моля ви отговорете ми

  • 11 535
  • 49
  •   1
Отговори
  • Мнения: 18
На 13.11 ми дойде цикъла и ми беше до 16.11,въпросът ми е възможно ли е да съм забременяла на 30.11(само на тази дата ми се отдаде възможност да правя опит за бебче,защото мъжът ми постоянно пътува и почти е невъзможно да се засечем по време на самата овулация,или ще е преди нея или след,а толкова ми се иска да стане) при положение че установих с тест овулацията си на 02.12 и 03.12. Цикъла ми е и много нередовен последните 3 месеца ми идва на 36,35,37 дни.

Последна редакция: ср, 10 дек 2008, 23:19 от svetlap81

# 1
  • Мнения: 568
По принцип е възможно. В благоприятна среда сперматозоидите живеят до 5 дни...  Зависи от церквилната слуз, от качеството на спермата, от годността на яйцеклетката...

Пожелавам ти да се е получило!  Flutter

# 2
  • Мнения: 3 294
Напълно е възможно , историята помни и други случаи с един единствен контакт през месеца и след това положителен тест . Дано е това което желаеш  Peace

# 3
  • Мнения: 9 973
ами възможно е,дано е станало

# 4
  • Мнения: 177
Абсолютно възможно е. Аз съм съвсем пресен пример за това. Този месец имахме само един полов контакт (също на 30.11), с тази разлика, че аз си засяках овулация на 28.11 и мислех, че съм я пропуснали. Ама ей на, от вчера правя тестове като луда, защото се чувствах странно, и днес сутринта вече съвсем ясно се видяха 2те чертички. Успех!

# 5
  • Мнения: 3 453
   Възможно е.Чакаме да се похвалиш официално Hug

# 6
  • София
  • Мнения: 679
И аз като момичетата преди мен ще кажа възможно е. Стискам палци и да се похвалиш. Hug

# 7
  • Мнения: 3 092
Да , възможно е и аз ти пожелавам това да е твоето Коледно чудо !  Hug

 mariiche  Честита радост !   bouquet

# 8
  • Мнения: 1 484
И аз   забременях  по  същия  начин  и  моя  цикъл  беше  нередовен  .

# 9
  • Мнения: 1 187
Възможно е!

# 10
  • София
  • Мнения: 5 653
Всичко е възможно,но по- добре търпеливо изчакай ,преди да решиш, че с нашето възможно, вече си бременна.

# 11
  • Мнения: 18
Много,много ви благодаря за отговорите  Hug, надявам се този път да се е получило ,само за това мисля и имам чувството ,че ще се побъркам вече(толкова много ми се иска този път да сме успели)

# 12
  • Мнения: 9 973
моля те махни тази тъжна емотинка,излиза,че не искаш да си бременна

# 13
  • Мнения: 18
Ще опитам да я махна но не знам как днес ми е втория ден от както съм тук с вас и още не съм в час с нещата  Grinning

# 14
  • Мнения: 18
Готово махнах я

Общи условия

Активация на акаунт