Знам,че не е за тук..въпрос за Skyeurope

  • 585
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 150
Здравейте!
Нямам право да публикувам в "на път.." ,та публикувам тук..
Значи,с приятеля ми ще пътуваме до Виена със скай,но плащайки с кредитната карта на майка ми,тя е написала на last name презимето му (в booking графата)
Имате ли представа дали на бг летището ще ни направят проблем,ако не платим 100 евро за смяна на името?

# 1
  • София
  • Мнения: 175
Прати им мейл да ти го сменят. Или по-скоро майка ти да им изпрати. И на мен ми се е случвало. Не бих рискувала да се разправям на летището, защото около Коледа навсякъде е лудница.  Peace

# 2
  • Мнения: 858
Обади се по телефона 02 489 489 9 и кажи номера на резервацията ви и помоли да сменят името като кажеш ,че е сбъркано и съжаляваш...т.н. ще ти поискат и последните 3 цифри от кредитната карта. Peace Успех

# 3
  • София
  • Мнения: 7 980
Да, ще имаш проблеми на летището не само в София, но и във Виена. Името на резервацията трябва да съвпада с името на пътуващия (името на латиница по лична карта или по паспорт). Най-малкото във Виена, като се чекирате на автоматичните гишета, ще се види разминаването и ще си имате ядове.

# 4
  • Мнения: 5 647
Да, ще имаш проблеми на летището не само в София, но и във Виена. Името на резервацията трябва да съвпада с името на пътуващия (името на латиница по лична карта или по паспорт). Най-малкото във Виена, като се чекирате на автоматичните гишета, ще се види разминаването и ще си имате ядове.

Да, така е, дори и да не се чекират на автоматичните.

# 5
  • София
  • Мнения: 7 980
 Grinning Аз отбелязах за автоматичните, защото на обикновените има поне с кой да се караш и пазариш  Laughing. Докато на другите или става, или не става...

# 6
  • Мнения: 150
Всичко е наред,обадих се,извиних се учтиво и настоятелно и смениха името Simple Smile

# 7
  • Мнения: 6 604
Всичко е наред,обадих се,извиних се учтиво и настоятелно и смениха името Simple Smile

Браво. Приятно изкарване  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт