Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Семейни отношения
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Здравейте!
Нямам право да публикувам в "на път.." ,та публикувам тук..
Значи,с приятеля ми ще пътуваме до Виена със скай,но плащайки с кредитната карта на майка ми,тя е написала на last name презимето му (в booking графата)
Имате ли представа дали на бг летището ще ни направят проблем,ако не платим 100 евро за смяна на името?
Цитирай

София

Прати им мейл да ти го сменят. Или по-скоро майка ти да им изпрати. И на мен ми се е случвало. Не бих рискувала да се разправям на летището, защото около Коледа навсякъде е лудница.  Peace
Цитирай

Обади се по телефона 02 489 489 9 и кажи номера на резервацията ви и помоли да сменят името като кажеш ,че е сбъркано и съжаляваш...т.н. ще ти поискат и последните 3 цифри от кредитната карта. Peace Успех
Цитирай

София

Да, ще имаш проблеми на летището не само в София, но и във Виена. Името на резервацията трябва да съвпада с името на пътуващия (името на латиница по лична карта или по паспорт). Най-малкото във Виена, като се чекирате на автоматичните гишета, ще се види разминаването и ще си имате ядове.
Цитирай

Да, ще имаш проблеми на летището не само в София, но и във Виена. Името на резервацията трябва да съвпада с името на пътуващия (името на латиница по лична карта или по паспорт). Най-малкото във Виена, като се чекирате на автоматичните гишета, ще се види разминаването и ще си имате ядове.

Да, така е, дори и да не се чекират на автоматичните.
Цитирай

София

Very Happy Аз отбелязах за автоматичните, защото на обикновените има поне с кой да се караш и пазариш  Laughing. Докато на другите или става, или не става...
Цитирай

Всичко е наред,обадих се,извиних се учтиво и настоятелно и смениха името Smile
Цитирай

Всичко е наред,обадих се,извиних се учтиво и настоятелно и смениха името Smile

Браво. Приятно изкарване  bouquet
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.