Д-р Папуров УНГ варна? Ужас!

  • 38 368
  • 9
  •   1
Отговори
  • гр. Варна
  • Мнения: 313
Днес заведох детето си при това Докторче!
Отношението му беше отвратително! Първо аз започнах да му обяснявам какъв е проблема, а той без да ме слуша ме накара два пъти да седна, въпреки, че казах че не искам. Седнах. Детето също седна на стола, гледаше малко уплашено, на 5 годинки сме. А тоя му вика, абе ти май си голям глезльо? То детето ме погледна аз му се усмихнах само. После му каза : е, ако започваш да плачеш започвай, ама искам хубаво да плачеш, с големи сълзи, пет реда, та чак да ти се напълни устата! И на синчето му се насълзиха очичките, а аз как не му теглих една не знам... После му каза, че е голямо бебе, а малкия ми вика, че това много го е обидило. Каза само, че ушичките са за промиване, сега да слагаме капки за запушеното носле, а след 10 дни да отидем да ги промие. Мен ме интересуваше третата сливица. Питам го как е. А той- Сега не ме питайте за нея ще говорим след 10 дена. Прегледа беше точно 5 мин. на цена 28 лв., и то не разбрах това, което ме вълнуваше. Побеснях от наглото му отношение, а със сестрата не спираха да си говорят за щяло и нещяло.
Веднага отидохме при другата ми препоръчана лекарка д-р Мутафова, която за щастие ни прие без час. Оказа се че третата сливица е силно възпалена, и ни изписа антибиотик и капки, за вадене е на 100%.......Но жената се държа толкова мило...вие преценете дали да отидете при въпросния доктор. Между другото детето, което беше преди нас също излезе разплакано. Не зная колко е добър в професията си, но със сигурност едно дете заслужава внимание, разбиране, добро отношение, което друг лекар би му дал, но не и този...
fight

# 1
  • Varna
  • Мнения: 288
Аз съм водила сина ми при него,но нямам кой знае какви впечатления от него като специалист.С детето ми обаче се държа много добре дори го почерпи с бонбона след прегледа,което веднага го превръна в най-добрия доктор в очите на сина ми:)Може да сте го уцелили в кофти момент,но наистина се е държал недопустимо с детенце!

# 2
  • гр. Варна
  • Мнения: 313
Не знам, просто се чудя какво да мисля. Лошото настроение се отрази върху детето ми, говори за тоя лош доктор цяла вечер.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Първия ни преглед при специалист УНГ беше при него.Отношението му беше нормално,но като специалист не ми вдъхна голямо доверие.Едновременно отидохме 5 майки с децата си и на всички каза едно и също.Сякаш го беше наизустил.Аз лично не отидох втори път при него.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 478
И аз съм с добри впечатления от него,въпреки ,че като специалист  не знам.Водих дъщеря си няколко пъти при него.направи и преглед,видя и сливицата и каза че е за вадене.Държа се много мило с мен и с нея.Накрая я почерпи с шоколадова бонбона.Въпреки това ,не знам защо не му се доверих той да извади сливицата на детето ми, а отидох при друг лекар.Може би си го случила в кофти настроение.Може би те е върнал и ти е казал да дойдеш след 10 дена за сливицата(и на нас така каза първо да оправих хремата и после ще се гледа за сливица),защото при силна хрема третата сливица се възпалява и винаги е голяма,така че след като се излекува хремата,тогава се разбира дали има увеличена сливица.

# 5
  • Мнения: 58
 Ходихме при него с диагноза ушна инфекция, поставена от спешния кабинет на дъщеря ми, която беше на един месец. Изследванията не бяха още готови. Докторът не помня какво точно гледа, бях много притеснена, но каза, че няма инфекция. Това впоследствие се потвърди и от изследванията. Единствено ме озадачи това, че каза да си продължим антибиотика, щом сме го започнали, и след седмица- контролен преглед. Не ни взе пари, минахме по ЗК. А относно сядането- той така преглежда детето- майката сяда, а детето е в нея, поне при нас така беше.
Като цяло останах с добри впечатления.

# 6
  • Мнения: 924
...Може би те е върнал и ти е казал да дойдеш след 10 дена за сливицата(и на нас така каза първо да оправих хремата и после ще се гледа за сливица),защото при силна хрема третата сливица се възпалява и винаги е голяма,така че след като се излекува хремата,тогава се разбира дали има увеличена сливица.
Това е вярно. За състоянието на 3та слиица не бива да се съди ако в момента детето има хрема. Не се връщай при него, но и не прибързвай с ваденето.

# 7
  • гр. Варна
  • Мнения: 313
Мили мамчета, въобще не искам да я вадим. Преди две години пак бяха на същото мнение лекарите,но аз не та не. Страх ме е от тия пълни упойки. Въпросът е, че боледува често, почти не ходи на градина. Следващият път като го заведа ще е здрав, за да се прецени по-обективно състоянието му.

# 8
  • Мнения: 594
Ние също ходихме при него. Малката е близо 3 месеца със запушен нос и от нищо не се повлиява. Почти се стигна до пукване на тъпанчето. Той каза, че третата сливица е много възпалена и трябва да се извади. Прегледа й ушите на апаратурата си. Това за ваденето на третата сливица го каза и Д-р Войчева. В понеделник направихме операцията и сега детенце е много по-добре. (но операцията не я направи Папурков)
Аз в общи линии съм доволна от прегледа и отношението. Въпреки че останах с впечатление, че не ме слуша много много какво му говоря за състоянието на детето.

# 9
  • гр. Варна
  • Мнения: 313
Не те слуша, така е. Все едно те няма в стаята, а това че взема парички.....Нагъл ми е ... тоя доктор, плюс това разбрах че не е специализиран детски унг.

Общи условия

Активация на акаунт