Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 31 отговора

в делфинариума

Момичета, от много мерак си сложих на пръстчето един прималък пръстен. Не мога да го махна, та да го дам за разширяване. Отначало си стоеше кротко, само дето не излизаше, но след няколко самоотвержени опита със студена вода и сапун пръстът ми вече се поду,и съвсем наникъде! не знам вече кой да питам за идеи, но ако нещо ви хрумне... Иначе, ще се реже. (пръстена де  35)
Цитирай

в делфинариума

Съжалявам, ако няма връзка с темата Красива мама, ама не идеше да го пусна в Клюкарника...
Цитирай

Варна

И аз се сещам само за сапун. Като въртиш малко по малко не става ли? Crazy
Опитай с топла вода и сапун  Mr. Green
Цитирай

Намажи обилно пръста си с мазен крем и вади поле-лека. Щом е влязъл, значи ще може и да излезе!  hahaha
Цитирай

веро или олио Mr. Green
Цитирай

Пловдив

На мъжа ми така се беше заклещила халката (беше я сложил на друг пръст) , но нищо не помогна. И на него му се поду пръста много и я отрязахме. Не знам дали си се справила вече, но по-добре я отрежи - да не си направиш някоя беля!
Цитирай

София

Вдигни си ръката нагоре. Постой известно време така, и пак опитай, но гледай да не я пускаш много надолу. И се намажи предварително с нещо мазно.
Цитирай

С олио и лекичко и въртейки ще го извадиш; но изчакай малко да спадне щом се е подул. Студената вода не е лоша идея, но не ледена.
Цитирай

На Края На Вселената

С много мазен  крем или течен сапун и яко дърпане  Mr. Green
Цитирай

Пловдив

Със сапун, но преди това трябва ръцете да са мокри.
Цитирай

Плевен

И аз съм имала този проблем. Сега сезона е подходящ, стой навън поне половин час, да ти поизмръзне ръката и много лесно ще го свалиш /поне при мен беше така/, но все пак внимавай да не се разболееш. При мен кремове, олио и сапуни не помогнаха, явно наистина пръстена беше много тесен. Като краен вариант, отиди на бижутер и ще среже пръстена, нали и без това ще го разширавяш.
Цитирай

Варна

Извади ли го? newsm78
Цитирай

Намажи се с нещо мазно и се опитай да провреш конец, с който чрез въртеливи движения малко по малко трябва да издърпаш пръстена.
Цитирай

Благоевград

явно са го рязали...пръстена Whistling
Цитирай

в делфинариума

Ами, не, не съм го извадила, стои си. След последния опит със стоене с ръката нагоре, и сапуни, още се поду, и не смея да го тормозя повече. Ще почакам 24 часа, дано циркулацията е нормална и спадне, и пак ще го мъча със средставата, които казвате. Ако не стане, ще се реже, ама хич не ми се ще. Засега, въпреки че ми е малко надуто, няма нещо страшно, и смятам да опитам още един-два пъти.  Мерси много на всички вас за добрите съвети. Това с конеца е интересно, чух го и от друго място днес, ще опитам...  ooooh!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 31 отговора