издайнически знаци които показват еднократната изневяра

  • 21 905
  • 156
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 733
 Аз ако съм един мъж и по време на командировка съм се позабавлявал...Първото нещо, което ще направя като се прибера у дома е да скъсам жената от секс. Направо ще я разкатая, че да не и останат сили да Мисли. Грешна е логиката, че кръшкачите видиш ли от сексуална умора отказват секс на половинките си Crossing Arms

# 46
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Грешна е логиката, че кръшкачите видиш ли от сексуална умора отказват секс на половинките си Crossing Arms
Един познат ,казваше, че след като издънчи нещо чуждо, жена му
много му се услажда  Wink Има някаква логика  Peace

# 47
  • Мнения: 2 309
Най-големият знак е липсващият такъв! Peace

не вкарвай жената в неверни мисли ....
Що да са неверни!? Wink

# 48
  • Мнения: 13
Защо не кажеш къде ще е купона? Все ще има някоя съфорумка наблизо, много сме... силни сме  Mr. Green Може и снимков мат'риал да има после (ако има какво да се документира де).
Peace Да ще помагаме

# 49
  • гр.София
  • Мнения: 380
Моето мнение е, че ако става въпрос за еднократна изневяра ,по-добре е да не научаваш нищо. Виж, ако е нещо по-сериозно, ще го разбереш сама и няма да са ти необходими "веществени доказателства". Усеща се-променя се той самият, отношението му към теб. Не си създавай главоболия сама!

# 50
Признак за жената: Почне ли да се къпе и след това веднага да излиза на "кафе с приятелки"-ясна е работата!
Признак за мъжа: Количеството семенна течност е намаляло от глътка, глътка и половина на половин глътка!

# 51
  • Мнения: 25 600
Их, че интереснооо... От горните мъдрости става ясно, че мъжът не си прави труда да се къпе даже и когато изневерява. Бляк!

# 52
  • Мнения: 2 196
Како, тях не ги мисли, мръсниците.
Ама подозирам, че потреблението на мензури рязко ще увеличи.Зер тия глътки трябва с нещо да се мерят, че за нищо и никакъв грам някой нещастник ще даде без време фира.
А тия, дет се хвалеха, че гълтат, не ще да ги мисля - ще тънат в неведение. Mr. Green

# 53
Аз ако съм един мъж и по време на командировка съм се позабавлявал...Първото нещо, което ще направя като се прибера у дома е да скъсам жената от секс. Направо ще я разкатая, че да не и останат сили да Мисли. Грешна е логиката, че кръшкачите видиш ли от сексуална умора отказват секс на половинките си Crossing Arms

да, де ама жените мислят докато мъжете им ги няма  /какво и с кого го правят/ като се прибере в къщи кво да го мисля - пък и нали не мислиш че след като съм си го представяла с еди коя си, еди какво си и ще му скоча веднага на врата - да не говорим пък за секс. давам му целувка като се прибере и обяснявам кооооолко съм заета, щото точно преди малко /ма съвсееем ненадейно/ се е обадил някой да излезнем довечера за по едно - и трябва да се приготвя все пак Mr. Green

# 54
айде,  в неделя ще ви пиша дали съм разконспирирала нещо и дали ще се #2gunfire

# 55
  • Мнения: 2 448
Оф, има такива работи дето след време се разконспирирват.... от гинеколог.  Mr. Green Хич не ти ги пожелавам.

# 56
Оф, има такива работи дето след време се разконспирирват.... от гинеколог.  Mr. Green Хич не ти ги пожелавам.

e, те тогава вече, че го трепим - ама първо ще изчакам да  изплати общия кредит  Mr. Green- че ще ми вземат колибката.

# 57
  • Мнения: 1 745
Ох,мацки,много било забавно тука! Joy Laughing Joy
Има един виц,дано не ви отегча,ама ще го напиша! Mr. Green
Значи един хитър мъж решил да кръшне и,естествено,закъснял да се прибере от работа!Прибира се той,обаче нали е хитър,взема един молив и си го слага зад ухото!Жена му го посреща на вратата и го пита къде е бил до сега,а той отговаря:Ми бях на чуждо! Shocked Тогава жена му прихва да се смее и му вика:Кой ще лъжеш,бе?!!Нали ти виждам молива зад ухото,цяла вечер си играл карти! Joy hahaha Joy
В този смисъл,ако е умен мъжа,може би няма да го хванеш! Rolling Eyes
Аз мисля,че просто не е искал да му се мотаеш,както някой беше написал! Mr. Green
То и аз не бих искала! Wink

Хайде чакаме развоя! smile3508

# 58
  • Мнения: 3 886
хехе яко е тук найстина  ще взема да понауча туй онуй Mr. Green Mr. Green

# 59
  • Мнения: 157
Защо трябва да се вкарваш в такива филми? Остави човека да отиде на купон и да разпусне душичката без да го дебнеш и следиш, защото от такива  ревности, притискания и извинявай комплексарски номерца губиш само ТИ.
В нашето семейство всеки си ходи сам на служебните купони. Даже когато се двоуми какво да облича мъжът ми аз винаги му помагам да избере по-доброто и да изглежда супер за да се чувства и така а не да му скъсаш нервите от дудняне и намеци, защото той така ще бъде още по изкушен да опъне някоя мадама.

Общи условия

Активация на акаунт