Празниците наближават, Дюканките режима продължават - 138

  • 20 971
  • 442
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 485


Киара' мери ли си обиколките преди режима, ходиш ли редовно до 00 , ако си около овулация също може да задържаш.
Някои свалят в ПЗ, така че не се настройваш, че ще качваш в тях, а имаш само 10кила за сваляне, успокой се и продължавай, ще се отприщиш няма начин  Hug

Марчела, благодаря  Hug

Креми, присъединявам се към пожеланията на момичетата и момчето-  Честит рожден ден   bouquet

# 76
  • Мнения: 21
svetlat,   bouquet мерих си обиколките все същите са. До 00 ходя редовно нямам проблеми с това, няма да се отчайвам все още ми е 5-ти ден пък като ви гледам и чета вас настроението ми се вдига и ви се радвам на минусчетата.

# 77
  • Мнения: 225
Ако и този път поста ми замине по дяволите днес повече няма да пиша  

Ха, здравейте

Марчелка - мноооого драго ми стана, че  липсвам на някой. Ама то какво да пиша, като няма за какво ..... newsm78 Иначе съм тук, чета си ви и ви се радвам. Браво момичета и момчета

За себе си какво да кажа. Офффф, тия последни килца, много бавно падат бе. Все бях чела преди, /ама тогава си казвах - "аз да стига до таммммм.........", ами стигнах, пък сега, зор, зор     , ама стискам зъби  Mr. Green

Сила - видях те, браво момиче

К.Савова - ЧРД присъединявам се към всички хубави пожелания които вече получи

Успяххххххххххх

Последна редакция: чт, 11 дек 2008, 13:01 от ros4o

# 78
  • Мнения: 5 026
Добър ден, ако ме помните  Hug
Кри ми писа за Плевенска дюканска среща Simple Smile Ако дойда-как да ви позная?
ЧРД, К.Савова, жива и здрава да си!   bouquet

# 79
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
Здравейте на всички.Да се запиша и аз в новата темичка.Ох гътнах го и това кило.Напоследък започнах да ги свалям по-трудно,но предполагам защото остават все по-малко.Похвалих се, а сега отивам да ровя в рецептите, че идват празници.
Много свалени килца ви пожелавам до края на годината.
Hug за всички

# 80
  • Мнения: 12
Здравейтееее !
Вещи, от бързане да се цопна на първа забравих да благодаря за темата  bouquetЕ, благодаря. Специални поздрави!
Честит рожден ден на К. Савова ! smile3510
Игибери, Чочосан честити месечинки! Party
Бебка и вие с Душито вчера сте имали месечинка- честито!
Гулбенур, Мерито и всички с минусчета....и аз  Wink Бравоооооооооо
Горда, пробивай нова дупка на колана да не загубиш  дънките hahaha
Тедище- welcome
Смехорана ,това е най-важното - ти да се харесваш  thumbsup
Весито5, това, което сподели е чудесно,та нали децата са най-прекрасното нещо в живота ни.Сега успокой душицата Flowers Sunflower
Туни,споко! Ти си неповторим, а за нас незаменим.  action032
Атракция, пиши ми  ЛС. Ще ни е приятно .
На всички Hug Hug Hug Hug Hug

Мили плевенчанки и гостенки на града ни чаровни  дюканки чакам ви на 14.12.08г. /неделя/  13.30ч. в кафето на Макси център- Плевен

# 81
  • Мнения: 2 425
Здравейтеее  Hug
Креми . Пожелавам ти да си жива и здрава и усмивката ти никога не слиза от лицето  Hug  bouquet
Весито 5 честита ти радост мила  Hug
Чочосан, честита ти месечинка  Hug
Игибери, честита ти месечинка  Hug
svetlat, да оздравяваш по-скоро  Hug
Смехорана , радвам се че изследванията ти са добри  Laughing

naana , на мен не ми подейства хич рибата. И аз ядох само половината, само дето ми беше тежичко на корема, но в 00 не ходих.

Аз днес съм с малко плюсче  Confused, режимна съм, но с това 00 се виждам в чудо. Мисля си тази вечер да си наготвя ли зеле с пилешко  newsm78, макар че съм на П, но само то ми помага  ooooh!

Фийл гуд, това с цикорията ми хареса  Hug, ще се пробва. Точно за мен е  Simple Smile. Само дето не го знам на вид какво предтвалява  Blush

# 82
  • София
  • Мнения: 980
ей момичета и момчета кога изписахте 6 страници  #Crazy

# 83
  • Мнения: 110
  РАДАА,АЙНУР,благодаря ви,сладурки за милите думи.Тооо майчиното сърце...
   Яяяяя РОСЧО се е появил,ЛЕПИ

# 84
  • Варна
  • Мнения: 1 412
Благодаря на всички ви за поздравленията: Lucie, * Боби *, gulbenur, rokipagane, bermudez, vani_nik, vesito5, denica17, shushy80, ФИЛЮДКА, Горда, cote, baby_doll, mar4ela5, Сила, tuningmania, _bebka_, Kri, Tattit, Дари68, Аби, Ники, Еми, Бачи, Жедира, Nelly, svetlat, ros4o, Atrakcia, RADAA, aynur
Ето малка, скромна почерпка от мен

# 85
  • Пловдив
  • Мнения: 14 064
Креми, честит Рожден ден! Щастие, късмет и любов!!!

# 86
  • Пловдив
  • Мнения: 62
k_savova ,честит рожден ден!





Поздрави,Монрое

# 87
  • София
  • Мнения: 980
k_savova  newsm59  party023

# 88
  • Мнения: 225
Какво ви става бе съфорумци, що така, преди не можех да смогна да ви изчета, а сега през половин,един час има пост......?!?!
Дали всички са в чата а? А? Ейййййй не мЪ включихте и менееееее……… 


Е, Добре, аз ще поспамя, пък 
знам, че като прочетете този пост ще тръгнете с бухалки и тигани, ама давайте, понасям бой всякакъв 
Не мога да не го споделя
То от началото на декември ми се върти тая мисъл в главата, и все по-често прелита през мозъчето ми, АБЕ КАЗВАМ СИ
Дали примерно 50 гр. Узо и една шопска салатка в празничните нощи ще ми се отразят пагубно? Може ли това да се брои за “Гала вечеря” във втора? Или официално да кажа, че съм в трета? То се видяло, че аз тия 4 кг ще ги мъкна с месеци, ама 1,2 месеца повече или по-малко – все тя. И без друго тази втора фаза вече ми е начин на живот, до толкова свикнах да се храня по този начин, че си мисля, че друга храна не обичам.
Филюдке – щеше да проверяваш как стои въпроса в Узото лайт.
Къде изчезнаха подкукоросничките Слабето и Цоци. Да ви ги изкажа точно те ме наведоха на тези мисли в една протеинова петъчна нощ. Ама те си влезнаха в трета и сега никакви не се вяскат. Те тия дружки за водка лайт говориха, ама аз нали съм умничка и веднага направих асоциация /щото водка не обичам, а за вино неща и да чуя/

Ха сега вадете тежката артилерия

# 89

Общи условия

Активация на акаунт