Отговори
  • Мнения: 282
Здравейте,

тази година искам да опаковам коледните подаръци в кутии, за да са по-красиви, а не обезформени, но не се сещам от къде бих могла да купя такива. Не искам да са събирани оттук оттам, а да са еднакви обикновени картонени кутии. Имате ли идея къде да търся, по книжарници ли или в Практикер може би?
Зная, че в магазините за опаковане има, но те самите са твърде красиви и скъпи, все пак ми трябват около 15 кутии, не ми се дават 100 лв за кутии само.
Мерси Hug

# 1
  • София
  • Мнения: 4 294
Точно щях да ти предложа в магазин за опаковане, например на Раковска срещу СДС има едно малко и има страхотни кутии и всякакви големини и форми, но виждам че искаш най-обикновенни кутии.
Може от някой завод за обувки, ако имаш познат примерно newsm78

# 2
  • София
  • Мнения: 161
Видях такива кутии в един магазин, почти на ъгъла на Хр. Ботев и на Найчо Цанов, има поне 15тина размера, в два цвята са, те са готови, облепени в хубава хартия, много добра идея имаш.  Peace
 

# 3
  • Мнения: 5 140
В Джъмбо има кутии, а мисля че и в Хиполенда в Скай сити, там където опаковат подаръци.

# 4
  • Мнения: 245
В пощата има хубави жълти картонени кутии различни размери, те ще ти свършат работа.

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 4 004
в Mall Sofia на щанда за опаковане?

# 6
  • Мнения: 282
Благодаря ви, момичета!
Само че аз съм от Варна и май ще посетя някой пощенски клон...дано само да не са изписани с подател, получател и тн, както пликовете.

Не че тук няма Хиполенд, ще проверя там, както и в мола.

Ако имате още идеи, казвайте Hug

Последна редакция: сб, 13 дек 2008, 17:53 от miro_slava_

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 150
Благодаря ви, момичета!
Само , че аз съм от Варна и май , че ще посетя някой пощенски клон...дано само да не са изписани с подател, получател и тн, както пликовете.

Не че тук няма Хиполенд, ще проверя там, както и в мола.

Ако имате още идеи, казвайте Hug

Тези от пощата са надписани. Такива кутии, каквито ти искаш,при нас в Пловдив има в сладкарниците. Нямам предвид само големите кутии за торти, има и по малки/за рула например/. Те са точно толкова големи, колкото кутия от обувки.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт