Отговори
# 45
  • Мнения: 15 524
Как какво, че жената е умна и предпазлива. ))))

absolutno podkrepqm  Peace - i za muj bih si pomislila sa6toto - dori i za moq  Mr. Green

# 46
  • Мнения: 6 690
На първо четене стигнах до извода, че съм имала поне три различни повода да нося презервативи в чантата си, откакто съм омъжена.
1. По времето, когато ги ползвахме против забременяване. Ей така за всеки случай, ако сме някъде, а той е забравил да вземе.
2. Да го подразня. Веднъж преди командировка ме беше яко нервирал и аз уж тайно си сложих една кутийка в чантата. После преди да си дойда извадих два и ги скрих в джоба си. А, познайте дали чантата ми не беше преровена след като се върнах, нищо че много смело разправя как изобщо не е ревнив  Laughing
3. Наскоро на улицата някакви девойки ми връчиха една картичка и презерватив от антиспин кампания. Аз като един примерен гражданин си ги прибрах в чантата и забравих за тях.
Със сигурност има и още обяснения, важното е авторът да намери верния за себе си.

# 47
  • Мнения: 13

Цитат
Чукча - писател, чукча не читател.
Какво искаш да кажеш с това?
Искам да кажа, че пишеш без да четеш.

# 48
  • Мнения: 2 388
Ако бях мъж щях да си помисля, че са и го дали от някаква рекламна кампания.

# 49
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736
Презервативи, носни кърпи, 50-толевка при шофьорския талон (актуализирам при инфлация), лична карта и банкова такава са неизменна част от портмонето ми. Въпрос на навик. Мъжа ми и до ден днешен споменава как никой, никога не би могъл да ме изненада неподготвена. И не с недоверие. Защото последното се гради, създава с времето.
Ако е нещо нехарактерно, обаче, и аз бих се замислила, но човек се учи....не значи че някъде някой не е прокламирал подобна мода, поведение. Изневярата, ако ще я има ще е добре прикрита. Никакви улики.

Последна редакция: пт, 12 дек 2008, 00:34 от AlexaS

# 50
  • Мнения: 487
А какво ще си помислите, ако в колата на съпругата си, намерите използвано бръснарско ножче, което определено не е вашето Simple SmileSimple SmileSimple Smile? По темата, не е задължително да го използва, може и да има и друго обяснение. Ти познаваш най добре жена си и според мен знаеш отговора. Дано да е това, което искаш да е. Успех и късмет ти желая!

# 51
Преди време бях в болница, гинекологични проблеми. на една сутришна визитация ми казаха да си взема от аптеката презерватив и да отида в една стая за преглед. #Crazy. Купих си два за всеки случай, така че единият ми остана в чантата.

# 52
  • Мнения: X
Ако е ясно, че с мъжа си ползват превервативи не виждам нищо по-нормално от това като ги вземе от аптеката или откъдето там ги взима, след това да ги сложи в чантата си. Къде другаде? В задния джоб може би ?

# 53
  • Мнения: 2 180
Имах такава случка.  Rolling Eyes Оказа се, че са ги раздавали на главната от БЧК, но трябваше да направя обстойно проучване, за да ми се докаже, че е било така.
Иначе на мен лекаря ми иска да си нося презерватив като ходя на преглед /за ехографа/. Нека и това да се отбележи като причина все пак.

# 54
  • София
  • Мнения: 4 884
И аз нося презерватив в чантата си. Simple Smile

# 55
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 236
Ще го попитам защо го е преместил от портфейла в чантата.
Наскоро Борис пуска такава тема, пак ли?  Rolling Eyes


Борисовата тема е по-интересна и има страхотни майтапи.
 rotfImbo

# 56
  • Мнения: 1 817
Яка тема! А аз какво да кажа след като мъж ми  hahaha има не един, а цяла кутия в колата за обща употреба по време на излет или пътуване? Не виждам нищо лошо в това! Дори да ги употреби с друга, то поне ще се е предпазил от обикновенни екстри! Peace

# 57
  • Мнения: 24 467
Бе не му бърникам в чантата, да не стане сакатлък, що да си създаваме проблеми, така си е идилия у нас.
Ако видя случайно,докато той непредпазливо я отваря пред мен ще си внуша, че някой му е свил номер, пак по същата причина.
Пък другите- да страдат!  Mr. Green
Обратното също важи.  Laughing

Последна редакция: чт, 18 дек 2008, 09:28 от Judy

# 58
  • Мнения: 1 217
Добро утро.На линия Чукча-тълкувател Mr. Green Директно щях да я попитам,ако е необичайно за нея.

# 59
  • Мнения: 4 733
 То катО е само презерватив е ок ситуацията. Я ако беше набарал някоя туба със специфичен надпис и съдържание.... Mr. Green
 Защо ровиш из чентата на жена си? Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт