Абитуриентски бал-2

  • 77 360
  • 228
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 40
Момичета дайте ми съвети къде в София да си търся рокля. Притеснявам се, че обиколих всички магазини, за които се сещам, а нищо не ми хвана окото. Може да не са магазини само за ултра официални рокли, аз си търся нещо по-семпло, което евентуално да може да се облича и след бала по специални поводи.

# 181
# 182
  • Мнения: 157

Много са стилни! И малко встрани от това, което съм виждала абитуриентките да обличат по баловете..

# 183
# 184
  • Мнения: 146
диваче, ти черна рокля ли искаш или случайно само такива си харесала сред снимките? Simple Smile
mama i lily, пробвала ли си във Paola Apsi на ъгъла на бул."Патриарх Евтимий" и бул."Витоша", а също се сещам и за магазин Angel, който е близо до петте кьошета, пак на патриарха. Това бяха последните два магазина, които обиколих миналата година и резултата беше моята рокля, също така "Солунска" в отсечката между бул. "Ботев" и бул. "Витоша" пак има много магазини за официални рокли. И последно магазин Afterschock в мола се сещам. Но в момента най-добрия съвет, който мога да ти дам е да изчакаш изложението в музея "земята и хората", ще се проведе предполагам отново края на февруари и ще се появят много фирми в София, за които не си знаела и ще имаш възможност да обиколиш след това по магазините.

# 185
  • Мнения: 40
libellen мерси много  Hug
Наистина ще изчакам изложението, ще обиколя и магазините, които ми каза, не съм ходила там. Аз се надявам и че тепърва ще пуснат пролетните колекции...

# 186
  • София
  • Мнения: 15 910
миналата година Ани си избра роклята края на април - на спирката на  Окръжна болница в магазин, случайно я видя и я хареса - черна, къса, много красива. Преди това беше купила друга - пак къса. Та на бала беше с черната.  Провери и там, но мисля че тепърва ще излизат нови модели. Има време още.

# 187
  • Мнения: 89
Наистина има хубави рокли харесах няколко,но определен мотив от всяка  Simple Smile

# 188
  • Мнения: 1 320
вижте и тук ... тези са ми любими http://jlmcouture.com/

# 189
libellen съвсем случайно си харесах тези рокли, не е заради цвета . Аз даже бях решила да не съм в черно на бала,а в някакви по-свежи цветове, но напоследък се замислям  Thinking все пак черното си е класика.

# 190
  • Мнения: 40
вижте и тук ... тези са ми любими http://jlmcouture.com/

Тези рокли са невероятни! Харесах си една страшно много и май ще си я поръчам. Мерси много vpam!   bouquet

# 191
Здравейте, момичета! В случай, че проявявате интерес, продавам рокли на Astella, моделите са от миналата година и са на много добри цени. Изпращам снимки, може да ми пишете на mi6elka_84@abv.bg

# 192
  • Мнения: 420
и аз продавам моята рокля,лилава много яка за 250лв можете да я видите тук  http://www.snimka.bg/album.php?album_id=315018  ако някой се интересува нека пише на лични  Peace

# 193
sineo4kata 3, бидях 4е си писала, 4е си намерила магазин, в който шият по поръчка и си била доволна  Simple Smile Simple Smile Бих била благодарна, ако ми обясниш горе-долу къде се намира магазина, име, евентуално ако може адрес ?  Rolling Eyes Иии ако не ставам нахална - да споделиш цена на изработката горе - долу, поне... колко време се изпълнява поръчката и така...Ох май станах леко досадна  Embarassed Извинявай за което, но тази година съм абитиурентка и започва да ме тресе треската вече !  Hug А аз знам точно какво искам,просто ми трябва добър шивач на г-д сносна тарифка  Blush амиии това е Simple Smile Благодаря ти предварително   bouquet           
ПП : от Пазарджик съм и не познавам много Пловдив,но каквото и да ми кажеш ще ми бъде полезно   Praynig
ППП : Писах ти на лични,но кутията май ти е пълна  newsm78

# 194
  • Мнения: 78
Запис и от мен. Имам абитуриентка на 26 май тази година. Бях решила да не се вживявам много, но като гледам колко кичозни и ужасни рокли се продават май ще се...
Към Иля...много ми харесват роклите на Elie Saab, но незнам дали може да си купиш от някъде, а не ми се шие. Харесахме си един модел от пролетната му колекция за 2009.

Общи условия

Активация на акаунт