70 годишна индийка ражда бебе

  • 5 654
  • 82
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 187
Да е живо и здраво детето!

# 76
  • Бургас
  • Мнения: 1 200
Да им е живо и здраво отрочето и дай Боже да могат да му се радват по-дълго време!Ние не би трябвало да съдим такива родители,след като те са решили да си създадат живот.

# 77
  • Мнения: 873
ама не гледайте така от своята камбанария,моля ви Peaceне може да се лепват присъди,диагнози и етикети на хора,чиято култура и начин на живот не познавате Peace

# 78
  • Мнения: 165
Жената цял живот това е чакала.Дали ще го види да тича или не няма значение важното, според мен, е че изобщо го е видяла.Нека да не съдим хората за това че искат да станат родители.Все пак всички на там сме тръгнали.А някои даже са станали.И както мъдрите хора, не напразно, са казали-"ПО ДОБРЕ КЪСНО ОТ КОЛКОТО НИКОГА".

# 79
  • Мнения: 14 133
Да, по-добре късно, отколкото никога.
Да им й е живо и здраво.

# 80
  • Мнения: 123
Не мога да си представя, каква зверска хормонална терапия е приложена на тази възрастна жена, за да бъде извадена годна яйцеклетка.Предполагам, че е била от поне 10 - 12 години в климактериума.....

Според мен в конкретния случай става въпрос за донорска яйцеклетка, все пак колкото и да е напреднала медицината има още доста ограничения.
Хубавото е, че мечтите могат да се сбъднат дори и на 72г. Надявам се тази новина да донесе повече надежда и увереност за хората с репродуктивни проблеми.
Пожелавам им дълъг живот и много здраве.

# 81
  • Мнения: 1 691
Аз пък се замислих за нещо друго. Тези хора сигурно са се оженили още като млади, десетилетия наред са се борили с безплодие, минали са през какви ли не житейски проблеми и са останали заедно... явно още се ОБИЧАТ! А сега вече имат и щастието да видят свое дете!

# 82
  • Мнения: 1 484
Да  са  живи  и  здрави  и  да  се  радват  на  здраво  бебче.

Общи условия

Активация на акаунт