Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 47 отговора

Към мамите, които са били бременни поне 2 пъти  Very Happy - появиха ли ви се нови стрии при втората бременност и къде?
На мен първия път ми се появиха само по гърдите, но сега съм малко по-напред с килцата и започвам да се тревожа вече и за корема и краката...
Цитирай

София

Уау! Поздравления за малката разлика първо  Very Happy
На мен все още не са ми се появили нови стрии, но от предната си имам на корема  Tired
Цитирай

Аз и от двете бременности няма стрии, но качих малко килограми. Мажех се по няколко пъти дневно с бебешко олио, но не знам дали това е повлияло реално. Със сигурност, обаче, не е ген, защото майка ми има много стрии.
Лека бременност!
Цитирай

Плевен

И при двете бременности не ми се появиха стрии,килата които качих не бяха малко- по 20 кг. на всяка бременност.След раждането пъс светкавично си свалях килограмите,а сега съм по-слаба от всякога.Не съм се мазала с нищо.Може и до тип кожа да е.
Пожелавам ти лека бременност,да не ти се появят стрии и накрая успешно раждане Hug 
Цитирай

Стара Загора

Появиха ми се през първата бременност,през втората не
Цитирай

кв.Изток

Появиха ми се през първата бременност,през втората не
И при мен така, но втория път качих и по-малко килограми.
Цитирай

Сопот

През първата бременност м и се появиха по корема и бедрата. През втората не, въпреки че качих малко повече килограми
Цитирай

През първата бременност корема ми се нацепи страшно много.
Сега вторият път си мислех, че повече от това не може, но се появиха нови стрии над пъпа  Sad
Цитирай

София

аз през първата нямах,сега ще видим  Confused
Цитирай

софия, дианабад

И двата пъти се разминах без стрии.
Цитирай

София

Да, появиха ми се. По корема. С  първата нямах. Този път бебето беше по-голямо и заради тесния ми таз, всичко изскача навън и корема ми беше невъобразимо голям.
Цитирай

При първата бременност не Naughty. Сега при втората ми се появиха две около пъпа, но бебето адски опъваше точно там Laughing. Мисля, че си е до кожа и ген, не до килограми толкова.
Цитирай

При първата ми бременност не ми се появиха, а качих около 20 кг. Засега още нямам, пък ще видим, засега съм качила 12 кила.
Цитирай

София-Ливан

при първата бременност качих повече кила отколкото през втората, но пък имах съвсем малко стрии на гърдите и малко на бедрата, през втораа бременност обаче получих много стрии на корема и бедрата, не знам на какво се дължи това, уж качих малко килограми
Цитирай

Русе

Все още нямам fingerscrossed
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 47 отговора