Цифрова ТВ, към коя сте?

  • 3 500
  • 52
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 826
Днес ходих до Булсатком за да си пусна цифрова Тв и се оказа че трябва да чакаш 60  Shocked дена за да те включат, което ми се струва абСурдно.
Др. вариант е да платиш 68 лв за техниката и да си я монтираш сам.
Вие към кои оператори сте, доволни ли сте и има ли разлика в качеството между тях?

# 1
  • Мнения: 47
към Булсатком сме вече година - доволни сме. Имаше малка драма покрай включването,но в крайна сметка си ги изчакахме мисля 30 дни и дойдоха да ни " вържат"

# 2
  • Мнения: 17 972
Към Булсатком сме, включиха ни на минутата, но не съм очарована. Каналите не са кой знае какво, на три телевизора с два приемника е много гадно, защото третия гледа каквото единия от двата, т.е. малката за да смени канала трябва да отиде в другата стая, или да гледа каквото ние. Сега искам да минем на Кейбъл тел с цифрова само в хола, а останалите на обикновена кабелна, струва ми се по- удобно

# 3
  • Мнения: 4 916
НА ИТВ сме, но не съм доволна. Първо не успяхме да се включим три седмици, през които ни обясняваха, че проблемът е в нашият телевизор и в никакъв случай в сим-картата, защото те не се повреждали. Накрая направих скандал по тел. кол-центъра и върнах картата. Естествено оказа се, че е повредена. Издадоха ми нова, но не ме компенсираха за времето, през което не съм ползвала Тв с обяснения, които липсват в договора. Сега понякога изчезват каналите, напр. Холмарк, когато вали дъжд няма сигнал (но това май е от антената).
Накратко не съм доволна.

# 4
  • В море от любов
  • Мнения: 519
И аз бих искала да чуя малко мнения по въпроса Thinking

# 5
  • София
  • Мнения: 1 817
Ние сме на Булсатком. Като цяло съм доволна. Проблем става, когато излезе буря и се губи сигнала.

# 6
  • Варна
  • Мнения: 25 236
Ние пък сме към МСат - цифрова по кабел. Никакви проблеми Peace Свързаха ни 2 дни след като подписахме договора, има много канали, картината е страхотна, никога нищо не се е губило и е прекъсвала само веднъж - имаше някаква повреда в магистрален кабел или както там се нарича. Таксата е една и съща колкото и телевизора да имаш, плаща се само еднократно включване на допълнителен телевизор. Виж, от нета им имам повече оплаквания, но цифровата е перфектна. Предполагам, че повечето кабелни оператори вече предлагат и цифрова тв, не разбирам защо хората продължават да се бутат само при булсатком и ITV newsm78

# 7
  • Мнения: 17 972
Месечинка, напълно те подкрепям. Избрахме Булсатком, защото сме в ново кооперация и в началото бяхме малко хора, кабелната /в Разград е само кейбъл тел/ отказаха, защото не им било изгодно за толкова малко потребители. Договора с Булсата изтича през март и няма да го поднова категорично. Искам само да те попитам, доколкото знам цифровата е само на единия приемник, а останалите са си кабелна , нали. Поне в Разград е така и  на цифровата има повече канали. Разкажи повече, моля те.

# 8
  • Мнения: 2 926
Кейбълтел - много съм доволна.

# 9
  • Мнения: 4 916
... не разбирам защо хората продължават да се бутат само при булсатком и ITV newsm78

Защото не навсякъде има възможност за кабел.

# 10
  • Варна
  • Мнения: 25 236
raja_nikol,
така е засега - на основния приемник гледаш цифрова, а на останалите аналогова. На цифровата каналите са повече. Казаха, че е въпрос на време изцяло да премахнат аналоговата, но ние засега и без това си гледаме само на един тв, не съм се интересувала за подробности Peace
argun,
права си. Аз по-скоро визирам тези, за които не е проблем прокарването на кабел - нашият блок е окичен с антени на булсатком, а си има прекаран тв кабел до мазите още откакто е построен. Аз пък честно казано бях по-навита да си прекараме аналогова, само да не сме към тях или към ITV - толкова оплаквания съм изчела.

# 11
  • Мнения: 721
Versace Dreamer,tova za koi grad e,az v4era zvaniah v bulsatcom-burgas i mi be6e obiasneno 4e v ramkite na 7 dni 6te ni pusnat zifrova za koeto 6te zaplatim 24.80 lv za edinia televizor i 43.00 lv. za vtoria priemnik.zenata vkliu4va vsi4kite im djadji + montaja

# 12
  • София
  • Мнения: 4 294
Ние сме към Софийска кабелна  - цифрова, кабелна и нет.
Общо взето съм доволна като изключим бурите и силните валежи  Mr. Green

# 13
  • Мнения: 1 175
Аз пък съм доволна от Булсатком.Много рядко се случва да няма сигнал и понеже договорът ми истича през януари мисля да го подновя.

# 14
  • Мнения: 122
И ние сме на Булсатком.Много съм доволна,взехме и втори приемник за спалнята.Единствения проблем,поне за нас,е че няма възможност за трети самостоятелен телеизор.Та сега мъдрим втори абонамент на булсатком или на някоя кабеларка за детската стая.Били сме и дълго време на М Сат,при нас качеството беше перфектно(преди да пуснат цифровите приемници),но при брат ми М Сат беше по-зле и от ефирна телевизия,но така и не го оправиха.Друг минус на Билсатком и Ай Ти Ви Партнер са грозните антени.Като видя някой накичен блок и си правя асоциация за ромски квартал.
Общо взето обаче,май е все тая.Вчера по новините казаха,че до 2010г. трябва почти всички телевизии да са цифрови.Дано да  етака,че язък за скъпите ни телевизори.
Versace_Dreamer ,на теб мога да ти дам и следния съвет.Булсатком имат томбола където печелившите печелят безплатно оборудване и изненада,всички печелят  Joy.Така че можеш да си спестиш тези 68лева за оборудването,но пък гадовете казаха,че нищо че оборудването е безплатно,задължително било да платим 20лв за инсталация на техниците и чак тогава го дават.А и абонамент тррябва да се направи  newsm78.Общо взето печалба не виждам,но ако ти откреш изгода -ЕНДЖОЙ  Peace

Общи условия

Активация на акаунт