Подарък за половинките-какъв?!

  • 11 442
  • 107
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 832
Ох,ние сме много трудни.Хич не си пада по дрехи,парфюми и разни такива. А техники си има всякакви. Последно и профи фотоапарат си купи.Много ми е трудно.Месец след Коледа е и рождения му ден,че ме чака и още един подарък.За сега съм решила да му взема джобен Wi-Fi детектор, мисля че все ще му върши работа. Но как ще го купя,като сме постоянно заедно,незнам.А ще трябва до някой от големите магазини да ида  newsm78

# 61
  • Мнения: 852
За рождения ден на приятелят ми / 21.12/ взех фотоапарат/още не съм го виждала защото вчера пристигна от сащ,но утре ще ида да си го взема/,който се надявам да му хареса и да го изненадам.А за коледа още не съм решила,но сигурно ще е пуловер.


Ууу, и моят е роден тогава, сестра ми също, а и мъжът на сестрата на моя! Рода от 21-ви сме! Wink




 Mr. Green   bouquet

# 62
# 63
  • Мнения: 1 539
Аз мислех да подаря билети за концерт на една от любимите му групи Depeche Mode, но изненадващо тази година той реши да си каже, че иска палто - така че палто ще е  Peace

Аз си избрах часовник

Друга идея - моят мъж е меломан и много би се зарадвал на едни хубави колони например.

# 64
  • Мнения: 3 216

Това какво е Embarassed

# 65
# 66
  • Мнения: 188
От Технополис в Люлин за 80лв. Hug

# 67
  • Мнения: 832

Това е устройство, което засича дали има Wi-fi връзка и колко е силен сигнала, без да е необходимо да се включва лаптопа.За съжаление, не се разбира дали е свободен достъпа. Ето тук има такъв вид ключодържател:
http://www.podaraci.bg/index.php/product/lang/bg/view/3197/

# 68
  • sf
  • Мнения: 10 137
Моя по принцип не държи да получава подаръци, та понякога си го спестявам. Тая година му приготвих един гоблен с неговата зодия/ушит от мен,де/ и една книга "Кама Сутра" да си я ползва с мен  Joy и ако успея да изръшкам някой магазин и да намеря блуза в патладжанено и блуза ще има. Ако-не, само тези.

# 69
  • Мнения: 9 052
моя много се ардвал на карта zа ръчен масаж, карта zа фитнес & сауна , карта zа басеин  ... сега сее zаплеснал по WII  Wink

# 70
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
 Crazy Crazy Crazy

Вече незнам какво ще правя...Проектоколедният ми подарък претърпя абсолютно фиаско,откачих по един парфюм ето този ,а той взе,че не го хареса,било му ставало лошо от него и сега какво да правя направо ме хвърли на трастиката,а аз що избленувах да го подуша напръскан с тази благодат....не носи часовници,ако ще и за 20 бона,часовник не слага...миналата коледа му подарих страхотен италиянски колан ръчна изработка,всъщност с тези наши подаръца за повод и безповод вече си изчерпах всички идеи...Нещото,за което най-много мели е още една котка Бритиш,но цвета да е един определен,а това няма как да стане за 10 дена...започвам да изпадам в дива паника... #Crazy 

# 71
  • Мнения: 746
От Технополис в Люлин за 80лв. Hug

мерси Simple Smile

# 72
  • Мнения: 1 878
Пълна съм с идеи, той какво би могъл да ми купи  Mr. Green, ама за него newsm78 хич не ми идва музата! Май нищо!

# 73
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 234
Мисля да му взема нова златна верижка, защото старата вече е изтъняла.
По-практично беше да му взема панталон или пуловер, но се опъва яростно на тези предложения.  newsm65

# 74
  • Мнения: 4 668
След като мъжа ми се сдоби с всякаква техника , каквато можа да измисли и всякакви въдици и приспособления за риболов , тази година и аз много се затрудних с подаръците  Rolling Eyes
В крайна сметка му купих дрехи - риза и  жилетка / маркови / и един пуловер и блуза с дълъг ръкав на друга негова любима марка  Sunglasses и това ще е  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт