Отговори
# 45
  • Мнения: 1 629
Ооо глупости на търкала... докторите си ги казват тези неща, защото ги е страх! Едно е ако бебо се е обърнал не както трябва или пъпната връв е увита, а друго е на бебо нищо да му няма и да искат секцио! Повечето ми приятелки са на по 33 години и да ти кажа от всички само аз родих секцио (20г съм) а те си родиха нормално! гледай сега какви обрати на съдбата! Гледай да си раждаш нормално!

# 46
  • Мнения: 81
Незнам защо се насажда от всички тази идея, че видите ли след 30 трябва да се ражда секцио. Това са пълни глупости. Аз съм на 35 раждах нормално и за мен беше най- невероятното усещане през живота ми! Всичко зависи от твоята нагласа и естественно от положението на бебока. Успех  Peace

# 47
  • София
  • Мнения: 7 190
На 52 - може би.
На 32 - потърси си друг лекар.

# 48
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 476
На 33 родих нормално, а съм и с луксация, и беше едро бебе, почти 4 кг.
Възрастта 32 не е показание за секцио, смени лекаря.

# 49
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Все повече лекари препоръчват секцио, за да си напълнят джоба #Cussing out Ако не го направят наказуемо ще става по-зле. Потърси друго мнение. Ако си здрава физически не виждам причини да не родиш нормално

# 50
  • Мнения: 61
 Толкова много доктори в тоя форум, почти колкото съдии има във футболните форуми! Умна нация сме си, спор няма.

 По истинския въпрос - колко струва: 1100 лв в Тина Киркова, с избор на екип. Само че, за престоя във ВИП стая, не съм напълно сигурна, дали е включен в пакета.

# 51
  • Мнения: 60
В Майчин Дом -София,500лв.за избор на екип,моето беше по медицински показатели-увита пъпна връв,не съм лекар ,но само факта че си на 32 струва ми се ,че не е причина за секцио,консултирай се с друг лекар!

# 52
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Аз ще раждам с избор на лекар и ще му плащам .Той ми каза , че разлика в цената между нормално и секцио при тях / него няма .Явно при вас стоят по друг начин нещата  Peace

# 53
  • Мнения: 592
На 52 - може би.
На 32 - потърси си друг лекар.
Peace

# 54
  • Мнения: 1 763
Аз раждах в Шейново с избор на екип. Лекарят ме пита как искам да раждам, цената беше една и съща за нормално и секцио.

# 55
  • Мнения: 418
Аз родих на 32 години,нормално раждане...ако няма причини сериозни за секцио,няма нищо по-хубаво от естественото раждане..няма значение,че е първо..и моето беше първо..никакви проблеми нямах Peaceмного лесно нормално раждане имах Peace

# 56
  • Мнения: 3 092
няма медицинска причина единственото основание е възраста ми
е стига бе ...
И аз те съветвам да си помислиш за друг доктор.Само възрастта ти определено не е причина ...( то пък какво и е на възрастта ти не мога да разбра , ама айде ... newsm78)

# 57
  • Мнения: 325
Наистина се насочи към друг лекар.Какво им става на тия хора бе!Та какво ни е на възрастта-добре си е. Първото си дете родих нормално,при второто се наложи секцио в последния момент.Та понеже стравнявам и двата начина-помисли добре-моят съвет е да опиташ нормално,ако всичко е наред-емоцията е много по-силна,възстановяването по-бързо и т.н. 
На въпроса-нормалното раждане не ми е струвало нищо-в държавна болница бях. Секциото-1700лв-в частна болница.

# 58
  • Мнения: 417
Ако искаш да раждаш нормално смени лекаря. На мен за секциото по мое желание ми взеха 960 лева в частна клиника. Първият път раждах нормално в държавна болница и ми взеха 400 лева.Искам да ти кажа , че както и да раждаш все ще ти се наложи да дадеш някой лев. Това са пълни глупости , че трябва да раждаш секцио заради възрастта си. И по двата начина съм раждала и ще ти кажа , че не е толкова страшно нито нормалното,нито секциото , просто трябва да си намериш свестен лекар , за да ти е по спокойно и най вече да му имаш доверие.

# 59
  • Мнения: 9 776
Ако искаш да раждаш нормално смени лекаря. На мен за секциото по мое желание ми взеха 960 лева в частна клиника. Първият път раждах нормално в държавна болница и ми взеха 400 лева.Искам да ти кажа , че както и да раждаш все ще ти се наложи да дадеш някой лев. Това са пълни глупости , че трябва да раждаш секцио заради възрастта си. И по двата начина съм раждала и ще ти кажа , че не е толкова страшно нито нормалното,нито секциото , просто трябва да си намериш свестен лекар , за да ти е по спокойно и най вече да му имаш доверие.

Ти пък направо ме разби Shocked. Би ли обяснила защо ТИ ВЗЕХА 400лв. за нормално раждане в държавна болница? И не съм съгласна, че както и да раждаш, все ще ти се НАЛОЖИ да дадеш някой лев Naughty. Друг е въпроса ако ти сама си решила да дадеш тези пари.

Общи условия

Активация на акаунт