Педиатри в Трета Градска???

  • 8 012
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 263
Здравейте! Моля да ме посъветвате за добър педиатър в III-та градска??? Още ни е рано, но искам да имам представа и да се свържа с добър човек като стане време  Simple Smile. Благодаря ви!

Последна редакция: пн, 01 авг 2005, 17:06 от Lu

# 1
Zdravei, dano ne e kusno.. no kato dobur pediatur v 3-ta gradska moi blizki zitirat d-r Shalamanova.

Uspehi, Desi

# 2
  • Мнения: 263
хей, много ти благодаря!

# 3
  • Мнения: 1 440
Здравейте и от мен!
Изчетох всички бели списъци за лекари-педиатри.Но не се споменават много от 3-та Градска.
Моля ви и аз за съдействие,но нещо по-конкретно.
Благодаря!

# 4
  • Мнения: 7 837
Д-р Лора Петрова беше наш педиатър.
Не е нищо особено, но винаги когато съм я търсела, се е отзовавала.

# 5
Здравейте, аз имам богат опит в III градска болница- сина ми е на почти 4 години. Честно казано в тази болница не са много лекарите които аз лично уважавам, защото сме минали през истински кошмари там, но не искам да влизам в подробности, защото всичко е минало, а и защото вече съм намерила най-добрата Лекарка за своя син. Казва се Д-р Вълкова в същата болница (III градска). Прекрасен Лекар, Човек и Приятел!!!!!!!!

# 6
  • Мнения: 1 440
Много ви благодаря!
В един стар постинг четох също добри отзиви за Д-р Вълкова.
Ако имате още препоръки за някой,пишете,моля!

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 21 602
Момичета аз като бебеправеща  Laughing също се интересувам по въпроса и съм си копнала  това -

Педиатър в 3-та Градска болница
Аз съм при др.Зоя Найденова,която е и хомеопат.До сега слава богу не съм имала спешна нужда от нея и не я познавам в такава ситуация.Има малко по-модерни виждания за лекуване на децата,ориентирани към по-щадящо лечение на децата и по специално бебетата.Препоръчва кърменето по-продължително и захранването по-късно в случай че кърмиш.Страшно спокойна,засега съм много доволна от нея. 
Tелефонът в кабинета й в болницата е 9211335.Кабинетът й е на третия етаж срещу стаята за детски консултации.Обади й се и попитай,как да ти стане личен лекар на детенце.Между другото и тя дойде веднага след като ни изписаха от родилното да ни види.Даде ми ценнни съвети как да кърмя,какви храни да огранича,каква пурдичка да взема за бебечо и чайче против колики и други полезни неща.Наложи се да дойде пак след два дни,защото пъпчето ни прокърви.Дойде веднага след като й се обадих,направи каквото трябваше и не ни взе нито лев.Такава е и до ден днешен LIDYA(bg-mamma)
......................
Mоята педиатърка е Гергана Георгиева. Попитах личната си лекарка, която също работи в ІІІ градска, кой педиатър би ми препоръчала, и тя ми каза, че нейното детенце е записано при Георгиева. Това ми прозвуча като добра препоръка. Досега не съм съжалила за избора си. Мила е и ми се струва доста опитна, макар че е сравнително млада. Две деца от моя вход също са при нея (едното е в първи, другото е в 10-ти клас) и майките са доволни от нея-вече толкова години.
Не знам защо, но обикновено когато ходим на консултации няма много хора пред вратата и не се налага много да чакаме. За мен това си е предимство. Не бих искала когато бебо е болен да се налага да чакам дълго пред вратата-той да е неспокоен, а аз да не мога да направя много по въпроса...
Това за Зоя Найденова, обаче, ми звучи интересно (от постинга на Лидия). Не съм чувала за нея.
Аз се свързах с педиатърката ни преди да родя и й казах, че искам тя да ми наблюдава детето. Разбрахме се след раждането, още докато съм в родилния дом, да й се обадя, за да й кажа кога ще ни изпишат, така че да дойде да види бебето и да го регистрира.
С удостоверението за раждане взехме от Здравната каса формуляр за избор на личен лекар и така тя ни стана личен лекар. Обаче първите консултации и първата ваксина ни ги направи и без попълнен формуляр .  Vivi(bg-mamma)


Лора Петрова ни беше педи , но я смених отдавна с лекар от друга болница , защото тогава нямах нет , та да се възползвам  Sad .
Нищо лошо не мога да кажа , но не я препоръвам .

Успех в избора  Simple Smile !

Общи условия

Активация на акаунт