Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 8 дек. 2008, 14:44 ч.

Оранжева кола???

• 541
  • 6
  •   1
Отговори
  • София
Малкият си пожела оранжева кола с отварящи се врати за Коледа...до сега обаче нещо не срещам такова нещо....
Някой да е мяркал такава докато обикаля за подаръци.... Crazy Crazy Crazy
Някаква средна като р-р...не от най-малките....

# 1
  • София
Тази дали ще мине за оранжева  newsm78
http://www.hobymodels.com/catalog/product_info.php?cPath=29_109& … ;products_id=1573

Не пише обаче за каква възраст е подходяща колата. Тази е от макетите, които се сглобяват.
Успех!

# 2
  • София
ооо не, малък е той за макет със сигурност...предполагам метална търся Simple Smile)) защото на другите не им се отварят вратите....и не трябвало и състезателна да е...иначе в марсел в сайта имаше нещо оранжевикаво...но дста спортно....
е ако не намери дядо коледа оранжева...и с друго ще трябва да се примири детето Simple Smile)))

# 3
Angel_Dust, аз преди месец без повод купих на моя син оранжев Фолксваген Нардо от магазина на Марсел на пл. Македония. Всъщност поводът беше, че аз съм влюбена в оранжевия цвят и не устоях на изкушението. Колата не е огромна, но достатъчно голяма - мащаба беше мисля 1:18, с отварящи се врати и капак отгоре, метална, за около 19-20 лв. Моделът беше изработен от Motormax. Ако потърсиш в изображения на гугъл Volkswagen Nardo ще видиш как изглежда. Надявам се да съм ти била полезна! Успех!

# 4
  • София
Много благодаря...
В крайна сметка взехме такава оранжева металик http://www.jadaclub.com/product_info.php?cPath=263&products_ … e7812751aed67da29 ( именно от марсел, но на раковска....сглобяваше се...мъж ми я сглоби и опакова нанова, че като я дадат в градината, направо да може да си  я кара.... но е 1:24...1:18 са си огромни.....иначе видях такава, но спортна(а той спортна не искаше) в комсед - портокалово оранжева - 50 лв....много хубава също....
А тези в марсел били цяла серия....все много готини...та ако му хареса, ще има допълнения....даже колегите на мъж ми като я сглобявал в офиса решили че си я е купил за него си Simple Smile))

# 5
Чудесно, че сте намерили нещо, което ще зардва малчо. Аз съм с огромен проблем. Моят си пожела Мандала дизайнер на Равенсбургер, но в БГ май изобщо ги няма. И се чудя с какво да го заменя... Весели празници!

# 6
  • София
това нещо дори не съм го чувала... Crazy Crazy Crazy

Дано намериш нещо подходящо...или да си смени детенцето ти желанието Simple Smile

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт