Гласуване в седмичен фотошопски конкурс 5 -12.12- категория "Картичка"

  • 2 569
  • 38
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 1 618
В тази категория може да гласувате с максимум 2 гласа. Изберете двете най-добри картички според вас.
Условието бе:

Цитат
Втората задача е да се направи коледна/новогодишна картичка с елементи от същия кит, БЕЗ снимка и с надпис по ваш избор. Картичката трябва да има две части - външна (лицева) и вътрешна (това, което се вижда като се отвори). Размери по ваш избор. Форма - вертикална, хоризонтална или квадратна.
Тъй като надписът ще бъде по ваш избор, освен него е позволен само ЕДИН външен елемент.
Всеки може да участва с две произведения.


Наслаждавайте се на тези красоти: (за директна връзка с албума, щракнете върху картичката)

Картичка номер 1:






Картичка номер 2:





Картичка номер 3:






Картичка номер 4:






Картичка номер 5:







Картичка номер 6:







Картичка номер 7:






Картичка номер 8:






Картичка номер 9:







Картичка номер 10:






Картичка номер 11:






Картичка номер 12 :






Картичка номер 13:






Картичка номер 14:






Картичка номер 15:







Картичка номер 16:






Картичка номер 17:



Приятно гласуване!

# 1
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Гласувах за 5 и 9 ! Peace

# 2
  • Мнения: 473
Гласувах за №5  Peace

# 3
# 4
  • Мнения: 569
Гласувах за 5 и 3

# 5
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711
Тук 5 и 15 са моите фаворти.  Peace

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 647
15 и 16  Flutter

# 7
  • Мнения: 2 587
Гласувах - номер 5 ми е фаворит

# 8
# 9
  • Мнения: 1 516
С удоволствие бих си закупила картички номер 5 и 6  Hug

# 10
  • Мнения: 657
Много хубави картички, браво на всички за старанието!  Hug Май по-рано трябваше да се обърне внимание.. Картичка 5 има снимка, а не трябваше да бъде със снимка, вижте условието... Иначе е хубава, да, но мисля, че ако всички бяха използвали снимки, щяха да се получат доста по-ранообразни и интересни варианти. Незнам дали е честно спрямо останалите.. newsm78

# 11
  • Мнения: 451
Моите гласове са за 5 и 11 Hug
Браво на всички участници  bouquet

# 12
# 13
  • София
  • Мнения: 771
Много хубави картички, браво на всички за старанието!  Hug Май по-рано трябваше да се обърне внимание.. Картичка 5 има снимка, а не трябваше да бъде със снимка, вижте условието... Иначе е хубава, да, но мисля, че ако всички бяха използвали снимки, щяха да се получат доста по-ранообразни и интересни варианти. Незнам дали е честно спрямо останалите.. newsm78

И аз си зададох същия въпрос, защото едно е да сложиш такава хубава снимка, която всъщност прави цялата картичка, друго е да пльокнеш някое сухаресто човечЕ от кита. Но май е късно вече. Остава пусналият условията на конкурса да си каже думата, защото освен всичко тази картичка е сред фаворитите.

# 14
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Много хубави картички, браво на всички за старанието!  Hug Май по-рано трябваше да се обърне внимание.. Картичка 5 има снимка, а не трябваше да бъде със снимка, вижте условието... Иначе е хубава, да, но мисля, че ако всички бяха използвали снимки, щяха да се получат доста по-ранообразни и интересни варианти. Незнам дали е честно спрямо останалите.. newsm78

Аз също забелязох това още в първите дни, но никой нищо не спомена и мислех, че не го забелязвате или не е възприето за снимка, не зная, аз затова цитирах и условието като пусках анкетата Peace
Иначе картичката е невероятна и мен ме заплени и аз гласувах за нея, но сега като се замисля сте прави, че сномката прави красива тази рамка Peace

Последна редакция: сб, 13 дек 2008, 14:29 от Румка

Общи условия

Активация на акаунт