За "Adidas" в МЕТРО?

  • 32 662
  • 79
  •   1
Отговори
  • на Север
  • Мнения: 503
Искам да питам, какво мислите за дрехите с марка Адидас в МЕТРО магазините?
Дали са оригинални?
Купувал ли си е някой от там, дали са с добро качество?
Предварително Ви благодаря  Heart Eyes

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 4 694
Не съм си купувала оттам, защото  съм привърженик на "Адидас" , а това там хи не ми прилича на такова ...

# 2
  • Мнения: 332
Мъжа ми си взе от там маратонки, но Рийбок, носи ги вече цяла година и не са мръднали, а той почти не ги сваля  Peace

# 3
  • Мнения: 1 368
какво му е на Адидаса в Метро- освен че в повечето случай е по-евтин от колкото в магазина на Адидас, понякога моделите са малко поостарели - всичко друго му е наред.
Не по-малко оригинален е от Адидаса по другите магазини. Peace

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 4 694
какво му е на Адидаса в Метро- освен че в повечето случай е по-евтин от колкото в магазина на Адидас, понякога моделите са малко поостарели - всичко друго му е наред.
Не по-малко оригинален е от Адидаса по другите магазини. Peace

И с малко по - пластмасова подметка.
 

# 5
  • Мнения: 1 368
Цитат
И с малко по - пластмасова подметка. 

За кое точно иде реч? Имам наблюдение доста отдавна в/у стоките там, не искам да навлизам в спорове излишни.

# 6
  • Мнения: 1 881
Да, моделите в Метро са стари, но са истински Naughty

Познавам двама човека , вносители на различни добри марки, които отговаряха за доставките в Метро. Цените са ниски, защото Метро извива ръцете на фирмите, които продават там, но това не променя факта, че са истински Peace

А измислици - премислици всеки може да пише Mr. Green

# 7
  • Мнения: 1 426
Да, моделите в Метро са стари, но са истински Naughty

Познавам двама човека , вносители на различни добри марки, които отговаряха за доставките в Метро. Цените са ниски, защото Метро извива ръцете на фирмите, които продават там, но това не променя факта, че са истински Peace

А измислици - премислици всеки може да пише Mr. Green
  Peace

# 8
  • Мнения: 1 368
Да, моделите в Метро са стари, но са истински Naughty

Познавам двама човека , вносители на различни добри марки, които отговаряха за доставките в Метро. Цените са ниски, защото Метро извива ръцете на фирмите, които продават там, но това не променя факта, че са истински Peace

А измислици - премислици всеки може да пише Mr. Green

Именно за това говорех и аз.
А това с ниските цени - е така, но няма да навлизам в детайли.

# 9
  • София
  • Мнения: 1 833
Е, друго си е да отидеш в магазина на Адидас и да дадеш 300 - 400 лв. за маратонки, правени в същия завод, в който с аправени и тези в метро.
Не съм сигурна колко оригинални са тези в Метро, но също така не съм сигурна колко оригинални са и тези  в "магазина на Адидас".

# 10
  • Мнения: 14 483

Не съм сигурна колко оригинални са тези в Метро, но също така не съм сигурна колко оригинални са и тези  в "магазина на Адидас".

май наистина е така. аз си поръчах маратонки адидас от ларедута - доста различни изглеждат като направа от тези дето ги продават във фирмения магазин. много по-изпипани са, ония ще кажеш че аз съм им лепила подметките Whistling

# 11
  • Мнения: 3 634
От много време не съм срещала качествени стоки на Найк, Адидас или Рийбок в БГ както имаше преди.

Адидас в Метро са толкова оригинални, колкото и тези в магазина.  Peace

# 12
  • Sofia
  • Мнения: 4 694
Не съм искла да споря или да засягам някой, просто изказах мнението Си  Peace По- голямата част от дрехите ми са с тази марка , като държа да отбележа , че рядко пазарувам от България именно заради цените тук  Peace Друг момент е , че управителката на магазина на Адидас ми е съседка и от нея също съм чувала разни неща (не конкретно за метро).
Извинявайте, ако съм обидила някой или съм поставила под съмнение преценката Ви , всеки сам решава  Hug

# 13
  • Мнения: 1 217
Мъжът ми си купи маратонки и анцунг Адидас от метро.
Мога да кажа само,че той не пазарува току-така.
Много е доволен от покупките си.

# 14
  • Мнения: 1 102
Аз вчера си купих ботушите от Метро, до сега съм купувала много неща от фирмения им магазин, нямам никакви оплаквания, от Метро за първи път купувам тази марка.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт