Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 72 отговора

Някъде из нета четох,че по време на бременност не е хубаво да се шие.На мен това ми е хоби и ми се иска и сега да продължа с гобленчетата.Вие какво мислите по този въпрос? newsm78
Цитирай

Вие какво мислите по този въпрос? newsm78

35 35 35
Че това е поредната бабешка деветина.
Цитирай

На Края На Вселената

Не знаех за подобно суеверие  newsm78 Винаги,когато ми се е налагало да шия това-онова съм си шила.Е гоблени не мога,но на теб щом ти се шие давай,недей да слушаш суеверия  Naughty
Цитирай

Глупости,глупости,глупости ShockedПоредната измишльотина.Едно време като са шили гоблени,да не да е станало нещо със света ooooh!Поредната тема,която ще дискутираме дълго време Mr. Green
Цитирай

Earth

В едно съм сигурна - шиенето няма да ти навреди чак толкова   hahaha
Цитирай

София

довърши си гобленчето  Wink
Цитирай

благодаря   bouquet
Цитирай

на най-обичания мъж в сърцето . . .

Вие какво мислите по този въпрос? newsm78

35 35 35
Че това е поредната бабешка деветина.

това е и моето мнение
Цитирай

Разград

Аз ших гоблен до последно. За първи път чувам такова нещо.
Цитирай

UK, Harlow/София

Дааа, не трябва да се шие! WhistlingПоверието гласи, че ще зашиеш акъла на детето PartyПредставяш ли си да имаш глупаво дете.........Имам позната която като беше бременна и трябваше да зашие нещо, лапаше със зъби един гребен(пазел от уруки и противозатръпяващо било за зародиша Mr. Green 35 35) и тогава шиеше ooooh! WhistlingОтърсете се от тези мисли момичета, туку виж някоя захапала някоя машина за шиене.
Цитирай

Попово

За първи път чувам такова нещо. Shocked
Цитирай

Бургас

Воъбще не се притеснявам от подобни измислици и си шия спокойно гобленчетата.Ако започнем да вярваме на всичко,което пише и казват бабите ни ще стане страшно  Twisted Evil Прочети някоя тема за суеверията при бременност и ще ти се изправи косата колко абсурдни неща има.
Цитирай

София

Свекърва ми ми беше казала, че не било хубаво да се шие, за да не се "зашие" късмета на бъдещото дете. Затова, когато шия, трябвало да си прехапя върха на езика леко. Бабини деветини, но се улавям, че го правя понякога - и аз не знам защо.
Цитирай

Русе

Е,това за пръв път го чувам Laughing,пък какви ли не други щуротии знам че ''не трябва'' да се правят ooooh!.А то имало още,и още.....

Шия когато ми се наложи(ръчно и на машина),не съм забелязала това да се е отразило на сина ми... 35 35 35
Цитирай

Аз не умея да шия, ама на суеверия не вярвам и не съм спазвала никога.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 72 отговора