Мъж и зодия Везни ?

  • 23 757
  • 71
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 225
'щото не им цепи брадвата на едно и също място. Несериозни са  Tired

Това срашно ми хареса. Верно си е.

Та за Везните - аз ги обожавам. Едни такива ефимерни, неуловими, много въздух, но пък очарователен. И интелигентни. Най-добрите ми приятелки са Везни. И най-голямата ми любов беше Везни. Изобщо върви ми на Везни. Но за да ги "имаш" трябва да им влезеш под кожата, което е ужасно трудно. Но си струва. Става бавно, мъчително, понякога ти се струва мисията невъзможна, но ако успееш те приемат и се чувстваш богоизбран. Но откъм практичната част на живота яко куцат милите. Но те са за красота създадени. Всъщност бях чела, че мъж Везни узрява за връзка чак след 40-така и май е вярно. Аз съм Лъв.

# 16
  • Мнения: 1 432
И аз съм Лъв. Не мога да меля с Везните , когато става въпрос за сериозни неща и това е  Twisted Evil. За купона сме си лика прилика обаче   Crazy

# 17
Баща ми е -ВЕЗНИ мога да ви кажа,4е е страшно спокоен и тьрпелив 4овек невероятен кавалер,уважителен,внимателен много работлив само,4е когато трябва да взема някакво решение мисли ,колебае се ,премисля вси4ко не рискува никога .По принцип представителите на тази зодия ми харесват имам приятелки -ВЕЗНИ -дьлгогодишно приятелство.

# 18
Мъжът ми е Везни, и аз съм Везни...Уж казват, че хора от една и съща зодия си пасват , но ние сме много различни! Абсолютно вярно е , че са мили , внимателни и кавалери,но за да можеш да живееш с  мъж- Везни, трябва много да се съобразяваш с настроенията му, да си винаги на ниво , защото иначе много лесно ще те замени с някоя друга, освен ако не е много влюбен Simple SmileПросто трябва да му влезеш под кожата, но това е най-трудната задача  Simple Smile

# 19
  • Мнения: 2 013
И двамата ми бивши бяха зодия везни (баси и късмета) и какво мога да кажа-кофти зодия!!!
Много мразя нерешителността и колебанията в хората,а те и двамата бяха такива и направо изперквах.Дразнеше ме че всяко нещо трябва да се преценява,пресмята,обмисля и докато се наканят да действт на мен вече нищо не ми се прави.Аз като реше да правя нещо го правя,без значение дали ще си счупя главата,поне после ще ми е за урок,а те мислят,та мислят-УЖАС!
Е не се получи нито с единия,нито с другия.Срещнах мъж ЛЪВ и намерих това,което търсех!!!  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Иначе са много добродушни,винаги са готови да се спуснат на помощ,не налитат,оправят всичко само със силата на езика си!
Понякога са доста отмъстителни,но не се сърдят дълго,както други зодии-с дни.
Обичат да поучават и да дават съвети,за нещастие и без да им ги искаш  Twisted Evil
Като цяло не са лоши,но тези въздушни колебания....лично на мен като козирог въобще не ми понасят!!!!!  Naughty ooooh!

# 20
  • Мнения: 123
Ааааааа,не съм съгласна! Naughty
И аз съм кантарче,но не съм колеблива-дори бих казала,че съм по-решителна и от рогатите зодии...  Laughing hahaha
Моята половинка е Козирог и познайте кой се колебае-винаги той.Аз си вземам решенията на прима виста!!! bowuu bowuu bowuu

# 21
  • Мнения: 49
За пореден път се убеждавам, че тълкуването на зодиите е вятър работа  Laughing

Приятелят ми е Везни и след 3-годишно близко наблюдение мога категорично да заявя, че тази зодия ми е фаворит. Да, понякога взема по-трудно решение. Но просто премисля последствията и често се оказва по-прав от мен (аз като една истинска Водолейка не му мисля много). Обаче безброй пъти ме е изненадвал с импулсивните си действия (винаги чудесни изненади). Много нежен, много грижовен, изключително отдаден във връзката си (и е далеч от 40-те, както някой по-горе спомена), интелигентен, артистичен, чувствителен... Ок, вярно е, ядоса ли се... по-добре да не си наблизо  Laughing Но за сметка на това рядко си изпуска нервите. Поне моята везничка си е много спокойна (сигурно, защото аз си го глезя  kiss

# 22
Цитат
Много нежен, много грижовен, изключително отдаден във връзката си (и е далеч от 40-те, както някой по-горе спомена), интелигентен, артистичен, чувствителен...

това е абсолютно вярно, в началото на една връзка са такива, първите няколко годинки  Mr. Green
после само гледай.....и много трудно се хващат, защото така могат да омайват  Simple Smile
не за друго все се чудя, Ангел ли е, Демон ли е....

И аз съм Водолей  Rolling Eyes

Но има и друго нещо, ако успееш да му влезеш под кожата, са много привързани и дори и да имат забежки, гледат да не те загубят и ако има такава опасност са готови на всичко за да им се прости.

