Бъдещи мами - ЮЛИ 2009 Тема №7

  • 17 417
  • 288
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 250
Валерия тук повечето лекари препоръчват да се изчака 10-12 г.с  Rolling Eyes
Мен предния път ме записаха, чак след 12 г.с., предполагам че и този път ще е така. 

# 31
  • Мнения: 256
Една от нас, честит празник!И весело изкарване!

Да е жива и здрава приятелката ти и нейната рожбичка!

Аз на ЖК се записах преди две седмици!

Относно осигуровките хич и не мисля да се ядосвам, каквото такова!Такава ни е цялата държава!

# 32
  • София
  • Мнения: 725
Честит имен ден и от мен, и аз днес също празнувам като една от нас. Да ние живо и здраво името и ние заедно с него.
Валерия, аз отдавна се записах на ЖК, но това е единствено, защото да могат да ми дават по-дълги болнични и заради изследванията. Въпреки, че понеже съм с близнаци ми искат всеки месец кръвни показатели и урина и ще се наложи или да ползват джипито или да си плащам.
По отношение на заплащането за Васерман - касата го поема, но заплаща по-ниска цена и повечето лаборатории не са сключили договор за пакета по микробиология. Аз лично звънях на доста  лаборатории в София и не успях да намеря някоя, която да го работи и затова си го платих.

# 33
  • Мнения: 11 818
Здравейте, милички!  Hug
Честит празник на всички, които празнуват днес и на всички нас - Света Анна е покровителка на брака, семейството, майчинството и бременните жени! Wink

Аз съм добре, чета ви, но нещо хич не ми се пише..

Гуш на всички!  Hug

П.П. На 16-ти съм на ФМ при д-р Врагалева от Фемина. Мислех, че Томова ще ме гледа и на първата, но чак в 17 г.с. съм при нея, жалко, че съм се заблудила и не избързах със запазването на час при Марков или Димитрова, но казват, че и Врагалева е добра. А след това и аз съм се ориентирала към Токуда.
Нещо много се туткам този път и някакво спокойствие ме е обзело..

Последна редакция: вт, 09 дек 2008, 13:21 от Сиси ♥♥

# 34
  • Мнения: 61
Честит имен ден на празнуващите, и аз се присъединявам към тях. Мнооого положителни емоции пожелавам на всички, да компенсират донякъде неприятните преживявания на страдалците  Simple Smile

И моят бюст стана троен, новите дрехи не ми стават вече...ама на коремчето , дето още не личи много , си отиват.... Sunglasses

За нещастие, снощи прокървих, сега лежа и се моля предизвикателствата ми да имат хубав край.

Успех на всички!

# 35
  • София
  • Мнения: 451
Edna ot nas, Sanitamm, Medula ами да ви поздравя лично за именния ден, значи сме адашки:) Да си носим с гордост хубавото име.

Sanitamm и на мен ми се случи същото с Васермана платих си го (май някаде около 7 лева) и това е.
Относно ФМ аз последния път когато ходих на преглед (отидох в клиника Щерев, защото бях чувала много добри неща, а до този момент нямах лекар) ми казаха че там ще ми я направят към 12 г.с. Сега се чудя дали да си платя пакета и да ме следят там или да се насоча към Токуда...ама хич не съм ориентирана:))

# 36
  • Мнения: 453
хе хе - голяма компания се оказахме именници Simple Smile
Честит празник и от мен на Санитам, Медула и Фелисити   bouquet
Честит празник и на всички други бъдещи и настоящи мами, понеже Света Ана ни покровителства  Hug - дано да се сдобием със здрави и весели деца!   bouquet

# 37
  • София
  • Мнения: 725
Felicity81  честит празник и на теб адашке, дано света Анна прокровителства на всички бременни жени.  Praynig Praynig Praynig
 

# 38
  • Мнения: 256
Санитам, Медула и Фелисити, честит празник и на вас!

Дано Св.Анна прокровителства над всички бременни жени и техните семейства, както го е казала Санитам

# 39
  • Мнения: 127
Колко много именнички сте се събрали тук.Честито на всички и да не прекалявате довечера ей Naughty

# 40
  • Мнения: 397
Зравейте, аз напоследък нямам много време да пиша, ама ще ме извинявате... Sad
Колко много именнички!  Поздравления   smile3525 и дано Св. Ана закриля всички нас   Praynig

# 41
  • Мнения: 5 250


Поздави за всички празнуващи!

# 42
  • Мнения: 332
Айде и аз запис в новата тема. Честит имен ден на всички именнички. И това е за сега от мен, че нямам много време, довечера ще ви чета.  Heart Eyes

# 43
  • Мнения: 9 092
Честит имен ден на всички празнуващи  bouquet

Много ми е мъчно да чета за повръщащи мами, просто..не знам, имах момент, в който ревах от агония, толкова ми е било зле...Някой питаше какво точно ми е било - само гадене и повръщане...не пих вода, защото я повръщах, съвсем малко се хранех...и просто в един момент организмът ми отказа. Сега вече удържам фронта с Деган-а, горе долу помага...гледам да се наливам с вода и сокове...
Галето питаше по колко повръщам - преди повръщах след като хапна нещо, затова не ядях.
Пазете се, да не се докарате до кофти състояние като мене...

Радина - за ниско кръвно само шоколад и кафе се сещам...и течности...

# 44
  • София
  • Мнения: 225
Ето ме и мен сега се връщам от преглед и ето я новината :Имаме си сърчице newsm44слава богу.Бебчо е добре.Доки каза,че отговаря за 7 сед.,а не както съм изчислила 8,но важното е,че всичко е наред .Сега след 2 седмици на изследвания.Има ли и други мами като мен който ходят в клиниката на Щерев може да се засечем и запознаем ще ми бъде особенно приятно.
е това ще е засега от мен ще пиша пак.Приятна вечер  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт