Ех, тези бивши!

  • 3 450
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
Вдигни и телефона веднъж и покажи, че това трябва да е последното й обаждане!

# 16
  • Мнения: 702
Ами, че тя си е К! При положение, че се е Е с когото й падне докато е била с него, каква да е ?!Не, не изпитвам задоволство, нито се оплаквам, както написах в началото, но ми е интересно, дали има и други такива случаи тук сред вас. Това е. Иначе момичето не е грозно, даже е красиво!Има си свой собствен стил на живот, за което я поздравявам, просто някак си прекалява, но не от любов, а от мания, че не може тя да бъде зарязана...Знам ли...Това дразни, колкото и да съм спокойна и да гледам с насмешка, все пак и аз съм човек и се поддавам на човешки страсти Simple Smile Embarassed Rolling Eyes
Колкото и да е красива, когато й липсва мозък, за да прецени докъде трябва да стигне, за да прецени дали трябва или не да унижава мъжа до себе си като ходи и се натиска по ъглите с други, когато той е на път, красотата й бледнее, пред простотата й, от чисто човешка гледна точка. Този мъж, когото тя преследва е прекрасен човек и не заслужава такова отношение, при все че не я е лишавал от нищо! Този мъж е бил неин! А тя се е подиграла с него! Този мъж заслужава любов, заради всичките нощи, в които го няма и го блъскат студените вълни, а не подигравки от приятелите му, нито унижението, на което тя го е подложила! Затова не мога да я разбера. Аз не само съм влюбена в него, аз го обичам като мъж, човек, приятел! И не мога да уважавам хора, които се подиграват с хората, които обичам. Това е. Много е просто. Нито ме е страх, че той ще ми изневери с нея, нито й завиждам, така, че може да си спестите такива коментари. Може да ми изневери с която поиска, дори може да го е правил, но аз не знам. Казала съм му, че е човещина, само да не ми носи болести и да не разбирам, естествено и да е еднократно, ако ще се случва. Любовници няма да прощавам Rolling Eyes
Извинявам се за дългия пост, но исках да се изкажа, преди да сте ме нападнали с обяснения как й завиждам и как мъжът ми ще ми изневери с нея.

# 17
  • Мнения: 542
а тя как все намира начин да го търси щом си сменя номера!аэ пък си мисля че на мъжа ти му е хубаво като вижда че тя толкова много се интересува от него!да не би той сам да си дава координатите!

# 18
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
Аз пък, долавям и някакво задоволство от споделеното тук, по повод тази бивша и получените в подкрепа коментари  Mr. Green

Защо ли и аз?   newsm78 Sick

# 19
  • ВАРНА
  • Мнения: 83
                 vagabond , аз не разбрах, да се похвалиш ли искаш или да ти споделим опит как се оправяме с наш`те луди?  Thinking     Ми нали знаеш - всеки луд с номера си...    Та за какво беше темата?

# 20
  • Мнения: 702
Ох, добро утро моми4ета Simple Smile
Последния му номер го е взела от брат му, който не знайно защо пък го е дал newsm78 при положение, че знае как стоят нещата #Cussing outАма то дете, как да прецени Rolling Eyes
Не се оплаквам, писах го вече, просто искам да знам дали има други като нас, които са преследвани от болните мозъци на бившите си?! Това е! Всеки се оправя както може, всичко е индивидуално!
Ми, може и да му ласкае егото на моя, но все пак това не значи, че я предпочита за секс компания нали?! На всеки му харесва да бъде харесван, дори и на мен, дори и от хора, за които въобще не ми пука  Rolling Eyesама, си е гот Mr. Green

# 21
  • Мнения: 1 289
Е, добре де, защо не го накараш твоя да я разкара веднъж за винаги тази мома? Щом толкова го търси, той може да не дава вид, че му е неприятна newsm78 Rolling Eyes

# 22
  • Мнения: 702
Той много пъти й е казвал да го остави намира, да не го занимава, даже преди да се запознае с мен. Тя е искала да се събират, но той я е отрязал няколко пъти. Обаче, на! Не ще девойката и не ще! newsm78
Явно ще се влачи след нас, докато не я бушонирам hahaha Или поне докато не й писне и си намери друго занимание! То човек без работа, к'во друго да прави, освен да досажда! Тати носи, мама меси и нашта е пей сърце, пикла! Завършила няк'ъв колеж по актьорско майсторство(как не знам, защото съм я гледала и ми се струва голям пън), а сега се има за актриса и въобще не е в реалността! Mr. Green
Благодаря ви, 4е ме четете, колкото и да ви е тривиално темата ми!  bouquet

# 23
  • Мнения: 164
Ох,разбирам го мъжът ти и аз бях преследвана от бивш дори когато се омъжих.За щастие обаче не продължи дълго-просто го игнорирах и това е, Peace при вас май ще е по трудно( явно вашия преследвач е по тежък случай)-иначе е много неприятно ,дано скоро спре да ви притеснява Wink

# 24
  • София
  • Мнения: 2 419
Виж, не се сърди, ще го кажа добронамерено... обаче ако един мъж не може да разкара бивше гадже, което му поставя в риск и неприятни емоции настоящата връзка... тогава има две възможни ситуации, всъщност 3:

1. Харесва му, чувства се поласкан малко или много и не си дава много зор да я разкара, въпреки че би могъл.

2. Хич не го бива като човек, щом не успява да се справи със ситуацията.

3. Жената е психично болна и имате нужда от външна помощ - полиция, психиатри, крути мерки.

Помисли си внимателно кое от трите е ....

# 25
  • Мнения: 1 289
И на мене ми дойде на акъла психичното отклонение, ако и той не може да я разкара... Rolling Eyes

# 26
  • Мнения: 702
хехех Simple Smile Не се сърдя Simple Smile
Може от 1 и 3 да има нещо вярно Laughing Wink
От няколко дни не е правила включване newsm78 може да се е отказала... newsm78

# 27
  • Мнения: 1 289
Ами нека я разкара в твое присъствие  Peace

# 28
  • Мнения: 20
Boge ta tova si e tormoz.Za men ima samo edin variant htom tolkova e obsebena ot maga ti triabva da se razo4arova ot nego i taka da go ostavi na mira.Za tazi cel na4ini mnogo.A ima i dr variant nari4a se s tvoite kamani po tvoiata glava.

# 29
  • Мнения: 940
Подайте жалба ако пак започне...Те ще я посъветват полицаите.
Една девойка се опитва да се сваля с моя, ама тя хич не е нахална. Пък и той не й обръща много много внимание. Ама ако нещо така започне, бих подала жалба без да се замисля.

Общи условия

Активация на акаунт