# 23
  • Мнения: 165
Мъжът ми е Везни. Аз съм Близнаци. Хихихихи голямо чудене и двоумене пада. Иначе е весело. По темата - той е адски спокоен и благороден, обича всичко да е красиво и постоянно се стреми към това. Добре се живее с мъж Везни. Само не знам дали той може да каже същото за жена Близнаци Embarassed

# 24
  • Мнения: 3
Милички, отдавна се чудех къде да се оплача аз от мъж и син Везни! Еми няма по- проклета зодия от тях! На мен Овена ми е много трудно да се справя с тях. Наумят ли си нещо - няма оправия! И да викам и да крещя все тая. Даже и свекър ми понякога казва: "Той нашият от малък си е такъв запечен" . За взимането на решения честно ви казвам, че планираме къде ще ходим минимум две седмици предварително. Инициативата за това пък и за всичко друго май трябва да е моя. Голяма инертност, голямо премисляне, голямо чудо!
Но не мога да отрека - те са неконфликтни, незлобливи,интелигентни и чаровни и поставят ли си цел винаги я постигат.

# 25
  • Мнения: 15
И аз да се пооплача  Laughing Мъжът ми е Везни- не търпи критика, много е обидчив, винаги той е прав и никога не си признава грешките и вината, много е дребнав, забелязва и най-малкия детайл (напр. ако съм оставила някое петънце, докато чистя, веднага забелязва и ми прави забележка). Иначе е много грижовен, внимателен и ми прави "сладки" изненади. И не е стиснат, слава богу.  Heart Eyes

# 26
  • Мнения: 17 546
Аз съм Везна. Да се пооплача от себе си, затова ще пиша тук.
На тези, дето живеят с нас, трябва да им дадат медал за храброст! Аз съм властна, разхвърляна, безцеремонна. Не обичам да правя нещо, защото някой е казал, че трябва да го направя. Ще го направя когато аз пожелая, с което ще изненадам всички, защото го правя тогава, когато вече никой не очаква. Суетна съм, харча повече, отколкото ми позволява бюджета. Обичам скъпи вещи и много обувки. Половината не ги нося, но да ги имам. Ленива съм. Мога два дни да прекарам в леглото, пред телевизора или пред компютъра. Не обичам да готвя. Шумна съм, не оставам незабелязана. направо съм си проклета! Преди години, един мъж, когото много обичах и много нараних, ми каза "Ти си толкова труден характер, че тежко и горко на този, който ще се опита да живее с теб!". Съвсев скоро разбрах, че е бил прав... Милият ми мъж ме търпи вече 20 години, и ме глези даже!
Обаче: съм вечно усмихната. Справедливостта ми е в кръвта. За приятел съм способна на всичко, което е по силите ми. Умея купища неща, които не са присъщи на жените. Обичам дома ми да е уютен и чист. Може да не е най-модерен, но да лъха на топлота от него. За мъжа си и децата ще убия човек (но понякога ми иде и тях да убия Mr. Green ). Иначе от приятели не мога да се отърва, защото им е забавно и смешно около мен. Щура съм и съм гонова на всякакви безумни приключения.
Ужас! Аз май просто съм луда Crazy

dodo dodo, ела кажи и ти нещо, че аз май прекалих! Laughing

# 27
  • Мнения: 680
Леле,как мразя ВЕЗНИ!!!
Направо ми се повръща от тях! Sick
Баща ми е Везни,бившото ми гадже е Везни, най-добрия му приятел също беше Везни, леля ми е Везни, бащата на сегашният ми съпруг е Везни и още др.... ooooh!
Отвратителни нервни,нерешителни и комплексирани  Мъже!
Властни и избухливи Жени!
Абе, ужас!

Само ще Ви кажа,че се разделих с моята бивша Везна, защото се влюбих отчаяно и безумно в друг мъж(сегашният ми съпруг) ...а той(Везната) взе, че след време  се ожени за сестра ми и сега ми е Зет-Везна!!!
Ей, това никъде не го бях писала досега!
Да ми прости сестра ми,ако е потребител тук! Praynig
 #Crazy

# 28
  • Мнения: 17 546
Леле,как мразя ВЕЗНИ!!!
Направо ми се повръща от тях! Sick
Само не повръщай върху всички Везни, моля! Crossing Arms

# 29
  • Мнения: 49
Леле,как мразя ВЕЗНИ!!!
Направо ми се повръща от тях! Sick
Баща ми е Везни,бившото ми гадже е Везни, най-добрия му приятел също беше Везни, леля ми е Везни, бащата на сегашният ми съпруг е Везни и още др.... ooooh!
Отвратителни нервни,нерешителни и комплексирани  Мъже!
Властни и избухливи Жени!
Абе, ужас!

Само ще Ви кажа,че се разделих с моята бивша Везна, защото се влюбих отчаяно и безумно в друг мъж(сегашният ми съпруг) ...а той(Везната) взе, че след време  се ожени за сестра ми и сега ми е Зет-Везна!!!
Ей, това никъде не го бях писала досега!
Да ми прости сестра ми,ако е потребител тук! Praynig
 #Crazy

Ох, горките Везни... тази тема е опасна, ако не познавах лично няколко, щях да бягам далеч от тях  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт