Отговори
# 30
моята за сега не се меси, въпреки, че е в очакване 4 години. може би се досеща, но е достатъчно тактична и не пита. вече е изпитала трудностите, които е имал брат й /той няма дечица/ и сега е спокойна в това отношение. с намеса и питане не мисля, че стават бебета. аз се надявам скоро да я зарадваме и в случай, че ще имаме момиченце ще носи името на баба си, т.е. на свекървата. казвала съм го и преди и това е една от мечтите ми- да имам дъщеричка, но и син няма да върна. Laughing

# 31
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 318
OOO, да, много търпеливо, в това отношение нямам никакви оплаквания.

Дори може да се каже, че на моменти по други поводи дори майка ми е по-напориста. Twisted Evil (майчица, как да й се сърдиш)

# 32
  • Мнения: 802
Да!Даже на моменти се замислям,дали изобщо иска да става баба Laughingпрекалено търпелива е Grinning Grinning Grinning

# 33
  • Мнения: 297
Свекърва ми не знае за нашите опити за бебе. Вече имаме една дъщеря и, честно казано, не съм сигурна дали в момента се замисля, че е време и за второ. Не споменава нищо по този въпрос, но тя по принцип не говори, не обсъжда.

# 34
  • Мнения: 1 085
Моята  бъдеща свекърва е много търпелива защото още е на 44 , но майка ми скоро ще прави 50 и иска внуци.Повече се надяват нашите на брат ми че той е на 26 а аз на 21, но който и да е ще са много щастливи.

# 35
  • Мнения: 3 641
Моята сам оза това говори, въобще не се усеща даже.
Пред ивреме беше решила ,че  2010 била най-хубава година #2gunfire От миналата годиан пък сам оза бебе говори, не че ще помага./дай и сам оцигари  икафета и спане до обяд 
Най-пресния пример е сега е годината на Бика, вашет още бъде "Биче" .отговарям ,не е сигурно предварителн ода говори мняма смисъл.
Аз съм сини очи и само повтаря вашето ще с твоите очи и на мъжа м ичерната коса, много хубаво щяло да е, защото и двамата сме хубави #2gunfire #2gunfire Казвам: "Важното е да е здраво, а не какви са му очите". Направо не мога да ги изптрайвам приказките и, незнам кога ще ми писне Sick
Сега решила да се връща от чужбина ,чула ,че бабта можела да взем а 220 лева, ако гледа внучето, а аз да съм ходела на работа. Нито ни е питала, сама си решава жената.  #2gunfire #2gunfire
 И още колко бисери няма да ви говоря

# 36
  • Мнения: 2 270
Жени - моите съболезнования  Laughing - знам за какво говориш и то не засяга само бебетата Wink - личен опит! Mr. Green

# 37
  • Мнения: 3 641
Жени - моите съболезнования  Laughing - знам за какво говориш и то не засяга само бебетата Wink - личен опит! Mr. Green
Притенце, сродна душа си значи Hug Ами касае всичко, мога цял роман да напиша. Постоянна намеса в нашите отношения, натякване ,че стои заради нас в чужбина да работи да ни праща пари. ?Не ги искам/. като си дойде за  20 дена през няколко месеца казва аз съм тук да почивам, изморена съм.   И съ мвечният служател на едни и същи истории Rolling Eyes
Толератно се държа към нея само заради мъжа ми и я посрещам и я гледам като"писано яйце",но той нищо не оцянава.Да видим до кога, обаче Confused

# 38
  • Мнения: 290
Моята свекърва като узна,че известно време не става бебето имах много неприятен разговор с нея, който завърши с изречението, казано с дебел заплашителен глас: "искам внуче да знаеш"
Случи се така,че скоро след това забременях(не защото съм се стреснала от разговора) и през цялата бременност никакво внимание към мен или интерес към самата ми бременност. Единствено я интересуваше пола. Е бебето се роди, отново никакво внимание към него, за помощ да не говорим, живеем в един град на 20 мин разстояние, но идва 2,3 пъти за месец за по 15 мин да си види внучето, което преди време много искаше и чак ме заплашваше.

# 39
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Моята свекърва още не  е идвала да види внучето си, едва ли ще и дойде.Не че ми трябва ама все пак е първото и внуче отидохме да я почерпим, че ни се е родило дете , а тя пита :Бебето плаче ли?" Аз отговарям -ДА , а тя най спокойно ми вика :Нека да плаче това му е работата , вижте сега ,лесно ли се гледа дете? Sick #Crazy #Crazy #Crazy

# 40
  • Мнения: 3 641
Моята свекърва още не  е идвала да види внучето си, едва ли ще и дойде.Не че ми трябва ама все пак е първото и внуче отидохме да я почерпим, че ни се е родило дете , а тя пита :Бебето плаче ли?" Аз отговарям -ДА , а тя най спокойно ми вика :Нека да плаче това му е работата , вижте сега ,лесно ли се гледа дете? Sick #Crazy #Crazy #Crazy
Чудя се какво сърце имат тези хора, Rolling Eyes

# 41
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Моята свекърва още не  е идвала да види внучето си, едва ли ще и дойде.Не че ми трябва ама все пак е първото и внуче отидохме да я почерпим, че ни се е родило дете , а тя пита :Бебето плаче ли?" Аз отговарям -ДА , а тя най спокойно ми вика :Нека да плаче това му е работата , вижте сега ,лесно ли се гледа дете? Sick #Crazy #Crazy #Crazy
Чудя се какво сърце имат тези хора, Rolling Eyes


АЗ даже си мисля че нямат изобщо, за съжаление хората са различни на външен вид и характер.Да сме живи и здрави да си я гледаме ние и да не стигаме никога до нея

# 42
  • Варна
  • Мнения: 25 232
Леле, разказвате направо ужасии Shocked Кви са тия свекърви, кво е това чудо ooooh! Дори не мога да си представя моята да се държи така, абсолютно немислимо е нормален човек да говори и прави такива неща.

# 43
  • Мнения: 975
O тя и моята не говори с мен за това,но чувам от от нейни познати ,че "Снахата не може да забременее",пък милата не й идва на акъла ,че може пък примерно  проблема да е в сина й Rolling Eyes.Ама аз си трая,не искам да обсъждам такава болезнена и лична тема  с такъв елементарен човек.

# 44
  • Мнения: 4 070
Мойта е доста търпелива и дори много по-разбрана от майка ми- въпреки,че майка ми е много по-млада и много по- съвременно мислене има........ама точно в това отношение, първо ,че само майка ми ни (ме) препираше да забременявам, второ,че от както съм бременна има реплики от рода на: "Опитай си от това" и др. подобни, а свекито- даже смята,че нее лошо да се ограничаваш малко (в рамките на нормалното)- хем,че е на 67 год. жената.
Така,че ние имаме една твърде не търпелива и една твърде нетърпелива бъдещи баби и както казва мъжа ми - двете заедно правят една нормална!! Laughing

Общи условия

Активация на акаунт