Купих си от Германия повечето продукти на Веледа за бебето и в началото като ги разглеждах по същият начин се обърках.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.