Maranello - Попаднах на страхотно магазинче!

  • 3 214
  • 29
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11
Мили мами, попаднах случайно на страхотно магазинче в кв. Стрелбище! Бях на бебешко парти на близо и влязох да разгледам.мнооого хубави неща и на добри цени! Казва се Maranello..много любезна собственичка и всичко е подредено с вкус.Препоръчвам Peace

# 1
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
 Реклама ли ще си правим сега?????????????

# 2
  • София
  • Мнения: 346
...и цените са страхотни!Веднъж съм влизала .Твоите "добри цени" на мен са ми мнооого високи!Иначе имаше хубави неща...

Последна редакция: пн, 08 дек 2008, 17:00 от ilianka /ILIANAD/

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 4 700
Защо ли още преди да отворя темата , бях сигурна , че автора е с 0 (нула) публикации  hahaha Joy

# 4
  • Мнения: 367
Момичета,по-спокойно-и вие някога сте били с 0 побликации Hug

# 5
  • София
  • Мнения: 1 476
незнам дали поста на момичето е реклама, обаче аз също мога да кажа само хубави неща за въпросния магазин, останах впечатлена от обслужването, момичето наистина е много, много мило, има много хубави неща там...за цените не смея да коментирам, защото не съм сравнявала стоките със същите по други магазини, а и за някой може да е скъпо, за други не  Hug
Знам че доставят стоки дори и след като е затворен магазина, в случай на необходимост...абе много са отзивчиви, мога само да ги хваля и аз... Peace

# 6
  • Мнения: 344
А къде се намира този магазин?

# 7
Момичета,по-спокойно-и вие някога сте били с 0 побликации Hug
на твоето мнени съм, определно!
Нали все пак сме тук за ди си казваме мнението, и да си помагаме, така че не виждам нищо лошо за това, че някой е похвалил даден магазин, било то човека да е регистриран скоро или от преди година!
АЗ ПОНЕ ТАКА ВИЖДАМ НЕЩАТА

# 8
# 9
  • софия
  • Мнения: 1 745
има страхотни дрешки  Peace
от там имаме потник на replay само там,за сега съм виждала детски артикули на марката
обслужването наистина е супер  Peace
а,за цените.....,ами всеки сам си предценява,нали?

# 10
  • Мнения: 11
Момичета,по-спокойно-и вие някога сте били с 0 побликации Hug
на твоето мнени съм, определно!
Нали все пак сме тук за ди си казваме мнението, и да си помагаме, така че не виждам нищо лошо за това, че някой е похвалил даден магазин, било то човека да е регистриран скоро или от преди година!
АЗ ПОНЕ ТАКА ВИЖДАМ НЕЩАТА
БЛАГОДАРЯ ВИ МИЛИ МОМИЧЕТА!! HugАз наистина съм отскоро тук и останах с впечатление, че ползвайки различните мнения и давайки своите можем да сме си полезни една на друга, нали? А от първите отговори на моето мнение за магазин Maranello лъха само злоба и сарказам..Защо? Ако ти е скъпо драга ilianad - ilianka - ами иди пазарувай на Женски пазар- съжалявам грубичко, но факт. Не можеш да отхвърляш доброто обслужване,качествените и хубави  неща, само защото неможеш да си ги позволиш Thinking А на драгата Шантал - вече са и отговорили - все се започва с 0 (нула) публикации, но може би ти си отскочила директно с 300?Или трябва да сме като теб - на всяка манджа мирудия.. за да дигаме рейтинг (публикации)зада можем да си изкажем мнението? И може би , като ние мамите тук ,нямаме друго  Blushкакво , ще си ги "мерим" публикациите ли? Исках само да споделя магазин който ми е харесал,все едно си бъбрим с приятелки, а не да правя реклама. А ме засипаха в началото с помия Rolling Eyes Както и да е. На тези мами, който ме подкрепиха, благодаря.. а на другите.. да..хайде да не бъда вулгарна Laughing

# 11
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
 Маманова, май не си много наясно с общуването по интернет и етиката на форумите. Постингът ти е откровена реклама и дразни. Ако беше споделила, че ти е харесало нещо конкретно от това магазинче е съвсем различно, но да се появиш и да пуснеш тема - вижте какъв магазин открих - чудо невиждано - е тогава какво очакваш?! Колкото до това - кой колко може да си позволи да отдели за детски парцалки, които омаляват за има-няма 2 месеца - много грубо. Не знам какво предлагат на Женския пазар, ама изказът ти  е като на тамошна продавачка.

# 12
мацки,стига де.и реклама да е -какво лошо newsm78
нали, за мен е полезна информация- какво ново на пазара.стига само описаното даотговаря на действителността.
а за да няма такивя дрязги ,може би трябва да се пусне отделна тема за реклама на новооткрити м-ни/при опр.условия ,естеств./

# 13
  • някъде
  • Мнения: 979
мацки,стига де.и реклама да е -какво лошо newsm78
нали, за мен е полезна информация- какво ново на пазара.стига само описаното даотговаря на действителността.
а за да няма такивя дрязги ,може би трябва да се пусне отделна тема за реклама на новооткрити м-ни/при опр.условия ,естеств./
Да,ама темата ще стои празна,защото такива "откривателки на страхотни магазини" не искат да си плащат за реклама.

# 14
Момичета,по-спокойно-и вие някога сте били с 0 побликации Hug
на твоето мнени съм, определно!
Нали все пак сме тук за ди си казваме мнението, и да си помагаме, така че не виждам нищо лошо за това, че някой е похвалил даден магазин, било то човека да е регистриран скоро или от преди година!
АЗ ПОНЕ ТАКА ВИЖДАМ НЕЩАТА
БЛАГОДАРЯ ВИ МИЛИ МОМИЧЕТА!! HugАз наистина съм отскоро тук и останах с впечатление, че ползвайки различните мнения и давайки своите можем да сме си полезни една на друга, нали? А от първите отговори на моето мнение за магазин Maranello лъха само злоба и сарказам..Защо? Ако ти е скъпо драга ilianad - ilianka - ами иди пазарувай на Женски пазар- съжалявам грубичко, но факт. Не можеш да отхвърляш доброто обслужване,качествените и хубави  неща, само защото неможеш да си ги позволиш Thinking А на драгата Шантал - вече са и отговорили - все се започва с 0 (нула) публикации, но може би ти си отскочила директно с 300?Или трябва да сме като теб - на всяка манджа мирудия.. за да дигаме рейтинг (публикации)зада можем да си изкажем мнението? И може би , като ние мамите тук ,нямаме друго  Blushкакво , ще си ги "мерим" публикациите ли? Исках само да споделя магазин който ми е харесал,все едно си бъбрим с приятелки, а не да правя реклама. А ме засипаха в началото с помия Rolling Eyes Както и да е. На тези мами, който ме подкрепиха, благодаря.. а на другите.. да..хайде да не бъда вулгарна Laughing

Виж не се притеснявай, всеки според мен може да си казва мението!
Примерно ти си доволна от нещо, аз след като го пробвам може да съм доволна може да не съм!И обратното, аз мога да препоръчам нещо, някой да останат доволни други не!
Така че, всеки може да спедоля това което мисил!
  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт