tarsia savet

  • 1 429
  • 23
  •   1
Отговори
Цитат
Здр момичета, мн мн сам притеснена. Бременна  сам в 5 седмица но от 2 дни имам болка подобна на менструалната дори вчера имах кафяво оцветяване на превръзката. е живея в бг и е мн трудно да видй доктор незабавно. Ходих на бърза помощ но не ми помогнаха мн, казаха че е рано да се чуе сърцебиене, същевременно четох че кафяво течение и болки означавало че бебето може би не  е живо. Моля ви ако някои някога е имал подобни проблеми да сподели , мн ме е страх още повече че това ми е първа бременност.
Благодаря ви предварително
Zdr momicheta, mn mn sam pritesnena. Bremenna  sam v 5 sedmica no ot 2 dni imam bolka podobna na menstrualnata dori vchera imah kafiavo ocvetjvane na prevrazkata. e jiveia v bg i e mn trudno da vidj doktor nezabavno. Hodih na barza pomosht no ne mi pomognaha mn, kazaha che e rano da se chue sarcebiene, sashtevremenno chetoh che kafiavo techenie i bolki oznachavalo che bebeto moje bi ne  e jivo. Molia vi ako njkoi njkoga e imal podobni problemi da spodeli , mn me e strah oshte poveche che tova mi e parva bremennost.
Blagodaria vi predvaritelno

Последна редакция: ср, 10 дек 2008, 12:50 от AnMary

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711


Пожелавам ти от сърце всичко да е наред , въпреки кървенето.При мен два пъти имаше кървене и болки и въпреки това бебето си беше живо.Но аз имах възможност веднага да отида на лекар и да ми изпишат лекарства за задържане.Желая ти много късмет! Praynig Praynig

# 2
  • София
  • Мнения: 44 088
за съжаление в чужбина в моного старани практикуват естествения подбор...до едно време...т.е. ако е съвсем ранна бременност както при теб и да има опасност нищо няма да направят, за да я задържат...

надявам се всичко да е ОК въпреки това...

# 3
  • Мнения: 822
Не се притеснявай,всичко ще е наред.Днес ходи ли на преглед при гинеколог?В кой град си,че няма къде да намериш вечер гинеколог?

# 4
  • Мнения: 145
Само мога да ти кажа да не се притесняваш , когато аз бях бременна в третия месец получих доста обилно кръвотечения и аз като теб помислих че съм пометнала и на другия ден отидох на лекар и ме видяха на видеозон и се оказа , че всичко е наред . Обясниха ми че може да е остатъчен цикъл или нещо друго обаче всичко беше ок , макар че си спомням че цяла вечер плачех , но резултатът е вече на година и половина така че спокойно .
Пиши когато имаш резултати .

# 5
  • Мнения: 542
стискам палци всичко да е наред!аэ эа съжаление при първата ми бременност имах такива проблеми и эагубих бебето въпреки че живея в бг просто не ми обърнаха внимание эащото бях в трети месец!

# 6
  • София
  • Мнения: 23 081
Същото ми се случи и на мен - приеха ме в болницата (повече превантивно)... Не съм имала никакви проблеми след това, понякога зацапването е съвсем безобидно, но въпреки това е нещо, което не трябва да се пренебрегне!
Ако беше в Бг, нямаше да те отпратят, както са го направили там, където живееш сега  Peace

# 7
  • Мнения: 9 973
стискам палци всичко да е наред.Не винаги кървенето означава най-лошото

# 8
  • Мнения: 961
Успокой се, до колкото е възможно! Лежи си повече и се пази. Избягвай горещите душове и вани. Добре е да се въздържате и от секс, за да не се получава излишно контрахиране на матката.
Добре е да ти направят един УЗ преглед! Подобен тип прокървявания могат да се дължат на много неща, макар и много често да не са притеснителни!
Стискам палци всичко да е наред и скоро да ни се похвалиш!

# 9
  • Мнения: 31 165
Не се притеснявай, спазвай нещата изброени по-горе и лежи колкото се може повече. Непременно отиди на лекар обаче. Много често има някакво кървене в началото на бремеността, което после отминава. Успех.  bouquet

# 10
  • Мнения: 1 629
Аз също получих такова течение някъде към тази седмица и по-късно, когато разбрах, че съм бременна (защото аз го помислих за цикъл) прочетох, че това течение е следствие на захващането на плода за матката! А болките са нещо нормално и от сега нататък ще ги имаш често, защото всичко ти се размества! Ако кафявото течение  е много кафяво и мирише, също продължи да тече дълго, тогава е редно да посетиш лекар. Успех Peace

# 11
  • Мнения: 540
стискам палци всичко да е наред Peace

# 12
  • Мнения: 1 195
И аз имах подобен проблем някъде в началото на 3 месец.
Доктора ми каза че е възможно да има прокървяване около датата на менструацията Peace После към 5 месец пак имах зацапване мо слава Богу всичко беше наред.

Стискам ти палци. Дано всичко да е наред  Praynig При първа възможност все пак се консултирай с сенеколкога си Peace

# 13
  • Мнения: 31

Аз имах подобен проблем някъде между 8 и 10 седмица.

Лекарката ми предписа някакви хапчета, вече не си ги спомням Thinking и
quote author=pochti_bezobidna link=topic=355330.msg9482538#msg9482538 date=1228856624]
Успокой се, до колкото е възможно! Лежи си повече и се пази. Избягвай горещите душове и вани. Добре е да се въздържате и от секс, за да не се получава излишно контрахиране на матката.
Добре е да ти направят един УЗ преглед! Подобен тип прокървявания могат да се дължат на много неща, макар и много често да не са притеснителни!

Дано всичко е наред Praynig

# 14
  • Мнения: 2 013
стискам палци всичко да е наред Peace

И аз така!  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт