Мултимедийна История на България - чудесен коледен подарък!

  • 2 185
  • 10
  •   1
Отговори
  • www.bg-mamma.com
  • Мнения: 531
********************************* рекламна публикация *********************************

ЧУДЕСЕН КОЛЕДЕН ПОДАРЪК!
Търсете в книжарниците!

Мултимедийна История на България
с подарък пъзел





  • Обхваща цялата българска история (от древност до съвременност);

  • Съответства на учебния материал по история, изучаван в общообразователните училища;

  • Разделена на два самостоятелни хронологично обособени дяла;

  • Използва различни интерактивности, които я правят забавна и интересна;

  • Атрактивен и лесен за навигация интерфейс;








При отваряне на всяка от темите (81 теми):

Тема – синтезирано съдържание на материала.
Съдържанието има непосредствена връзка с Речник (за да може на място да се получава информация за смисъла на непознатите понятия) и с Галерия (за да може текстът паралелно да се илюстрира с нагледните материали – близо 1000 илюстрации);

Линия на времето с най-важните дати и събития;
 
Карти – илюстрират съдържанието и събитията, наподобяват фигурките от играта „Лего”;

Извори – откъси, от които черпим исторически сведения.  С тяхна помощ можем да си поиграем на изследователи;

Портрети – запознаване с личностите на историята, с малко известни за тях факти;

Стая на тайните – нещо любопитно и забавно, което може да научите покрай разглежданата тема;

Връзки – интернет адреси, от които може да се получи повече информация по дадената тема или свързани с нея моменти. Ако компютърът е свързан с мрежата, се осъществява директна връзка с избраната страница – за тези, за които наученото никога не е достатъчно;

Какво научих – тестове, кръстословици, задачи към картите, към илюстрации и към допълнителните материали (анимации, музика и видеоматериали).








За бързо намиране на конкретен материал, понятие, личност, събитие и пр. съдейства бутон Търсене. След въвеждане на търсената информация се получават резултати както на ниво заглавие на тема, така и на ниво съдържание на тема.

За допълнителна информация:
www.ciela.net

# 1
Мисля, че наистина си заслужава и е хубав подарък Simple Smile

# 2
  • Мнения: X
BG-Mamma ,хиляди благодарности Hug Hug Hug
Една питанка за подарък по-малко

# 3
  • Мнения: 8
Абе, не само за подарък... Хубаво е човек да я има вкъщи просто ей така и от време на време да си я преглежда....... newsm78

# 4
  • Мнения: 654
Чудесен подарък.
В Сливен няма големи магазини.Дали в ,,Пингвините" ще я има ?

# 5
  • Мнения: 1 517
Ще си я самоподаря  Grinning
А колко струва?

Мамма   bouquet

# 6
  • Мнения: X
Ще си я самоподаря  Grinning
А колко струва?

Мамма   bouquet
39 лева. Лошото е, че не посочват авторски колектив, а това е много важно за всяко историческо съчинение. Само по авторите ще се разбере дали си струва. Пропуск.

# 7
  • Мнения: 1 517
Да и аз по авторите ще реша дали да си купя. но в поста на Мамма прочетох, че е съобразено с учебния материал на училищата...което ме навежда на мисълта, че няма да е това, което на мен ми се чете.

# 8
  • Мнения: 2 716
Имам демо в къщи.
И, честно казано, не съм възхитена.
И децата не я харесаха.

# 9
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Интересен и обаразователен подарък за деца в училищна възраст,заслужава си.

# 10
Може и да е интересно , а може би - не.Не знам , но оформлението не ми харесва много.Можеха да го направят и по интерактивно. Confused

Общи условия

Активация на акаунт