След 8 месеца се оказва,че пак съм бременна!

  • 7 159
  • 121
  •   1
Отговори
# 45
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Каквото и решение да вземеш трябва да е правилно за вас, не за нас Hug

# 46
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Много трудно решение трябва да вземеш,но никой тук неможе да ти каже как да постъпиш

# 47
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Пазим се!
Точно за това казвам,че е наистина неочаквано...
За сега мисли да се премахне,ако не,трябвало да набива гората (това го казва на шега)
Както писах,искам да говоря с лекаря и тогава ще видим...Просто ми се иска каквото и да реша
да го приема без съмнения...Сега си налагам спокойствие и спрях да цивря.Преди малко прострях дрехите,а сега ще лягам да си почивам,че по някое време ме чака и нощно хранене на бебчо.
Ще пиша след прегледа.

Честно казано ако съм на твое място надали бих могла да взема каквото и да е решение без съмнение. Винаги ще има едно червейче което да ме човърка правилно ли съм постъпила.

 Пожелавам ти успех и решение, което ако не е без съмнение, поне да е най-доброто в дадения момент за семейството ти!  Hug

# 48
  • Мнения: 4 290
Ако решиш да го запазиш ще ти е много трудно. Аз на твое място не знам как бих постъпила, честно казано. И все пак, тайничко се надявам да го задържите.  Simple Smile

# 49
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Ако решиш да го запазиш ще ти е много трудно. Аз на твое място не знам как бих постъпила, честно казано. И все пак, тайничко се надявам да го задържите.  Simple Smile
Peace

# 50
  • Мнения: 9 973
знам,че ще вземете правилното решение

# 51
  • Мнения: 2 270
новината според мен е хубава!
Решението ви макар и трудно се надявам да е правилно!
Успех Peace

# 52
  • Мнения: 9 392
От това по-хубава разлика няма.Докато дойде ред бебчо да се роди,първото вече ще е поотраснало!Късмет,мила и не се отчайвай!Знаеш ли колко хора искат да са на твоето място в момента? Hug

# 53
  • Мнения: 84
това е добра новина Hug

# 54
  • Мнения: 3 675
Признавам, че не съм чела всички мнения по темата, но ще кажа на авторката да задържи бебето.Имам приятелка, която е с породени деца, едното се роди април 2006, а другото декември 2007, сама си ги гледа без помощта на баби, дори е много радостна че има две сладки малки принцеси, да са й живи и здрави.Не искам да засегна авторката, но ще кажа и нещо друго, има семейства, които дори едно не могат да си имат и прибягват до инвитро процедури и ходене по мъките години наред в името на една рожба, вас Господ ви дарява за втори път с детенце, не правете такава глупост като аборт.Днес е хубав празник, Св.Анна, която закриля всички жени и майки, тъй че честит празник на всички момичета. Hug  bouquet

# 55
  • Мнения: 4 665
Кукличка, вероятно е стресираща една непланувана бременност. Аз толкова дълго се борих за бебе, че ми е малко трудно да адм съвет в ситуацията. Най-важното мисля е да премислите добре с партньора ти за да вземете най-правилното решение за вас за момента.
 Успех!

# 56
  • София
  • Мнения: 12 551
За пореден път в такава тема ще напиша следното:

Много лесно се дават съвети отстрани. Нито една от вас няма да отиде в дома на авторката да й гледа породените деца. Нито една няма да й даде пари или нерви. Не е нужно да скачате пак срещу аборта и прочие при положение, че ако това семейство няма необходимите финанси и нерви да гледа второ дете - по-добре аборт отколкото поредния нещастник. А и това, че приятелки, роднини и познати около вас са се справили с две породени не значи, че това конкретно семейство ще се справи или по-скоро ИСКА да се справи.
Така че нека момичето САМО си вземе решението т.е със съпруга й. Каквото и да е то трябва да е тяхното решение, а не повлияно от наши писания. Защото всеки гледа света от собствената си камбанария и никой няма да я анатемоса, ако реши да не роди това дете. Както и след всички нахъсвания да го роди - никой друг освен нея няма да го гледа.

# 57
  • София
  • Мнения: 1 185
Аз бих казала, честито, но решението не е мое! Пожелавам ви да направите верния за вас избор!

# 58
  • Мнения: 249
За пореден път в такава тема ще напиша следното:

Много лесно се дават съвети отстрани. Нито една от вас няма да отиде в дома на авторката да й гледа породените деца. Нито една няма да й даде пари или нерви. Не е нужно да скачате пак срещу аборта и прочие при положение, че ако това семейство няма необходимите финанси и нерви да гледа второ дете - по-добре аборт отколкото поредния нещастник. А и това, че приятелки, роднини и познати около вас са се справили с две породени не значи, че това конкретно семейство ще се справи или по-скоро ИСКА да се справи.
Така че нека момичето САМО си вземе решението т.е със съпруга й. Каквото и да е то трябва да е тяхното решение, а не повлияно от наши писания. Защото всеки гледа света от собствената си камбанария и никой няма да я анатемоса, ако реши да не роди това дете. Както и след всички нахъсвания да го роди - никой друг освен нея няма да го гледа.
Абсолютно подкрепам Peace
Нека каквото и да решиш да бъде най-доброто за теб и семейство ти

# 59
  • София
  • Мнения: 18 679
Ау, раничко наистина Confused Дано намерите сили да се справите Praynig
Аз лично за себе си мога да кажа, че прекалено много ми харесва да имам бебе, за да си помисля въобще да правя аборт Laughing Но породени деца наистина много трудно се гледат! Интересна ми е позицията на мъжа ти. Моят никога не би се съгласил да махна наше бебе. Би ме подкрепил, ако аз искам да го махна, но вътрешно никога няма да е ок с такова решение. Не знам, излиза, че май вътре в душите си и двамата сме против аборта Rolling Eyes Мислех, че не съм, но истината е, че не мога да си го представя за себе си Rolling Eyes

Желая ти успех!

Общи условия

Активация на акаунт