Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 19 отговора

София

Здравейте мили момичета, искам да ви разкажа какво ми се случва с надеждата че някоя от вас е минала през това и може да ми помогне, защото аз вече тотално полудявам  Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Отидох на кортролен преглед след спонтанен аборт, тай като имах раничка. Микробиологичното изследане е добро, цитонамазката 1 група, но понеже се бях записала на колпоскопия реших все пак да отида. Там лекаря откри някакви образования по шийката на матката - Атипични както се изказа. Обясни ми че това може да е нещо вирусно, може и да е хормонално - още повече че в момента пия хормони заради цикала Дуфастон, аможе и да е предраково състояние или дори рак. Взеха ми биопсия, която обаче  ще излезе чак след 2 седмици, а аз сигурно няма да мога да издържа до тогаа.
Възможно ли е след като цито-то ми е 1 група, това образование да се окаже нещо сериозно или е нещо безобидно?
Благодаря на всички!!!
Поздарави  Hug Hug Hug
Цитирай

Varna

Не мога да ти помогна със съвет,но искренно се надявам да не е нещо серизоно!Опитай се да мислиш за нещо друго докато излязат резултатите.Разбирам как се чувстваш.И аз чакам резултати от изследване на детенцето ми и знам какво е!Успех и хубави новини ти желая.
Цитирай

Споко! И на мен миналият месец ми правиха колпоскопия и ми откриха някакви клетъчни промени, цитонамазката ми е ІІгр. , но гинеколожката ми каза само , че ще ми гори раничката. Твоят доктор е избързал малко със заключението си. По добре изчакай да ти излязат резултатите от биопсията и тогава го мисли.
 newsm10
Цитирай

Спокойно,доколкото можеш.Изчакай резултата и ако нещо те притеснява потърси и второ мнение. Peace
Цитирай

София

Leena първо се успокой,изчакай си резултата от биопсията и тогава ще стане ясно за какво става въпрос,не се паникьосвай ще се овладее положението каквото и да е,лекаря ти е казал какво може да се окаже но без резултат нищо неможе да се твърди.Споко,всичко ще бъде наред. PeaceПиши като излезнат резултатите.
Цитирай

София

Много ви благодаря за милите думи  Hug Hug Hug
Много се надявам да е нещо съвсем безобидно /въпреки че незнам дали е възможно/
Обезателно ще кажа какво е станало, дано само тези дни минат по - бързо!
Поздрави!!!  Hug
Цитирай

През девет форума в десети

Нямаш рак, не се притеснявай!  Laughing
Разбирам те, обаче. И на мен също така ми откриха раничка преди години при колпоскопия и ми направиха биопсия. Седмицата, която мина, докато излезе резултатът, беше една от най-кошмарните в живота ми - оревах се и най-вече детето, че остава сираче (синът ми беше малък тогава)... Слава богу, оказа се просто ерозио. Обгориха ми го и повече от 10 години вече нямам проблеми.
Цитирай

София

Мила,не се притеснявай.
Не съм много компетентна,но във всички предходни мнения има логика.
Още повече,че си 1ПАП.Това е много важно!
Успех!
Стискам палци!  bouquet
Цитирай

София

Днес ми излязоха резултатите от биопсията. Пише че има хроничен цервецит а в другата проба 1-2 степен дисплазия, доктора каза че трябва да се изгори и нищо повече. Някой има ли идея какво значи това. Знате ли дали това ще пречи на забраменяването Sad
Много благодаря за помоща!!!
Поздрави!
Цитирай

Монтана

От опит знам че не пречи на забременяването горенето на раничката.Резултата при мен е на лице от първия път.
Цитирай

София

Тази дисплазия раника ли означава, той иска това да гори. Леле ще се побъркам вече, незнам какво става но тук от половин година ми с случват само лоши работи..... Вече наистина нямам сили....  Sad
Цитирай

Монтана

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=356057.0 разгледай и си задай въпросите тук момичетата са много компетентни за тези неща
Цитирай

Поздрави! Видя ли, че няма нищо притеснително. И на мен ще ми горят раничка след Нова година за втори път. Няма нищо страшно и не пречи за нищо.
Самата процедура е няколко минути. Сега споко и ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ!   bouquet
Цитирай

София

Доколкото разбрах тази дисплазия е някакъв начален стадий на рак. Уф незнам, искаше ми се първо да родя и после да го горят, но незнам дали може, а този доктор нищо не обяснява....  Confused
Цитирай

София

Leena спокойно,ще ти изгорят раничката,което не е нищо страшно и всичко ще бъде наред.Не пречи на забременяването,моята също е изгорена и сега всичко е ок.Успех. Smile
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 19 отговора