Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
180-194 от 305 отговора
mama na dili сега гледам брошурата пише 20,39 , а във фактурата  - 12 лева  #Crazy

Вени на 6 и половина е.И грънчарското купихме, и то е в списъка.Нали Дядо коледа ходи хем
в детската градина хем в къщи.
Цитирай

katiABV а аз я имам книжката и си я взех за 5 лв Smile но не знам как мога да ти помогна като съм съвсем начинаеща
Цитирай

katiABV а аз я имам книжката и си я взех за 5 лв Smile но не знам как мога да ти помогна като съм съвсем начинаеща
Ейй, запалихте ме с тази книжка, сега ще я търся под дърво и камък на приемлива цена  Crazy
Ако някъде я видите случайно , свиркайте  Whistling
И забравих още одеве да кажа, шапките са страхотни  Hug Браво , момичета! Peace
Цитирай

Ей, е** ти късмета, дето го имам - да я има някой, пък и той като мен да не загрява...
Цитирай

Снимай и покажи, някой опитен сигурно ще удари рамо

Много хубави шапки! Искам една за мен с помпони Smile Ама няма да си оплета или ще се разграничават от мен... Smile
Цитирай

Много е неясна снимката в книжката. Поне в моята е така, сканирам ли от нея нищо няма да се вижда.
Цитирай

И нашия Дядо Коледа ще донесе комплект за плетено и грънчарското нещо  Very Happy
Цитирай

леле момичета...  теми минаха а аз още точа моето одеалце... надявам се че ще го завърша преди края на тази тема  Praynig
Цитирай

katiABV коя страница кой модел аз да се опитам да го покажа тука
Цитирай

Ох, последните 2 дена имам чувството, че си бия главата в стена. Има ли някой "учебник по ръчно плетиво" на Лудмила Пешкова? (Впрочем, много хубава книжка, всячески я препоръчвам - само дето някои указания на плетки са объркани... Рядко, ама аз сега тъкмо на такава попаднах. Smile )Опитвам се да разгадая плетка Но 209. Ако някой има книжката и идеи - моля ви, помагайте...
Цитирай

Здравейте!
Довърших шапката на дъщеря ми направена по този модел :

но с по-малки оризчета.

сладурска ти е шапката Hug, макар да не е съвсем по модела от снимката

май си използвала другата схема Thinking

Цитирай

Вчера ходихме до Метро да изпълняваме желанията от писмото до Дядо Коледа.
Купихме комплект за плетене - има куки,прежда ,има и диск - за чантичка.
Докато ни нямаше малката с баба си се учили да плетат.Бяха изплели 2-3 реда.

къде го този комплект за плетене? в кой каталог го има?
ще взема два, да не ми "крадат" моите куки Wink
Цитирай

katiABV коя страница кой модел аз да се опитам да го покажа тука

209 na 160 стр. Ако при теб се вижда, моля, покажи?.. Не мога да я загрея...
Цитирай

В този с играчки и коледни украси.Като мине Коледа доста им намалят цените.
Цитирай

А грънчарското колело с каква цена е? Искам за мен Smile но ще мине като подарък за детето май Wink
Цитирай

180-194 от 305 отговора
NULL