Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 8 дек. 2008, 13:21 ч.

AXENT

• 755
  • 6
  •   1
Отговори
  • София
Здравейте,харесвам и пазарувам доста есто от този магазин-дрехи на Esprit.Пазарувам от МОЛ-а на Стамболийски,сега видях и в сайт мога да поръчвам от Германия,но мисля е имат и друг магазин,някъде на центъра.Ако някой знае къде се намира? Hug

# 1
  • София
Здравейте,харесвам и пазарувам доста есто от този магазин-дрехи на Esprit.Пазарувам от МОЛ-а на Стамболийски,сега видях и в сайт мога да поръчвам от Германия,но мисля е имат и друг магазин,някъде на центъра.Ако някой знае къде се намира? Hug

а кой е сайта от който доставят до БГ?  Rolling Eyes

# 2
  • София
и аз съм впечатлена,мисля че е отскоро-www.mytoys.de
Има неща които тук вече са изчерпани и доставят до БГ Heart EyesИма цяла тема
Прочети я,някой момичета дори си правят поръчка заедно,ако това ще те улесни. Hug

# 3
  • София
благодаря, аз вече 2 поръчки там направих, страхотен е сайта  Peace

# 4
  • София
Кога направи поръчка и кога я очакваш?Горе долу ме интересува,за колко време пристига поръчката,и дрехи ли поръча,ако не те притеснявам? Heart Eyes
А шипинга,колко е,ако това ти първа поръчка? Rolling Eyes

# 5
  • София
Кога направи поръчка и кога я очакваш?Горе долу ме интересува,за колко време пристига поръчката,и дрехи ли поръча,ако не те притеснявам? Heart Eyes
А шипинга,колко е,ако това ти първа поръчка? Rolling Eyes

направих шпслената на 7.12., на 17.12 беше при мен  Peace и дрехи и играчки взех, шипинга за 1-ва поръчка с код за нов клиент ми излезе 6 евро  Hug

# 6
  • София

Беше на Христо Белчев, но го затвориха. Но беше само за детски дрехи.

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт