Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

гр. София

Здравейте!

Препоръчайте нещо с подобно качество на друга фирма! От серията Color Collections, която замени Color Perfections, нещо не мога да си намеря МОЯТ цвят. А много го харесвах като качество, защото като го нанеса, съм спокойна, че и след няколко часа си стои там, където съм го нанесла, а не е тръгнало да се разхожда по разни "микро каньончета" от устните навън въпреки контурния молив  Very Happy

Предварително благодаря!   bouquet 
Цитирай

Пловдив

Дълготрайните на Manhattan са страхотни.Издържат цял ден и въобще не се разтичат.Към 13лв.са.
Цитирай

гр. София

Дълготрайните на Manhattan са страхотни.Издържат цял ден и въобще не се разтичат.Към 13лв.са.

Благодаря ти за предложението! bouquet Това ме подсеща да помоля да не ми препоръчвате от дълготврайните (двукомпонентните) - не ги харесвам.
Формулата на това Color Perfections се водеше "гел-червило", но като усещане върху устните и въобще по всичко си приличаше на най-обикновено червило, просто качествено. 
Цитирай

Пловдив

Благодаря ти за предложението! bouquet Това ме подсеща да помоля да не ми препоръчвате от дълготврайните (двукомпонентните) - не ги харесвам.
Формулата на това Color Perfections се водеше "гел-червило", но като усещане върху устните и въобще по всичко си приличаше на най-обикновено червило, просто качествено. 
Извинявай...Не знаех,че имаш и други претенции..просто се опитах да помогна.
Ми,че то и това което ползвам аз си прилича на обикновено червило,какво му е необикновеното?
Цитирай

гр. София

Ми,че то и това което ползвам аз си прилича на обикновено червило,какво му е необикновеното?

Ти не говориш ли двукомпонентните дълготрайни, дето първо се нанася цвета и отгоре се слага другия компонент - прозрачен гланц, който запечатва цвета и овлажнява устните? И наистина издържа много часове и се маха само със специален дегримьор (или бебешко олио).
Цитирай

Пловдив

Ти не говориш ли двукомпонентните дълготрайни, дето първо се нанася цвета и отгоре се слага другия компонент - прозрачен гланц, който запечатва цвета и овлажнява устните? И наистина издържа много часове и се маха само със специален дегримьор (или бебешко олио).
Да за тези червила говоря.Даже снощи бях на едно събиране и си сложих и понеже ме мързеше като се върнах не го махнах сега като станах още имам от него.Не знам защо не го харесваш,но всеки има вкус,ти си знаеш най добре.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.