Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Дом
Дом
15 223 членове Включете се
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 32 отговора

Това ми е въпроса. След пропускане на памперса, и когато нямам възможност да изпера веднага дрешките, ги накисвам с Тест гел и после в пералнята, но петната така или иначе остават. Какво ползвате вие?
Цитирай

в Надежда-та

Вениш Peace
Цитирай

Ариел+ Вениш.
Цитирай

Варна,морето,сините вълни...

Белина не сьм,ползвала сьм вениш за петна от пюрета Peace
Цитирай

Използвала съм Белина, Вениш, Ариел химикал и други, но не им помня имената, следователно не са давали добър резултат, щом съм ги забравила вече. Wink
Цитирай

Пера с Ariel или Sano. За упоритите петна използвам Ace Oxy Color, премахва ги без да захабява дрехата.
Цитирай

Русе

Белина не съм използвала никога.
Вениш-да Peace
Цитирай

Бургас

Не използвам белина или други препарати изобщо в къщи, нито за дрешките на децата, нито за нашите. Пера всичко с Ариел.
Цитирай

Не използвам белина или други препарати изобщо в къщи, нито за дрешките на децата, нито за нашите. Пера всичко с Ариел.

Аз също перях досега всички дрехи с Ариел, но заради бебето започнах да купувам Тео бебе. Обаче май не съм много доволна и ще си мина пак на Ариел. Нали не е проблем за бебешки дрехи?
Цитирай

За бебешките дрехи, предпочитам Персил сензитив, течен.
Цитирай

там където не искам

Ползала съм белина.Накисвам съответната дреха,след това изплаквам добре и после в пералнята с прах Тео бебе с останалите дрешки.Нашите ги пера с Ариел,но за бебка ме е шубе.
Цитирай

Плевен

И аз пера с тео бебе. Не използвам никакви препарати. На моя позната бебето се обрина от ариел и мен ме е страх да рискувам.
Цитирай

Плевен

Да,ползвам,но не белина,а Вениш. Peace
Цитирай

София

Белина за детси дрехи не ползвам.Колкото и упорити да са петната се изпират с праха за пране.За бебешките дрешки ползвах Тео бебе и Сано,сега пера с Ариел или Персил.
Цитирай

В най-невинните детски очи и най-голямото мъжко сърце

Не съм ползвала такива избелващи продукти. С Тео Бебе пера, петна остават само по лигавниците и то, ако са много упорити.
Пробвала ли си със Сано или Персил Сенситив?
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 32 отговора