Отговори
# 15
  • Мнения: 67
Подписах!
Вбесих се от изказването на бъръльо-бъръльо .Защо!?
Защото точно заради така мислещите хора България е на този хал.Защото всеки си мисли че трагедията е лична,НАПРОТИВ трагедията е общонационална-ТОВА Е ДЕТЕ НА БЪЛГАРИЯ.Да такива трагедии стават всеки ден,но то е защото никой нищо неправи всеки гледа себе си!
Справедливото наказание какво общо има с това, че биячите са пуснати под гаранция?
Какво общо ли!?Много общо,защото тези малки изверги,защото са такива,още същата вечер могат да решат да пийнат...После какво? #Cussing outДруго дете на неподходящото място,в неточното време,също като Стоян!
Трябва от някъде да се започне,трябва да направим всичко възможно ,за да осигурим по-добро бъдеще за децата си.
Когато разбрах за тази трагедия плаках много.Душата ми крещеше.Гледах своето дете в очите и си мислех как да го предпазя от цялата тази п...я,наречена живот в БЪЛГАРИЯ...

# 16
  • Мнения: 1 942
Ужасна трагедия  Cry Горките близки, горката майчица....

Но наистина петицията в тоя вид няма да даде никакъв резултат. Бу е много права.

# 17
  • София
  • Мнения: 10 320
Подписах!
Вбесих се от изказването на бъръльо-бъръльо .Защо!?
Защото точно заради така мислещите хора България е на този хал.Защото всеки си мисли че трагедията е лична,НАПРОТИВ трагедията е общонационална-ТОВА Е ДЕТЕ НА БЪЛГАРИЯ.Да такива трагедии стават всеки ден,но то е защото никой нищо неправи всеки гледа себе си!
И кое ме прави безразлична към трагедията? Че си направих труда да прочета петицията, да размишлявам над проблема и да поискам да ми се разяснят методите на контрол на алкохола по заведенията? Че не подписах първосигнално? Че си позволих да изкажа свободно мнение? Че задавах въпроси?

А обвиняемите не се ли считат за виновни едва след недвусмислено доказване на вината им? Емоциите са лош съветник, затова е забранена саморазправата. Аз държа да се накажат виновните за трагедията със Стоян, но с така поднесена петиция и част от коментарите не съм съгласна.

# 18
  • Мнения: 101
Подкрепям мнението на дъра-бърата и Бу. Човек по принцип би следвало да знае върху какво си слага подписа. А не просто - айде сега петиция да се види колко ни е кофти.
А и да допълня, че охрана в дискотеките има, но когато стане нещо извън територията на дискотеката ги боли фара.

Последна редакция: пт, 12 дек 2008, 17:08 от Heltah

# 19
  • Мнения: 1 247
Подписах!

# 20
  • Мнения: 3 609
Крайно време е да се разшуми по някакъв случай,за да се направи нещо.Това,че не е единствения,е вярно,но колко още трябва да търпим?? #Cussing out Напълно съм съгласна с момичето,пуснало темата,и не разбирам до кога ще си затваряме очите, че живеем в джунгла...където няма ред, закони и справедливост..  ooooh!
Мир на праха му...

# 21
  • Мнения: 2 035
Подписах

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
Подписах макар че не се надявам някой да се трогне. Много ми е мъчно за това момче. Мир на праха му!

# 23
  • София
  • Мнения: 2 908
Подписах

# 24
  • София
  • Мнения: 227
Подписвам и подкрепям, защото това е не само лична трагедия, а е последица от болното ни общество. Подписвам, защото съм против масовата агресия и безнаказаност и защото може да се случи и на мен или детето ми без вина да пострадаме, а в същото време виновните да са на свобода и да притесняват други хора. Всеки ден ставам свидетел на прояви на агресия, които за щастие не са с такъв фатален край, но съм против това да си затваряме очите и да не приемаме факта, че нещата вървят на зле и че трябва да се вземат мерки, за да се овладее положението. Искам по добро бъдеще за детето си Peace

# 25
  • Мнения: 3 459
Подписах!

# 26
  • Мнения: 186
Подписах,но не вярвам на присъда.

# 27
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Цинично е да влезеш в темата за да напишеш, че няма да подкрепиш петицията. Разбирам като не ти харесва да си правиш пас. Или да предложиш друга, по-смислена петиция. Но само да роптаеш срещу тези, които се опитват да променят нещата е грозно.
Трагедията е лична за семейство, но проблемът е обществен. Най-малкото трябва да седим безучастни и да не надяваме, че в нашето семейство няма да се случи подобно нещастие. Отговорността е на всички ни.

# 28
  • София
  • Мнения: 2 896
Трябва да се поработи малко върху текста на петицията, да се допълнят и изяснят исканията, защото както каза Бу, така изглежда прибързана и неориентирана...а се надявам да има смисъл, затова подписах.
Отделно от това мисля, че проблема си е като цяло в обществото, не само в контрола от страна на държавата и в този смисъл мисля, че можем целокупно като народ да си направим една петиция срещу арогантността и чувството за безнаказаност.

# 29
  • Мнения: 1 179
Трябва да се поработи малко върху текста на петицията, да се допълнят и изяснят исканията, защото както каза Бу, така изглежда прибързана и неориентирана...а се надявам да има смисъл, затова подписах.
Отделно от това мисля, че проблема си е като цяло в обществото, не само в контрола от страна на държавата и в този смисъл мисля, че можем целокупно като народ да си направим една петиция срещу арогантността и чувството за безнаказаност.

Цитатът отговаря и на моето мнение. Иначе подписах и надявам се поне веднъж това общество да покаже, че не е безразлично към ставащото около него.

Общи условия

Активация на акаунт