Декемврийска среща на РУСЕнски АПРИЛски коремчета 2009

  • 10 045
  • 292
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 6
Здравейте коремчета! Heart Eyes
Днес времето е супер,но аз ще съм си цял ден в леглото tvи ще гледам тв ooooh!
Виждам,че и вие не спите вечер Cryнаправо е ужасно
Приятен и слънчев ден  sun и да се разходите и заради мен Peace Hug

# 46
  • Бургас
  • Мнения: 230
Здравейте, аз съм от Бургас но уча задочно в Русенски университет и на 24.01 ще съм в Русе,
ако може и аз ще дойда на вашата среща и без това като съм в Русе ми е доста скучно, а й да понауча детските магазини в Русе.
Може ли някой да ми каже, къде се намира Пикадили в Русе, това е хипермаркет Пикадили или заведение.

# 47
  • Мнения: 343
Здравей yana и добре дошла. Смятам, че още един човек в нашата русенска компания ще направи атмосферата още по-приятна. "Пикадили" е заведение и се намира в самия Център на града, който и да питаш ще те ориентира. От "Халите" като тръгнеш по централната улица към Площада, Пикадили се намира в дясно. Залепено е до Уникредит Булбанк. Аз нали съм по банките и това ми е ориентира в града. Laughing

# 48
  • Мнения: 2 090
Здравей yana и добре дошла. Смятам, че още един човек в нашата русенска компания ще направи атмосферата още по-приятна.
newsm10  love001

Страхотен ден наистина тук.Отивам да го оползотворя

qnika,почивай си сега,напролет ще наваксаш разходките .Не остана Hug Heart Eyes

# 49
  • Мнения: 6
Добре дошла Яна  Heart Eyes ще се радваме да си с нас на 24 то за мен не е много ясно дали ще дойда ,но ще опитам PeaceЩе кажа на Вили че ставаме 8 Hug
Деси времето е страхотно,разходете се и заради мен Simple Smile

# 50
  • Мнения: 3
Здравейте момичета,

Yana разбира се че си добре дошла ....... колкото повече толкова по-добре както каза Яника страшна атракция ще бъдем  Laughing

и така аз ще отида по рано за да седна на по голяма маса. Много се радвам, че успяхме да се организираме толкова бързо. Браво на нас. Момичета като влизате през вратата на Пикадили си разкопчайте якенцата  Party

# 51
  • Мнения: 343
Момичета като влизате през вратата на Пикадили си разкопчайте якенцата  Party

 Joy Joy Joy Joy

Определено преди мен ще нахълта малкия нинджа, така че него заглеждай. Laughing

# 52
  • Мнения: 2 090
A ако видите пред "Пикадили'' една майка,дето не може да отлепи момченцето си от люлеещите се коли отпред та да влязат вътре,това съм аз Joy

# 53
  • Мнения: 6
Здравейте Heart Eyes
ЩЕ е доста весело май Joy Hug

# 54
  • Мнения: 6
Здравейте,къде сте? Hug
Как сте коремчета?
Вие ще ходите ли на ФМ?
Приятна вечер от нас Heart Eyes Hug

# 55
  • Мнения: 343
Аааа, рано е май за ФМ.
Малко по-нататък към 32 г.с.

# 56
  • Мнения: 541
аз се чудя има ли смисъл от друга фм newsm78 доки уж  всеки път подробно ни гледа Thinking

# 57
  • Мнения: 2 090
qnika,аз на фетална морфология няма да ходя,поне не там където ходих първият път(в 15 седмица като бях) Rolling Eyes.Гинеколожката ми има хубава апаратура,разчитам на нея и на нейните умения като лекар,а и и имам доверие(за ''Евромедисън'' не искам и да чуя повече...)

Едно гуш от мен за лека нощ за всички вас  Hug !

# 58
  • Мнения: 6
Аз ходих там предните пъти и сега се чудя дали да ходя newsm78
И от мен едно гуш Hug за лека нощ,не че спим Joy

# 59
  • Мнения: 541
и аз се присъединявам към гушките Laughing Hug Hug Hug
ако някоя от вас има интерес към възглавниците за бременни намерих на добра цена:http://beborani.com/product_info.php?cPath=24&products_id=91
днес си поръчах освен нея и няколко камизолки,жилетчици и комплект пелени(бархетни и тензухени).въздържах се да си поръчам повече защото предпочитам да бутна първо Mr. Greenмного искам всичко да е нагласено вече и да се успокоя че всичко е готово Crazy

Общи условия

Активация на акаунт