Петиция.Тед Търнър и КГБ

  • 1 947
  • 46
  •   1
Отговори
  • Мнения: 270
В интервю Тед Търнър казава, че КГБ е почтено място за работа. За тези , които не забравят историята и искат да дадат своя глас на световната сцена, да не бъдат преклонена главица, а помнеща и мислеща ето петицията където може да се подпишете.

http://www.bgpetition.com/ted-turner-kgb/index.html

Последна редакция: ср, 10 дек 2008, 10:09 от TOPTYNA ПIЛE Z_ПАN"(тортуна пиле жоапан)

# 1
  • Мнения: 4 841
 Joy  Joy Joy
Покрай този сайт (bgpetition) самото произнасяне на думата "петиция" вече започва да предизвиква смях... Жалкото е, че има каузи, за които СИ СТРУВА човек да даде гласа си, но напоследък те просто се "давят" в безсмислените напъни на всеки да си пусне "своя" петиция. Ако пък е и неграмотно написана и безумно формулирана - още по-добре...

# 2
  • София
  • Мнения: 2 840
Писмо до Тед Търнър!
Само това не бях подписвала в бгпетиция:crazy:

Няма и да подпиша.

# 3
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
мега глупост!

# 4
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Подозирам, че Тед Търнър е български разузнавач от старата школа, щом така хвали КГБ-то. Освен това, гледам, ще му пращаме писмото на български. Което ме убеждава още повече в правотата ми. Накрая ще се окаже, че Тед не е никакъв Тед, а Теодора и на всичко отгоре - потребителка в БГ-Мамма. И сега чете петицията и се подхилква тихичко.
Извиньете, няма да подпиша.

# 5
  • Мнения: 270
Колко малък е нашия свят, колко колко...Ами не подписвайте...не заемайте позиция.Нека света си мисли, че комунизмЪТ дава много работни и почтени места. Аидее на зелето и сърмите... Sick Mr. Green Петицията я има и английски.То ще е интересно дали някой ще се надигне от ограниченото си бг място и да си я подпише на езика- българи сме все пак. И имаме мнение. Или не.

# 6
  • София
  • Мнения: 2 840
Абе, български, български, ама с тая иЗтория, дето я споменаваш, че и един от деветте подписали петицията е "възмЪтен"...
Обърквам се вече кой кой е и за какво се бори.

# 7
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
За световен мир, как за какво Flutter

# 8
  • Мнения: 5 228
Първо да оправим исландците, пък после и Тед. Нищо чудно и в БНТ да е работил.

# 9
  • Варна
  • Мнения: 1 790
...Нека света си мисли, че комунизмЪТ дава много работни и почтени места. Аидее на зелето и сърмите... Sick Mr. Green

Ааааа, сега разбрах. Темата била да оплюем дружно комунизЪма. Плюв, плюв. Това достатъчно ли е?

# 10
  • Мнения: 545
А защо само КеГеБе? ЦеРеУ да не е по-хубава бригада? И въобще коя от тези 'фирми' е чиста?

еди
ПС както наскоро казах - уизбягвайте политика в този форум.

# 11
  • София
  • Мнения: 2 840
Някой да пусне петиция и срещу агент 007. Това копеуе е много напористо и ми напомня комунистите като такива.Всъщност, подозирам, че е двоен агент.

# 12
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Не може да не е. Да оцелее в толкова серии... има нещо гнило.

# 13
  • София
  • Мнения: 2 840
Kaзвам ти, от КГБ е, затова Тед така се е изказал.
Не човек, а стомана!

# 14
  • Мнения: 5 228
Някой да пусне петиция и срещу агент 007. Това копеуе е много напористо и ми напомня комунистите като такива.Всъщност, подозирам, че е двоен агент.

Срещу него не петиция, а цяла седмиция предлагам аз.

Общи условия

Активация на акаунт