Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Става въпрос за приятелка, на която този месец и изтичат 2те години майчинство. По закон след това може да си вземе неплатен 6 м., който се счита за трудов и осигурителен стаж. Тя е учителка и има натрупана отпуска, но смята да се мести в друго училище по-късно и да си вземе обезщетението..Полагат ли и се за календарната 2009 платен отпуск , ако е в неплатен, имате ли представа?Става въпрос за неплатения ,който има право да вземе до 8г.възраст на детето.
Цитирай

мисля,че й се полагат...майчинството е неплатено 6 месеца,но се води стаж,значи и отпуска се полага,според мен..
Цитирай

Стара Загора

Попитай в майчинството счетоводно
Цитирай

Велико Търново

Аз не мога точно да разбера какво питаш/да се надяваме,че е от бременността/,но за да ползва неплатен отпуск първо трябва да си използва платения.
Цитирай

Попитай в майчинството счетоводно
Peace
Цитирай

Аз не мога точно да разбера какво питаш/да се надяваме,че е от бременността/,но за да ползва неплатен отпуск първо трябва да си използва платения.
Ами точно това питам. Почти си ме разбрала. Да си използва първо неплатения, да и се натрупа платен през това време , да напусне и да вземе обезщетение за отпуските за 3 календарни години.
Цитирай

Велико Търново

Успокои ме Hug
Не може-първо платения за събраните години след това неплатения.
Цитирай

Преди малко в друга тема прочетох, че както си прецени-можело първо неплатен, после платен. Все пак благодаря.
Цитирай

Велико Търново

Това,което си прочела силно ме озадачава. Rolling Eyes
Цитирай

e няма такова нещо...аз до нова година съм в неплатен,и след това излизам в платен...
Цитирай

Преди малко в друга тема прочетох, че както си прецени-можело първо неплатен, после платен. Все пак благодаря.

да,правилно си прочела Peaceаз съм точно в този период...от неплатена,минавам на платена Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.