Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Реклама
  • 11 дек. 2008, 14:17 ч.
  • Преглеждания  539  Мнения  1  Онлайн  1
Отговори
Mamichki zdraveite.Piq protivozachatachni Yasmin veche 6 meseca i za 2 put mi se sluchva da se oburkam i vmesto na 8 den da gi pochna na 7.Problema idva tozi mesec.PAk pravih pochivka i vmesto da pochivam 7 dena i na 8 az pochivah 6 i na 7 miq gi pochnah.Na 8 dekemvri prikluchih opakovkata i na 9 sutrinta vmesto bqlo techenie-Kafqvo.Ot togava 3 dena imam po 3-4 kapki kafqvo techenie a ot cikala mi nito pomen.Mnogo se pritesnqvam i neznam kakvo da pravq.Na nqkoi sluchvalo li mu se e.Molq za suvet !

Реклама
# 1
  • у дома
  • Мнения: 337
Не мога да ти помогна за съжаление, но ще те посъветвам да се обърнеш към лекар, предполагам, че е от хапчетата, спокойно, нали това са все пак хоромони,може пък вече това лекарство да не ти понася. Обърни се към гинеколог и успех Peace

Реклама


Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт